پل_گاومیشان

پل_گاومیشان

ضارب حادثه "پل گاومیشان" ایلام دستگیر شد- اخبار ایلام - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

03/03/2021 04:45:00 ب.ظ

ضارب حادثه پل_گاومیشان ایلام دستگیر شد فرمانده انتظامی استان ایلام: با اقدام به موقع پلیس آگاهی ایلام، ضارب شهدای مدافع وطن که چند روز گذشته ۲ تن از ماموران پلیس را به شهادت رسانده بود، دستگیر شد

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

فرمانده انتظامی استان ایلام خاطرنشان کرد: با تلاش پلیس آگاهی پلیس امنیت و انتظامی شهرستان دره‌شهر و با تلاش شبانه روزی و بی وقفه این شرور مسلح در کوه‌های صعب العبور شهرستان شناسایی و دستگیر شد.این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: خدا را شکر همانطور که به مردم قول داده بودیم این شرور مسلح دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

پشت پرده ویدیوی جنجالی سیلی یک جوان به روحانی/ دستگیری ۶ نفر یکی از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران درگذشت پیروزی استقلال مقابل الشرطه ۱۰ نفره/ آبی‌ها گام دوم را هم پرگل برداشتند

سرهنگ القاصی‌مهر با هشدار به اراذل و اوباش و اشرار گفت: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و برای تحقق آن در جامعه از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد. ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

نیروی انتظامی بعد از ادغام کمیته، ژاندارمری و شهربانی در سال 1370 کمیته در دو واقعه ی مرزی، 105 کشته میدهد. علت این حادثه تصمیمات نادرست مدیرانِ نالایق و استفاده از نیروهای غیرتخصصی در مرز عنوان می شود. چرا در حوادث این روزها، این گزینه (ضعف مدیریت) مطرح و بررسی نمی شود؟