صهیونیست‌ها در پشت‌ پرده برهم‌ زدن ساختار خانواده و ترویج فساد و فحشا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: سازمان‌های صهیونیستی در کشورهای غربی نفوذ دارند و به بهانه آزادی بیان، فساد و مسائل غیراخلاقی را ترویج می‌دهند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

«سید ابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهوری اسلامی ایران طی سخنانی در هفتادوهشتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد با تاکید بر این‌که اشغالگری، تروریسم و افراط‌گرایی از جمله مهمترین تهدیدهای جدی در غرب آسیا هستند که بر هم زننده هر نظم مبتنی بر منافع ملت‌های منطقه است، گفت: ریشه‌کنی تروریسم در گرو مبارزه فراگیر و هدفمند با ریشه‌ها و جلوه‌های آن و مجازات بدون تبعیض تروریست‌ها در سراسر جهان است.

«عماد آبشناس» کارشناس مسائل بین‌الملل در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره گفت: متاسفانه امروزه اصلی‌ترین مشکل جهان این است که سازمان ملل تحت سلطه آمریکا و کشورهای متحد با آن قرار گرفته و به وظایف خود به عنوان یک مجموعه که بنا بوده برای صلح و امنیت جهانی عمل کند، نمی‌کند.

رئیس‌جمهور در بخش دیگری از سخنان خود در مجمع عمومی سازمان ملل تاکید کرد: در کنار جنگ علیه اسلام، شاهد جنگ علیه خانواده نیز هستیم. خانواده اصیل‌ترین، دیرپاترین، بنیادی‌ترین و فطری‌ترین نهاد بشری است که امروز در معرض تهدید قرار گرفته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نشست رهبران مقاومت فلسطین در بیروت/تاکید بر تشدید مقاومت مسلحانهرهبران گروه‌های مقاومت فلسطین و در راس آنها جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی در پایان نشستی در بیروت بر تشدید مقاومت مسلحانه در مقابل صهیونیست‌ها تاکید کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واگذاری ۵۹ قطعه زمین به متقاضیان قانون جوانی جمعیت در اردستانرئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اردستان از آماده‌سازی و انعقاد قرارداد ۵۹ قطعه زمین برای واگذاری به متقاضیان قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در این شهرستان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جوکار: انسجام جامعه از درون خانواده آغاز می‌شودرئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهم‌ترین ارکان جامعه خانواده است که ارزش‌های والایی در آن خلق شده و سپس در روح جامعه دمیده می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یورش صهیونیست‌ها به اردوگاه نور شمس در طولکرم/ ۲ فلسطینی به شهادت رسیدند+ فیلممنابع خبری فلسطین ساعات اولیه صبح امروز (یکشنبه) از یورش نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی به اردوگاه «نور شمس» در «طولکرم» و شهادت دو فلسطینی در این جنایت جدید صهیونیست‌ها خبر دادند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تلاش غرب برای تهدید بنیان خانواده و لزوم آگاهی‌بخشی به جامعهیک کارشناس مسائل منطقه با بیان اینکه «غرب در تلاش است تا با جریان‌سازی بنیان خانواده را مورد تهدید قرار دهد» بر لزوم آگاهی بخشی به جامعه و مصون‌سازی خانواده تاکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازی‌های آسیایی هانگژو؛ پایان کار شناگران ایران در 50 متر آزاد و کرال پشت با شکستن رکورد ملیدر روز دوم مسابقات شنا بازی‌های آسیایی هانگژو نمایندگان ایران در ماده های 50 آزاد و 50 متر کرال پشت به کار خود پایان دادند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »