صلیب سرخ و هلال احمر: کووید می‌تواند تا سال‌ها بر الگوی مهاجرت اثر بگذارد

04/05/1399 04:32:00 ب.ظ

🔺صلیب سرخ و هلال احمر: کووید می‌تواند تا سال‌ها بر الگوی مهاجرت اثر بگذارد ⚡️«رئیس فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال_احمر» می‌گوید که پیش‌بینی می‌کند ویروس_کرونا تاثیری عظیم بر مهاجرت در سال‌های پیش رو بگذارد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Print this page بخش انگلیسی صدای آمریکا ـ «رئیس فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر» می‌گوید که پیش‌بینی می‌کند ویروس کرونا تاثیری عظیم بر مهاجرت در سال‌های پیش رو بگذارد.

جاگان شاپاگین به خبرگزاری فرانسه گفت که وقتی مرزها باز شود «مردم به اجبار به حرکت می افتند» زیرا امکانات زندگی و امنیت غذایی‌شان از دست رفته است.

به گزارش دانشگاه جانز هاپکینز، در سراسر جهان بیش از ۱۵.۵ میلیون مورد ابتلا به ویروس کرونا وجود دارد و بیش از ۶۳۳ هزار مورد مرگ ناشی از آن ثبت شده است. هند روز جمعه با ۴۹۳۱۰ مورد ابتلا به ویروس کرونا و ۷۴۰ مورد مرگ از بزرگترین افزایش طی ۲۴ ساعت خبر داد.

ایالات متحده با بیش از ۴ میلیون، برزیل با بیش از ۲ میلیون، و هند با بیش از یک میلیون مبتلا بیشترین مبتلایان به «کووید۱۹» در جهان را دارند. این در حالی است که آمارهای رسمی برخی کشورها مانند ایران، روسیه، و چین قابل راستی‌آزمایی توسط کارشناسان مستقل نیست و از این رو نمی‌تواند معتبر و نهایی تلقی شود. با این وجود ارزیابی می‌شود که آمار واقعی بسیار بیشتر از ارقام اعلام شده باشد و مقامات این کشورها در مورد شمار واقعی مبتلایان و جان‌باختگان اطلاع‌رسانی نمی‌کنند. headtopics.com

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

کرونا؛ از ماسک‌های جواهر نشان هندی تا اجباری شدن ماسک در بریتانیادر آمریکا همزمان با افزایش شمار موارد ابتلا به ویروس کرونا، تعداد افرادی متقاضی بیمه بیکاری برای اولین بار در پانزده هفته گذشته افزایش داشته است. در هند شیوع کرونا، فرصتی به جواهر سازان داده تا ماسک را به پوششی قیمتی تبدیل کنند. در بریتانیا هم از فردا زدن ماسک در فروشگاه‌ها و مکان‌های عمومی سربسته اجباری است.

زنان تاثیرگذار ایران: آوا هما؛ از نویسندگی تا تلاش برای پیش‌گیری از خودکشی

انتشار بیانیه رسمی ماهان‌ایر تا ساعاتی دیگر/ هواپیمای مسافربری در ارتفاع مجاز مشغول به حرکت بودیک مقام مطلع در هواپیمایی ماهان اعلام کرد: درحال تنظیم بیانیه رسمی درخصوص تعرض جنگنده‌های آمریکایی به هواپیمای مسافری این شرکت در آسمان سوریه هستیم.

پرونده خبری هفته| «اعدام نکنید»؛ از مطالبه مردمی تا پاسخ مثبت به افکار عمومیجامعه ایران، علاوه بر اینکه بر خواسته انسانی و صلح‌آمیز خود پافشاری کرد، نشان داد در اوج بلوغ خود، از فضای مجازی در قامت ابزاری برای بیان مستقیم خواسته‌هایش از مسئولان نظام استفاده می‌کند. این راه نه تنها هزینه‌ای چون حضور در کف خیابان را ندارد، بلکه زمینه را برای گفت‌وگو و تفاهم در جامعه نیز به وجود می‌آورد، مساله ای که به خوبی از سوی ریاست قوه قضاییه پذیرفته شد تا مشخص شود دستگاه‌های مسئول، صدای خواسته مردم را می‌شنوند.

هنرمندانی که وارد عرصه سیاست شدند؛ از رونالد ریگان تا آرنولد شوارتزنگرهنرمندانی که وارد عرصه سیاست شدند؛ از رونالد ریگان تا آرنولد شوارتزنگر وقتی کانیه وست، خواننده رپ آمریکایی ۴۳ ساله، اعلام کرد که می خواهد نامزد ریاست جمهوری شود، این خبر سر و صدای زیادی به پا کرد.

استمرار دورکاری کارمندان تا چهارشنبه/تمدید یک هفته‌ای محدودیت‌های کرونایی در استان تهراناستاندار تهران: با توجه به روند مراجعه به درمانگاه‌های تابعه بیمارستان‌ها و مراکز ۱۶ و ۲۴ ساعته ارائه خدمات در استان تهران و میزان بستری روزانه، محدودیت‌های کرونایی از شنبه به مدت یک هفته دیگر تمدید شد