صلاحیت دادگاه‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی توسعه پیدا می‌کند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به استجازه رهبری: صلاحیت دادگاه‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی توسعه پیدا می‌کند

به گزارش خبرنگار ایلنا، غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه در سی‌و‌سومین نشست خبری خود با اصحاب رسانه، اظهار کرد: به نوبه خودم وظیفه دارم از مردم متدین و امت حسینی ایران اسلامی تشکر کنم که ضمن برگزاری با شکوه مراسم اباعبدالله الحسین به نحو شایسته‌ای پروتکل‌های بهداشتی را مراعات کردند و الگویی جدید به جامعه بشریت ارائه کردند و عقلانیت دینی را در جهان به نمایش گذاشتند.

اسماعیلی بیان کرد: اراده برخورد با فساد تا زمانی که مفاسد وجود داشته باشد، هیچ‌گاه تغییر نخواهد کرد، زمانی رویکرد ما تغییر خواهد کرد که ان‌شاالله زمینه‌های بروز فساد در جامعه از بین برود. سخنگوی دستگاه قضا گفت: امروز شرایط تغییر چندانی نکرده و کماکان شاهد جنگ اقتصادی دشمن و شاهد سودجویی برخی از فرصت‌طلبان هستیم، با هدف استمرار مبارزه قاطع، صریح و قانونمند و توام با عدالت تشخیص مقامات قوه قضاییه بر این بود که این دادگاه‌ها باید استمرار پیدا کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دادگاه هلند استرداد متهمان به لهستان را متوقف کردکمیسیون اروپا در سال ۲۰۱۷ میلادی ساز و کار ماده هفت معاهده اتحادیه اروپا را به دلیل برنامه اصلاحات دولت محافظه کار لهستان علیه ورشو فعال کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

موافقت رهبر انقلاب با تداوم فعالیت شعب ویژه دادگاه انقلاب جهت رسیدگی به پرونده‌های مفسدان اقتصادیرهبر انقلاب در پاسخ به درخواست رئیس قوه قضائیه مبنی بر تداوم فعالیت شعب ویژه دادگاه انقلاب اسلامی جهت رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی با لحاظ برخی اصلاحات، با این درخواست موافقت کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

میرحسین موسوی و کشتار ۱۳۶۷؛ افکار عمومی منتظر دادگاه نمی‌ماند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دادگاه‌های ویژه اقتصادی از فردا با اصلاحاتی به کار خود ادامه می‌دهند/ انحصار وکالت برداشته شدسخنگوی قوه قضاییه: *دادگاه‌های ویژه اقتصادی از فردا با اصلاحاتی به کار خود ادامه می‌دهند *انحصار وکالت برداشته شد *اراده برخورد با فساد تا زمانی که مفاسد وجود داشته باشد هیچ‌گاه تغییر نخواهد کرد *مقرر شد پرونده‌های بعد از مرداد ۹۷ رسیدگی شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

موافقت رهبر انقلاب با تمدید برگزاری دادگاه‌های ویژه اقتصادی- اخبار حقوقی و قضایی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimرهبر انقلاب در پاسخ به درخواست رئیس قوه قضاییه مبنی بر تداوم فعالیت شعب ویژه دادگاه انقلاب اسلامی جهت رسیدگی به پرونده‌های اخلال‌گران و مفسدان_اقتصادی با لحاظ برخی اصلاحات با این درخواست موافقت کردند سخنگوی دستگاه قضا: دادگاه‌های ویژه مفاسد_اقتصادی استمرار پیدا می‌کند دو سال قبل بنا بر ضرورت‌های اجتماعی ریاست وقت قوه قضائیه از مقام معظم رهبری درخواست کرد تا شعب رسیدگی به مفاسد اقتصادی تشکیل شود و با موافقت ایشان این کار انجام شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

موافقت رهبر انقلاب با درخواست رئیس قوه قضاییه درباره تداوم فعالیت دادگاه‌های ویژه اقتصادیرهبر انقلاب اسلامی در پاسخ به درخواست رئیس قوه قضائیه مبنی بر تداوم فعالیت شعب ویژه دادگاه انقلاب اسلامی جهت رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی با لحاظ برخی اصلاحات، با این درخواست موافقت کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »