صلاح عبدالسلام در دادگاه حملات پاریس: «قربانیان در سوریه و عراق حق حرف زدن دارند؟»

18/06/1400 06:01:00 ب.ظ

صلاح عبدالسلام در دادگاه حملات پاریس: «قربانیان در سوریه و عراق حق حرف زدن دارند؟» جزئیات بیشتر🔽

متهم اصلی پرونده حملات ۱۳ نوامبر ۲۰۱۵ در پاریس در برابر تذکر رئیس دادگاه نسبت به ایراد صحبت‌های خارج از موضوع گفت: «آقا! خودخواه نباشید، اینجا افراد دیگری هستند که می‌خواهند حرف‌های من را بشنوند.» متهم اصلی حملات تروریستی نوامبر ۲۰۱۵ پاریس در دادگاه: سرباز داعش هستم صلاح عبدالسلام در روز اول دادگاه رسیدگی به حملات نوامبر ۲۰۱۵ در پاریس خود را «سرباز داعش» معرفی کرده بود. وی همچنین گفته بود که با او در زندان «مانند سگ» رفتار می‌شود.

پیش‌بینی می‌شود که روند رسیدگی به پرونده حملات پاریس ۹ ماه طول بکشد. فرانسوا اولاند، رئیس‌جمهوری سابق فرانسه نیز قرار است به عنوان شاهد در دادگاه حضور پیدا کند. حملات روز ۱۳ نوامبر در پاریس و حومه این شهر ۱۳۰ کشته و صدها مجروح بر جای گذاشت.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

متهم اصلی حملات تروریستی نوامبر ۲۰۱۵ پاریس در دادگاه: سرباز داعش هستمدر مجموع بیست فرد متهم که ارتباط آنها با حملات تروریستی سال ۲۰۱۵ پاریس به اثبات رسیده قرار است طی ۹ ماه رسیدگی قضایی به این پرونده در دادگاه محاکمه شوند.

محاکمه عوامل حملات تروریستی ۲۰۱۵ در پاریس آغاز شد | DW | 08.09.2021دستگاه قضایی فرانسه محاکمه ۲۰ متهم حملات تروریستی پاریس در نوامبر ۲۰۱۵ را آغاز کرد. سوقصدهای زنجیره‌ای به استادیوم فوتبال، چند کافه و سالن کنسرت ۱۳۰ قربانی و ۶۸۳ مصدوم به جا گذاشت. هسته تروریستی در بلژیک شکل گرفته بود.

محاکمه متهمان حملات تروریستی نوامبر 2015 در پاریس آغاز شدروند رسیدگی قضایی به پرونده متهمان مجموعه حملات تروریستی نوامبر 2015 در پاریس که مرگبارترین حادثه در فرانسه از زمان جنگ جهانی دوم بوده، و به همین دلیل فرانسه پاریس ایران خامنه‌ای_تو_کشتی داعش و القاعده اسم دیگر خامنه ای است محاکمه متهمان این پرونده با1800 شاکی و 330 وکیل حدود نه ماه به طول خواهد انجامید به مناسبت این محاکمه، دولت فرانسه نه میلیون دلار برای ساختن یک دادگاه مخصوص در محل دادگاه سابق پاریس هزینه کرد..

سرقت ۱۰ میلیون یورویی از جواهرفروشی بولگاری در پاریسپلیس درنهایت توانست پس از یک عملیات تعقیب و گریز دو نفر از مظنونان را بازداشت کند.

آغاز محاکمه عاملان حمله‌های مرگبار سال ۲۰۱۵ در پاریس🔺 آغاز محاکمه عاملان حمله‌های مرگبار سال ۲۰۱۵ در پاریس ▪️در آبان ۱۳۹۴، چند حمله تروریستی هماهنگ‌شده در چند منطقه پاریس به مرگ دست‌کم ۱۳۰ نفر منجر شد. صدها نفر نیز مجروح شدند. داعش مسئولیت این حملات را بر عهده گرفت.

سیزدهمین جلسه دادگاه حمید نوری: اعدام در آشپزخانه گوهردشت