صعود اتلتیکو مادرید به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

25/12/1400 11:16:00 ق.ظ

صعود اتلتیکو مادرید به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا العربيه_فارسى

تیم فوتبال اتلتیکو مادرید با غلبه بر منچستر یونایتد راهی مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شد.در ادامه دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی آخرین به روزرسانی: 16 مارس ,2022: 12:06 شب GST Share آدرس کپی شد تیم فوتبال اتلتیکو مادرید با غلبه...

آخرین به روزرسانی: 16 مارس ,2022: 12:06 شب GST Share آدرس کپی شد تیم فوتبال اتلتیکو مادرید با غلبه بر منچستر یونایتد راهی مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شد. در ادامه دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، شامگاه سه‌شنبه، 15 مارس، اتلتیکو مادرید، منچستر یونایتد را در اولدترافورد، 1 بر صفر شکست داد و راهی مرحله بعدی شد.

Advertisement بازی رفت دو تیم در مادرید با تساوی 1 بر یک به پایان رسیده بود. در واپسین لحظات نیمه نخست بازی بود که رنان لودی در دقیقه 41 روی ارسال هوایی آنتوان گریزمان با ضربه سر دروازه شیاطین سرخ را فرو ریخت تا شاگردان دیه‌گو سیمئونه پیروز و با اطمینان خاطر به رختکن بروند.

در نیمه دوم، اتلتیکو آرایش دفاعی به‌خود گرفت و حملات پراکنده و نامنظم یونایتد که چندان هم خطرناک نبود، به جایی نرسید و در نهایت اتلتیکو مادرید با حفظ تک گل، در مجموع دو بازی رفت و برگشت 2 بر یک به برتری دست یافت و جواز حضور در مرحله یک‌چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرد. headtopics.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

حقیقت‌های تلخ از «زهرا سعیدی»؛ نقش‌هایی که فروشی‌اند!/ ماجرای فوتِ مادرِ «ستایش»- فیلم گفت و گو تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

لاوروف: مذاکرات وین در حالت نهایی قرار گرفته/امیرعبداللهیان: بر حسن روابط با روسیه تاکید داریموزیر خارجه روسیه در دیدار با وزیر خارجه کشورمان به روابط مستحکم دو کشور اشاره و تاکید کرد : مناسبات تهران و مسکو در همه زمینه‌ها رو به گسترش است و در حال حاضر نیز سند جامع همکاری‌های بلندمدت دو کشور در دست بررسی و نهایی شدن است.

اتحادیه اروپا در حال نهایی کردن چهارمین بسته تحریمی علیه روسیه استرئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز (دوشنبه) گفت، اتحادیه اروپا در حال نهایی کردن چهارمین بسته تحریمی علیه روسیه به دلیل حمله به اوکراین است.

امیرعبداللهیان: در صورت واقع‌بینی آمریکا، توافقی خوب، قوی و پایدار را نهایی می‌کنیمحسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در مکالمه تلفنی با وانگ ای عضو شورای دولتی و وزیر امور خارجه چین، در خصوص روابط دوجانبه و مسائل منطقه ای و بین المللی مورد علاقه دو کشور گفتگو و تبادل نظر کرد. اون کله بیسواد ات کچل میشه و گوهی هم نمیتونی بخوری با رهبر ات تقسیم کن پفیوزی رو توافق هسته ای ان شاء الله به امید خدا فقط صبح روز قیامت !! یک قرن هست دنبال توافق هستیم !!😁😁🖐🖐🖐🖐 الان همه دارن حمایت میکنن! وقتی امضاء شد مواد از ایران خارج شد بعد آمریکا بازیش گرفت حمایت اینها هم قدر کشک ارزش نخواهد داشت.

به ما اطمینان داده شد که روسیه همچنان برای دستیابی به توافق نهایی در وین همراه استوزیر امور خارجه کشورمان گفت که در گفت‌وگو با لاوروف مجددا اطمینان داده شد که 'روسیه همچنان برای دستیابی به توافق نهایی در وین همراه است'.

امیرعبداللهیان: مجددا به ما اطمینان داده شد روسیه همچنان برای دستیابی به توافق نهایی در وین همراه است- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimوزیر خارجه: بیش‌از هر زمانی توپ در زمین آمریکاست با وزیر خارجه روسیه درباره موضوعات دوجانبه، مذاکرات وین، اوکراین، سوریه، یمن و افغانستان ملاقاتی سازنده داشتم مجددا به ما اطمینان داده شد که روسیه همچنان برای دستیابی به توافق نهایی همراه است JCPOA هیچ وقت امریکا قبول نخواهد کرد مگر با یک بهانه جدید

اتحادیه اروپا در حال نهایی کردن چهارمین بسته تحریمی علیه روسیه استرئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز (دوشنبه) گفت، اتحادیه اروپا در حال نهایی کردن چهارمین بسته تحریمی علیه روسیه به دلیل حمله به اوکراین است.