صعود شیرین بسکتبالی‌ها به المپیک؛ چین باخت ایران راهی توکیو شد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تیم بکستبال ایران با دستیابی به دومین پیروزی خود در مسابقات جام جهانی 2019، موفق شد جواز حضور در المپیک توکیو را به دست بیاورد.

به گزارش ایلنا، تیم بسکتبال ایران موفق شد با سود بردن از شکست چین برابر نیجریه و پیروزی قاطع برابر فیلیپین جواز المپیک را به دست بیاورد.تیم ایران که به نتایج قابل قبولی در این دوره از رقابت‌های جام جهانی به دست نیاورده بود، در نهایت با پیروزی برابر آنگولا و فیلیپین موفق شد، جواز صعود به المپیک را به دست بیاورد.

دیدار آخر ایران در این رقابت‌ها که با دو دیدار حساس ایران برابر فیلیپین و چین مقابل نیجریه در جریان بود، در نهایت با شکست چینی‌ها و پیروزی ایران، منجر به صعود شاگردان شاهین طبع به توکیو شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

صعود دراماتیک بسکتبال ایران به المپیک ۲۰۲۰/ سلام توکیو!بسکتبال ایران المپیکی شد تیم ملی بسکتبال ایران در ادامه رقابت‌های جام جهانی با غلبه بر فیلیپین و با توجه به شکست چین در برابر نیجریه، موفق به کسب جواز حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صعود بسکتبال ایران به المپیک توکیوتیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی برابر فیلیپین به رقابت‌های المپیک 2020 توکیو راه یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

صعود بسکتبال ایران به المپیک ۲۰۲۰ توکیو • پادکست ورزشی | DW | 08.09.2019​​​​​​​تیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی مقابل تیم‌های ملی فیلیپین و آنگولا در مرحله دوم جام جهانی ۲۰۱۹ و همچنین به علت ناکامی تیم چین در دیدارهای خود، به عنوان بهترین تیم آسیایی به المپیک ۲۰۲۰ توکیو راه یافت. پادکست ورزشی.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سلام بسکتبال ایران به توکیو⛹ بسکتبال ایران المپیکی شد تیم ملی بسکتبال ایران با برتری قاطع مقابل فیلیپین، جواز حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

دختر وزیر سابق صنعت ایران به اتهام 'فساد مالی' بازداشت شدخبرگزاری قوه قضائیه ایران (میزان) به نقل از 'یک مقام آگاه' از بازداشت شبنم نعمت زاده، فرزند محمدرضا نعمت زاده، .وزیر سابق صنعت ایران خبر داده است.'انحصار دارو و تحصیل مال از طریق نامشروع' از جمله اتهامات فرزند این وزیر سابق برشمرده شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

جزییات گام سوم ایران در کاهش تعهدات توافق هسته‌ای اعلام شد: آغاز گازدهی به آی‌آر ۶بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران جزییات ۴ اقدام ایران در کاهش تعهداتش از توافق هسته‌ای موسوم به برجام را در کنفرانسی خبری اعلام کرد و خبر از آغاز گازدهی به آی‌آر۶ که براساس برجام ایران می‌توانست تنها ۱۱ سال پس از برجام گازدهی به آن را انجام دهد، داد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »