صعود مردان شطرنج باز ایران به نیمه نهایی جام ملت های آسیا /دختران ایران ناباورانه حذف شدند

02/08/1399 04:46:00 ب.ظ

صعود مردان شطرنج باز ایران به نیمه نهایی جام ملت های آسیا دختران ایران ناباورانه حذف شدند

رقابت های شطرنج جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۰ پیگیری شد که در طی آن پسران ایران موفق شدند به جمع ۴ تیم برتر این رقابت ها برسند. همچنین دختران ایران ناباورانه از این مسابقات حذف شدند. بازی برگشت که می توانست حکم صعود بانوان به مرحله نیمه نهایی را داشته باشد با انتقام دختران ایران...

بازی برگشت که می توانست حکم صعود بانوان به مرحله نیمه نهایی را داشته باشد با انتقام دختران ایران از اندونزی پایان یافت. دختران ایران موفق شدند اندونزی را با نتیجه ۲.۵ بر ۱.۵ شکست دهند و با این نتیجه باخت دور رفت را جبران کنند. اما باتوجه به قوانین این رقابت ها و با پوئن شکنی، دختران ایران از صعود به جمع ۴ تیم برتر این رقابت ها بازمانده و ناباورانه حذف شد.

همچنین تیم مردان ایران که در جمع هشت تیم برتر این رقابت‌ها قرار گرفته بود، امروز مقابل سنگاپور صف آرایی کرد. ملی پوشان مردان ایران در دور رفت این رقابت موفق شدند با نتیجه قاطع ۴ بر صفر به پیروزی برسند.

دور برگشت این رقابت ها بسیار نزدیک دنبال شد و ملی پوشان به تساوی ۲ بر ۲ رسیدند. با این نتیجه پسران شطرنج ایران موفق شدند به مرحله نیمه نهایی این جام صعود کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

در حمله شبه‌نظامیان گروه طالبان به یک قرارگاه ارتش افغانستان 20 سرباز کشته شدنددر حمله شبه‌نظامیان گروه طالبان به یک قرارگاه ارتش افغانستان در ولایت نیمروز 20 سرباز کشته شدند

امنیت مناطق مرزی و مردم ایران، خط قرمز ماست/ صبوری ایران مورد سوءاستفاده قرار نگیردهشدار سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به ارمنستان و آذربایجان؛ امنیت مناطق مرزی و مردم ایران، خط قرمز ماست/ صبوری ایران مورد سوءاستفاده قرار نگیرد از شما فیلم، خب از ما هم صدا دختر_آبادانی

پلوسی: ایران همیشه به دنبال راهی برای حمایت از دوستش روسیه استنانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا می‌گوید که هرگونه تهدید و ارعاب در انتخابات آمریکا اشتباه است، چه خارجی و چه داخلی‌اش را. ولی ما ایرانی ها هیچ وقت روسیه رادوست خودمان نمی‌دانیم روسیه و پلوسی هم همیشه دنبال حمایت از جمهوری اسلامی و اسلام سیاسی، کی میخواد این شیطان بمیره مردم ایران از چین و روسیه ‌بدشون میاد و دیگه مثل زمان پهلوی کسی طرفداری روسیه رو نمیکنه انقلاب همه چیز رو برعکس میکنه کاش شاه با روسیه رابطه نزدیک داشت و خمینی با شعار مرگ بر روسیه مردمو متحد میکرد و الان ایران طرف آمریکا بود!

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایران یک عضو سپاه را زیر پوشش سفیر به یمن فرستاده استسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایران یک عضو سپاه را زیر پوشش سفیر به یمن فرستاده است نماینده دائم ایالات متحده در سازمان ملل متحد روز پنجشنبه ۲۴مهر از اعضای شورای امنیت خواست به فراخوان آمریکا برای پایان دادن فوری حمایت ایران از شورشیان حوثی در یمن بپیوندند آمریکا شروع به دوروغ حداکثری را شعار انتخاباتی ترامپ فقط زر زدن در مورد ایرانه تا كنون چند كشور جواب دادند به اين فراخوان ؟ مقامات دولتی ،نمایندگان، مدیران شرکت ها،سفرا،در ج.ا اغلب سپاهی هستند، این مملکت رو انگشت سپاه میچرخه.

پاسخ فیفا به اساسنامه اصلاح‌شده ایران؛ هنوز تایید نمی‌شود

مایک پمپئو: تحریم‌های اخیر اخطاری به همه کسانی است که با کشتیرانی ایران وارد معامله شوندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. پمپ گه بزودی این 'نیش' بسته خواهد شد!