صعود بوسه‌ناز چاکیراوغلو به نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی بوکس زنان جهان

26/02/1401 09:44:00 ب.ظ

ملی‌پوش وزن 50 کیلوگرم ترکیه به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی بوکس زنان جهان راه یافت. - خبرگزاری آناتولی

ملی‌پوش وزن 50 کیلوگرم ترکیه به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی بوکس زنان جهان راه یافت. - خبرگزاری آناتولی 16.05.2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی بوسه ناز چاکیراوغلو، ملی‌پوش وزن 50 کیلوگرم ترکیه در مسابقات قهرمانی بوکس زنان جهان در استانبول به مرحله نیمهنهایی راه یافت.

چاکیراوغلو در فینال مرحله یک چهارم نهایی روی رینگ رفته و با آیرا کوردرو ویلگس، نماینده فیلیپین به رقابت پرداخت. او در این مسابقه رقیب خود را با نتیجه 5 بر 0 شکست داده و حق رقابت در مرحله نیمه‌نهایی را دریافت کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

واکنش‌ها به قهرمانی زودهنگام استقلال درلیگ برتر | DW | 15.05.2022پس از پیروزی تیم فوتبال استقلال تهران مقابل فولاد خوزستان، قهرمانی لیگ برتربرای آبی‌پوشان پایتخت محرز شد. این برد با واکنش‌های مختلفی در فضای مجازی همراه بود. فدراسیون فوتبال آسیا نیز به استقبال رکورد استقلال رفت. این قهرمانی را به همه استقلالیها که این همه سال صبر کردند وتلاش کردند تا آنرا به دست بیاورند،تبریک می گویم.

راهیابی نماینده ترکیه به نیمه نهایی قهرمانی بوکس زنان جهانسما چالیشگان، نماینده ترکیه در وزن 70 کیلوگرم قهرمانی بوکس زنان جهان در استانبول با برتری در مقابل رقیب لهستانی‌اش به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها راه یافت. - خبرگزاری آناتولی

مسابقات فوتبال در ایران به دستور وزارت کشور بدون تماشاگر شدبرخی گمانه‌زنی‌ها حاکی است که با ظهور دوباره اعتراضات مردمی در شهرهای مختلف ایران در روزهای اخیر، وزارت کشور نگران است که دامنه این اعتراضات به ورزشگاه‌ها گسترش یابد. از وقتی ارز ۴۲۰۰ حذف شده جنس تو کشورهای همسایه خیلی گرون‌ شده 😂 معلومه بازار قاچاقچیا کساد شده :) BisimchiMedia برعکس واکنشهایی که در توییتر می‌بینم به نظر من دولتی که اعتماد به نفس حذف سیاست پوپولیستی مفسده‌زای ارز ترجیحی را دارد در میان مدت اطمینان بخش است. دولت ترسویی که از سر ضعف و اعتماد بنفس پایین مدام تصمیمات سخت رو به عقب می‌اندازد در میان مدت کشور را با فرسایشی عظیم دچار می‌کند.

واکنش پلیس به زورگیری‌های خشن/آمادگی برای اعزام تیم‌های پلیسی به قطرآمادگی برای اعزام تیم‌های پلیسی به قطر سخنگوی فراجا: در رابطه با مشارکت در تأمین امنیت جام‌جهانی فوتبال نیز ما آمادگی خود را برای اعزام تیم‌های پلیسی به قطر اعلام کرده‌ایم و خوشبختانه طرف قطری نیز آمادگی خود را در این خصوص اعلام کرده‌اند. با تکتیرنداز بعد از ناکامی در گرفتن میزبانی مشترک،این بار سراغ تامین امنیت مسابقات رفتید؛ چقدر شما حقیر و فرومایه اید 🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

حقوق‌بشر به دلیل رویکرد کانون‌های قدرت بین المللی به ابزاری سیاسی بدل شده استسخنگو وزارت امور خارجه بر توانمندسازی هرچه بیشتر سازمان‌های مردم‌نهاد دارای مقام مشورتی نزد اکوسوک تاکید کرد.

اتهام کمک داور به باشگاه ذوب‌آهن؛ به من سوءقصد شد«مرتضی شهریاری» کمک داور دیدار ذوب‌آهن و تراکتور مدعی شده است در جریان بازی، گل ذوب‌آهن را آفساید تشخیص داد و مدعی است افرادی منتسب به باشگاه ذوب‌آهن، قصد آسیب‌رساندن یا به قتل رساندن او را داشتند. اخبار_ایران اصفهان ورزشی مرسی ایران وایر