صد و دومین سالگرد تاسیس خبرگزاری آناتولی

16/01/1401 04:06:00 ب.ظ

📌 صد و دومین سالگرد تاسیس خبرگزاری_آناتولی

خبرگزاری آناتولی در حالی صد و دومین سالگرد تاسیس خود را چشن می‌گیرد که طی سال‌های طولانی فعالیت به‌عنوان رسانه‌ای معتمد و بی‌طرف در داخل و خارج از ترکیه مخاطبین را در جریان اخبار و رویدادهای موثق قرار داده است. - خبرگزاری آناتولی 05.04.

2022 آنکارا/خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی در حالی فردا ششم آوریل، صد و دومین سالگرد تاسیس خود را جشن خواهد گرفت که طی سال‌های طولانی فعالیت خبری به‌ عنوان رسانه‌ای معتمد و بی‌طرف در داخل و خارج از ترکیه مخاطبین را در جریان اخبار و رویدادهای موثق قرار داده است.

خبرگزاری آناتولی ترکیه در تاریخ 6 آوریل سال 1920 به دستور مصطفی کمال آتاترک تاسیس شد و طی 102 سال فعالیت خبری خود همواره به عنوان رسانه‌ای قابل اعتماد شناخته شده است. این خبرگزاری برای «رساندن صدای آناتولی به گوش جهانیان» تاسیس شده و از آن روز تاکنون رسالت خبری خود را با موفقیت ادامه داده است.

پیش از این رسانه، خبرگزاری «ترکیه-هاواس رویترز» در مناطق مرکزی دولت عثمانی که به علت شکست در جنگ جهانی اول، ناگزیر به امضای پیمان صلح موندروس در 30 اکتبر 1918 شده بود، اخبار منطقه را مخابره می‌کرد. خبرگزاری «ترکیه-هاواس رویترز» بر اساس توافق دولت داماد فرید پاشا با متفقین، به عنوان اشغالگران استانبول، تاسیس و اجازه مخابره خبر به نیروهای خارجی‌ اعطا شده بود. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره شمالی

کره شمالی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بی‌عدالتی رسانه‌ای؛ دومین استان زیر خط فقر، کمترین رسانه را داردخبرگزاری «مهر» در گزارشی با عنوان «بی‌عدالتی رسانه‌ای»، نوشته که از مجموع ۱۳ هزار و ۲۷۵ رسانه مجوز دار موجود در سراسر کشور، استان خراسان شمالی با ۳۸ رسانه در انتهای فهرست قرار گرفته است و کمترین تعداد رسانه را در کشور دارد. اطلاع_رسانی

جایزه ترویج کتابخوانی؛ یک طرح و صد کتابخانه | DW | 04.04.2022فکر ایجاد این جایزه در بیستمین کنگره دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان در سال ۱۹۸۶ در توکیو مطرح شد. معیارهای انتخاب نامزد برای این جایزه عبارت است از ماندگاری، اثرگذاری، الهام‌بخشی، کاوشگری و نوآوری در اجرای پروژه‌های کتابخوانی. درودها دوستان فردا سه شنبه 5.4.2022 پاپ اعظم بر سلطان 3.9.1443 سلطان بانو بر درویش 16.1.1401 آتش زدن برج بر کیمیاگر تازگیها به کتاب شنیداری (صوتی) خیلی علاقه پیدا کردم، اکثر کتابهایی که در 20 سالگی خواندم و شاهکار بودن کتاب شنیداریشون رو گوش کردم و لذت وافر بردم🙋

شهر خیوه؛ گنجینه تاریخی در مسیر جاده ابریشم📸شهر خیوه؛ گنجینه تاریخی در مسیر جاده_ابریشم خیوه ازبکستان شهری با هزاران آثار تاریخی و فرهنگی و معماری منحصربفرد و خیره کننده در فصل‌های مختلف سال میزبان گردشگران است.

ارائه خدمات روان‌درمانی و تفریحی به کودکان یتیم اوکراینی در ترکیهارائه خدمات روان‌درمانی و تفریحی به کودکان یتیم اوکراینی در ترکیه ده‌ها کودک یتیم و جنگ‌زده اوکراینی که به استان ساکاریای ترکیه منتقل شده‌اند، خدمات مشاوره‌ای و تفریحی دریافت می‌کنند.

شور و شعف افطار در نخستین روز رمضان در پاکستانشور و شعف افطار در نخستین روز رمضان در پاکستان مردم در نقاط مختلف اسلام‌آباد، پایتخت پاکستان در نخستین روز از ماه مبارک رمضان سفره‌های افطار خیابانی پهن کرده و در کنار یکدیگر افطار کردند.

اتحادیه اروپا کشتار غیرنظامیان توسط روسیه در بوچا را محکوم کرداتحادیه اروپا حملات روسیه علیه غیرنظامیان در بوچا و دیگر شهرهای اوکراین را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی