صد تایی شدن رونالدو مقابل سوئد؛ فقط ۸ گل تا سلام به علی دایی

19/06/1399 11:48:00 ق.ظ

رونالدو با دوبله مقابل سوئد به باشگاه ۱۰۰ تایی‌ها پیوست؛ فقط ۸ گل برای سلام به علی دایی بیشتر بخوانید🔽

رونالدو در دیدار سه شنبه شب که در ورزشگاه فرندز آرنا واقع در شهر سولنا سوئد و در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد هر دو گل تیم ملی کشورش را مقابل تیم میزبان به ثمر رساند. Janerik Henriksson/AP ستاره پرتغالی و دارنده پنج توپ طلا پس از این دیدار در گفتگو با یک شبکه...

Janerik Henriksson/AP ستاره پرتغالی و دارنده پنج توپ طلا پس از این دیدار در گفتگو با یک شبکه تلویزیونی کشورش گفت: «گل‌های مهمی را زدم زیرا با آنها توانستم به رکوردی که در پی‌اش بودم دست یابم.» مهاجم سرشناس تیم ملی پرتغال در ادامه ضمن ابراز خوشحالی از پیوستن به باشگاه صدتایی‌ها و زدن یکصد و یکمین گل ملی خود یادآور شد که با دو گل مهم به این هدف رسیدم اما پیروزی تیم مهم‌تر است.

ستاره ۳۵ ساله پرتغالی همچنین تصریح کرد که رکورد قدم به قدم به دست می‌آید و این یک وسوسه نیست زیرا رکوردها به شکل طبیعی و به تدریج شکل می‌گیرند. نکته جالب در بازی شب گذشته این بود که رونالدو پیش‌ از این در سال ۲۰۱۳ نیز مقابل تیم ملی سوئد موفق به ثبت یک رکورد گل زنی برای تیم ملی کشورش شده بود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

عقلانیت یک روش است نه یک فراورده | مصطفی ملکیان

مدت‌های زیادی بود که می‌خواستم با استاد ملکیان گفت‌وگو کنم و از او در مورد اخلاق، زندگی متدینانه و توقع دور از انتظار برخی شهروندان در مختصات اجتماعی امروز ایران بپرسم که به شکل عجیبی می‌خواهند سایر مردم در همسویی با آنان زیست اخلاقی را برای خود معنا کنند. ملکیان معتقد است روشنفکری اسلامی، از زمانِ بنیان‌گذارش سید‌جمال‌الدین اسدآبادی، تا الان، فواید و سودهایی برای جوامع اسلامی داشته، ولی اگر بخواهیم در باب ریشه روشنفکری اسلامی داوری کنیم و بگوییم آیا اصلا این پروژه روی هم رفته پروژه‌ای سودمند یا زیانمند بوده، به نظر من زیان‌مند بوده است. به اعتقاد من روشنفکری دینی پروژه‌ای ناموفق است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بررسی ادعای معاون دادستان؛ آیا توهم‌زایی ماده مخدر گل در ایران ۵۰برابر مخدر گل در اروپا است؟

لیگ ملت‌های اروپا| پیروزی تیم ملی پرتغال در خانه سوئد با 101 گله شدن رونالدو/ جشنواره گل فرانسه و بلژیک در شب توقف انگلیس- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimدیدارهای هفته دوم از مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا با پیروزی مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها، تیم‌های ملی فرانسه، بلژیک و تساوی تیم ملی انگلیس به پایان رسید.

از حجاب اجباری در خانه تا عکس یادگاری با ماسک؛ مدرسه در دوران کرونا

«ابله» در برابر «بزدل»؛ ترامپ و بایدن در روز کارگر به هم تاختند«بایدن می‌خواهد کشور را تسلیم ویروس کند، خانواده‌هایمان را تسلیم چپ‌های افراطی و مشاغل‌مان را تسلیم چین کند.»

تکذیب شایعه مرگ دانش آموزی به علت کرونا در مدرسه ای در تهراندر پی انتشار ویدئویی در فضای مجازی مبنی بر فوت دانش آموزی در مدرسه بخاطر کرونا، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران ضمن تکذیب این ادعا، از پیگیری این موضوع توسط پلیس فتا برای شناسایی عاملان انتشار این ویدئو خبر داد.

8 نفر در پرونده قتل جمال خاشقگی در عربستان سعودی به زندان محکوم شدند8 نفر در پرونده قتل جمال‌خاشقگی در عربستان‌سعودی به زندان محکوم شدند