صدور حکم سید هادی رضوی/ توقع داریم حرمت دستگاه قضا مورد نظر قرار بگیرد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی قوه قضائیه مطرح کرد؛ صدور حکم سید هادی رضوی/ توقع داریم حرمت دستگاه قضا مورد نظر قرار بگیرد

به گزارش خبرنگار سیاسی، ششمین نشست سخنگوی قوه قضائیه با اصحاب رسانه صبح امروز در مجتمع قضایی امام خمینی تهران برگزار شد.

وی ادامه داد: یکی از تحولات دستگاه قضا تحقق بخشیدن به اصل کرامت انسانی است که از مهمترین مواد سند تحول قضایی است. حضور سرزده و بدون تشریفات ریاست قوه قضائیه در سازمان‌های تابعه خود زمینه‌ای برای اجرای عملی کرامت قاضی و دادگاه و مردم است. علاوه بر ریاست قوه قضائیه مقرر شده سایر مسئولان نیز با حضور در زیرمجموعه خود نسبت به این موضوع اهتمام داشته باشند که شاخصه مدیریت انقلابی و مردمی است و امیدوار هستیم الگوی سایر بخش‌های اجرایی باشد.

سخنگوی دستگاه قضا گفت: ما به همکارانمان ابلاغ کرده‌ایم و اقدامات آنها را پایش خواهیم کرد و در مقابل توقع داریم حرمت دستگاه قضا مورد نظر قرار بگیرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس قوه قضاییه: درباره اهدای اعضای محکومان به اعدام هیچ تصمیمی اتخاذ نشده استآیت الله رئیسی در پاسخ به اظهارات رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در خصوص واکنش‌ها به آئین نامه اجرای احکام کیفری درباره اهدای اعضای بدن محکومان به اعدام گفت: هیچ تصمیم، حکم و اقدامی در این زمینه صورت نگرفته و صرفاً طرح موضوع شده است. این مسأله دارای ابعاد پزشکی، حقوقی و اجتماعی است که باید مورد بررسی‌های دقیق قرار گیرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سالک: به بنده سوء قصد نشده است/ هدف سرقت بوده استسالک، نماینده اصفهان: *به بنده سوء قصد نشده است *این خبر جوسازی بوده است *هدف سرقت بوده است *سینه ما آماج گلوله‌های منافقین است اگر مردی باشد بتواند این کار را انجام دهد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتظار ایران از شرکای اروپایی، اتخاذ تصمیم‌ها و گام‌هایی در رونداجرایی شدن برجام است/ تکرار می‌کنیم تا زمانی که طرف مقابل متعهد باشد ما نیز به همان میزان متعهد می‌مانیمموسوی در واکنش به بیانیه اخیر سه کشور اروپایی در خصوص برجام؛ انتظار ایران از شرکای اروپایی، اتخاذ تصمیم‌ها و گام‌هایی در رونداجرایی شدن برجام است/ تکرار می‌کنیم تا زمانی که طرف مقابل متعهد باشد ما نیز به همان میزان متعهد می‌مانیم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نشست وزیران خارجه اتحادیه اروپا؛ هانت: روزنه کوچکی برای حفظ برجام باقی مانده است«ایران هنوز یک سال تا تولید بمب اتمی فاصله دارد و همچنان روزنه کوچک اما در حال بسته شدنی برای زنده نگه داشتن توافق هسته‌ای وجود دارد.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محروم‌داری جایگزین استراتژی مبارزه با فقر شده است/ آزادسازی اقتصادی قدمگاه ناهمانگی و بی‌برنامه‌گیچرخ اقتصاد بگردد یا نگردد، تامین رفاه شهروندان برعهده دولت‌هاست. با چنین نگرشی، این تعبیر ارائه می‌شود که رفاه مساوی است با عدالت. اما عملکرد دولت‌های مختلف در این مقوله چگونه بوده است؟ مهم این است که در جریان توسعه بیش از اینکه به رفاه و توانمندسازی شهروندان توجه شود، به ساختن سد، جاده و... توجه شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

صنعت خودرو از مونتاژکاری عبور کرده استمعاون علمی و فناوری رییس‌جمهور گفت: ما در صنعت خودرو از مونتاژکاری عبور کرده و به سمت تولید پیش رفته‌ایم و این در شرایطی است که محصولات مشترک قرارداد ایران خودرو با پژو هم‌اکنون در حال تولید از سوی طرف دوم قرارداد است. دقیقاً! خودتون دُرُس کنید ملتو یکپارچه بگا بدید،ای ول🖕 حالا کی گفته شما صنعتگر هستی؟! خاک تو سرت چطور پهباد و موشک و تانک و ۰۰۰ میسازیم اما صنعتگر نیستیم این بخاطر وطن فروشای مثل تو و روحانی و خاتمی و اصلاح طلبان است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »