صدور حکم دادگاه تجدیدنظر پرونده نجفی/ جزئیات رای هنوز ابلاغ نشده است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گودرزی به ایلنا خبر داد؛ صدور حکم دادگاه تجدیدنظر پرونده نجفی/ جزئیات رای هنوز ابلاغ نشده است

حمیدرضا گودرزی وکیل نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره صدور حکم موکلش گفت: آنطور که در سامانه صدور رای نوشته شده گویا حکم صادر شده است اما هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ۶ سال حبس نجفی قابل تایید است، گفت: من هم این موارد را شنیده‌ام اما تا حکم را رؤیت نکنم نمی‌توانم جزئیات آن را بگویم. در پی دو ایرادی که از سوی دیوان عالی کشور از پرونده قتل میترا استاد گرفته شد؛ دادگاه پس از تکمیل تحقیقات و رفع ایرادات، وقت دادرسی را تعیین کرد. اولین جلسه دادگاه مجدد روز ۶ آذرماه و دومین جلسه ۹ آذرماه برگزار و پس از آن مقرر شد دادگاه در موعد قانونی نظر خود را اعلام کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

صدور دستور بازداشت شماری از وزیران و دیگر مقامات دولتی عراق | DW | 09.12.2019خبرگزاری‌ها به نقل از 'کمیسیون شفافیت' عراق گزارش دادند که دستور دستگیری ۲۵۶ تن از مقامات کنونی و پیشین عراقی صادر شده است. هم‌زمان اعتصابات و تظاهرات در مناطق گوناگون این کشور ادامه دارد. عراق هم داره سر و سامون میگیره، رفتیم قعر دنیا مرگ بر ايران مرگ بر خامنه اى تروريست ﻛﺜﺎﻓﺖ
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تیراندازی در یک بیمارستان در جمهوری چک شش کشته بر جا گذاشتتیراندازی در یک بیمارستان در جمهوری چک شش کشته بر جا گذاشت بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرونده "پسر آخوندی" به دادگاه ارسال شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimپرونده 'پسر آخوندی' به دادگاه ارسال شد فرزند آخوندی در یک فقره فقط از محل واگذاری پروژه پردیسان قم، ۵۰۰ میلیارد تومان منتفع شده است همچنین این فرد، از یک نهاد و سازمان، ساختمانی به ارزش ۴ میلیارد تومان را ۳۸۰ میلیون تومان خریداری کرده است تو حوزه دریانوردی با سازمان بنادر و کشتیرانی و پرت اپراتورهای سینا و تاید واتر در بنادر رجایی و بوشهر و ... چی؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کسی به دلیل شرکت در اعتراضات جمعی مسالمت آمیز بازداشت نشده‌ استواکنش ستاد حقوق بشر ایران به بیانیه کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل افراد به دلیل شرکت در راهپیمایی یا اعتراضات جمعی مسالمت آمیز بازداشت نشده‌اند تعداد دستگیرشدگان محدود است و همگی تحویل دستگاه قضائی شدند با تأکید رهبری با آنان با تسامح و رأفت برخورد می‌شود کص ننه رهبر جاکش مسخره ترین جمله دنیا (ستادحقوق بشرایران. ). یقینا خدا از خلقت چون شمایی شرم میکنه چه حیواناتی هستین شما؟ زندگی تو ایران آدمو یاد خونه هایی میندازه که یه پدر معتاد عیاش خانوادشو به اسارت گرفته با انواع شکنجه ها و به خیال خودش حفظ آبرو میکنه پیش بقیه میندازه. هر رای ما یک سیلی به صورت پدر و مادر پويا_بختيارى هستش.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استراماچونی: هنوز در دلم امید بازگشت به استقلال نمُرده استتهران- ایرنا- «آندره‌آ استراماچونی» در گفت‌وگوی اختصاصی با ایرنا، بار دیگر با اشاره به احتمال بازگشت به راس کادر فنی استقلال در صورت حل مشکلات، با هواداران آبی‌ها درد و دل کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تشریح جزئیات نشست امروز کمیسیون انرژی با زنگنه/ احتمال اعلام وصول استیضاح زنگنه در هفته جاریخدری در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد؛ تشریح جزئیات نشست امروز کمیسیون انرژی با زنگنه/ احتمال اعلام وصول استیضاح زنگنه در هفته جاری
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »