صدور حکم جلب یک ‌نویسنده و محقق جهت اجرای حکم در ایران

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

صدور حکم جلب یک ‌نویسنده و محقق جهت اجرای حکم در ایران مژگان کاوسی، ‌نویسنده و محقق، در صفحه اینستاگرامش از صدور حکم جلب خود توسط شعبه ۲ اجرای احکام شهرستان نوشهر برای تحمل حکم زندان صادره خبر داده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مژگان کاوسی روز جمعه ۲۶ اردیبهشت با انتشار دو ویدئو در اینستاگرام خود اعلام کرد که حکم صادره علیه او برای اجرای حکم ۷۶ ماه و ۱۵ روز زندان او به شعبه ۲ اجرای احکام شهرستان نوشهر ارسال و حکم جلبش صادر شده است. این حکم اسفند ماه سال گذشته توسط دادگاه تجدید نظر استان مازندران علیه خانم کاوسی به اتهام «تبلیغ علیه نظام»، «تشویق مردم به بر هم زدن نظم عمومی» و «عضویت در گروه‌های معاند نظام» صادر شده بود.

لازم به ذکر است که خانم کاوسی در ابتدا از سوی دادگاه بدوی نوشهر به ۶۹ ماه زندان محکوم شده بود، اما این حکم در دادگاه تجدید نظر استان مازندان با شکایت دادستان مبنی بر کم بودن حکم صادره و رد دفاعیات وکیل پرونده به ۷۶ ماه و ۱۵ روز افزایش یافته است.

مژگان کاوسی در این ویدئو همچنین می‌گوید، روز سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت همسر وی برای پیگیری پرونده و پس گرفتن لوازم شخصی که در زمان بازداشت این ‌نویسنده و محقق کرد توسط نیروهای امنیتی ضبط شده بود به شعبه ۲ اجرای احکام مراجعه کرده که به‌طور تصادفی در پی دیدار با کارشناس مسائل قضایی مربوط به شعبه فوق، متوجه شده است که حکم جلب خانم کاوسی در همان روز صادر شده است.

بر اساس اطلاعات موجود، مژگان کاوسی روز دوشنبە ٢٧ آبان، توسط نیروهای امنیتی بازداشت و پس از طی ۲۲ روز بازداشت در بازداشتگاه اطلاعات سپاه ساری به بند نسوان زندان نوشهر منتقل و در نهایت ۲۸ آذر ماه با قید وثیقه به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی از زندان آزاد شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قیافه مظلومی داره گریه کردم

خفاشان خونخوار وبزدل ازترس بهمه حمله میکنند اوباشان_ولایت_وقیح😏

اینجا فلسفه به ما نشان ندادن .نقد پذیر نیستند .تعامل نداریم باهم .دیک خشکه

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حکم حبس نماینده مجلس ایران تائید شدمحمود صادقی در حساب توییتری خود از تائید 21 ماه زندان و جزای نقدی 10 میلیون تومانی در دادگاه تجدیدنظر خواهی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

زمان اجرای طرح ترافیک در تهران قطعیت پیدا نکرده استاستاندار تهران: زمان اجرای طرح ترافیک در تهران قطعی نشده پیشنهادی به شورای اسلامی شهر تهران و شورای ترافیک ارائه شده که طرح ترافیک از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ اجرا شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

احیای شب بیست و سوم در تپه ی نورالشهدااحیای شب بیست و سوم در تپه ی نورالشهدا مراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان در تپه ی نورالشهدای منطقه ۲۲ تهران در جوار دو شهید گمنام برگزار شد شب_قدر
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

احیای شب بیست وسوم دردانشگاه افسری امام علی(ع)احیای شب بیست وسوم در دانشگاه افسری امام علی (عليه السلام ) شب_قدر عجب نظمی 👌 خدایی نظم ارتش یه چیزه دگس خدا حفظشون کنه🙏🙏
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

احیای شب بیست و سوم در بیمارستان بعثتاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

بازگشایی طاق بستان پس از شیوع کرونا - کرمانشاهبازگشایی طاق بستان پس از شیوع کرونا - کرمانشاه
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »