صدور حکم جلب چند مدیر در کهگیلویه و بویراحمد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برای مدیر و جمعی از مسئولان یک دستگاه اجرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد قرار جلب صادر شد. دادگستری کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرده که اتهام این افراد «جذب تعداد قابل توجهی نیروی انسانی خارج از ضوابط قانونی» است. اخبار_ایران

استان‌وایر- برای مدیر و جمعی از مسئولان یک دستگاه اجرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد قرار جلب صادر شد.اعلام کرده که اتهام این افراد «جذب تعداد قابل توجهی نیروی انسانی خارج از ضوابط قانونی» است.در این اطلاعیه نامی از دستگاه اجرایی که تخلف در آن صورت گرفته، برده نشده است.

در سال‌های گذشته جذب نیروی انسانی خارج از «ضوابط قانونی» در دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد بازتاب گسترده‌ای داشته است. در سال‌های اخیر بازداشت مدیران ارشد دولتی به انواع اتهام‌ها در شهر‌های مختلف افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تکذیب ادعای صدور مجوز ضمنی برای اکران اکسونامی در مشهدتکذیب ادعای صدور مجوز ضمنی برای اکران «خاطرات یک ستاره پورن» در مشهد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد: هیچ مجوزی از سوی این اداره برای اکران فیلم مستند «خاطرات یک ستاره پورن» در مشهد صادر نشده و ادعای صدور مجوز ضمنی برای اکران این فیلم تکذیب می‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ابراهیم فیروزی نوکیش مسیحی جهت اجرای حکم تبعید راهی شهرستان سرباز شدابراهیم_فیروزی نوکیش مسیحی جهت اجرای حکم تبعید راهی شهرستان سرباز شد ابراهیم فیروزی، نوکیش مسیحی که پیش از این به پنج سال زندان محکوم شده بود، با اتمام دوران محکومیت خود و آزادی از زندان برای سپری کردن حکم تبعید خود راهی شهرستان سرباز شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تاکید سازمان ملل بر لزوم پیروی از حکم دادگاه بین‌المللی دادگستری در رابطه با تحریم‌های ایرانواکنش سخنگوی سازمان ملل به تاثیر تحریم‌های آمریکا بر بیماران پروانه‌ای در ایران: کشورها، ازجمله آمریکا از حکم دادگاه بین‌المللی دادگستری برای رفع موانع صادر کردن دارو و تجهیزات پزشکی به ایران پیروی کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جلودارزاده: اصلاح‌طلبان کارکرد خود را از دست داده‌اند/ مجلس کارآمد با ایده و شایسته‌سالاری شکل می‌گیرد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimجلودارزاده عضو فراکسیون امید مجلس: اصلاح‌طلبان کارکرد خود را از دست داده‌اند ذات اصلاح‌طلبی این است که قدرت را برای اصلاح‌ می‌خواهد اما در شرایط فعلی برخی اصلاح‌طلبی را برای قدرت می‌خواهند که به نوعی جابه‌جایی در اهداف رخ داده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

از حضور قهرمان تیم ملی در گرمخانه‌های تهران تا دختر تحصیلکرده‌ای که مترجم زبان انگلیسی است/ یک میلیون تومان سقف اجاره پرداختی زنان آسیب‌دیده/ وعده‌های غذایی‌مان کم استگزارش ایلنا از زنان بی‌خانمان؛ از حضور قهرمان تیم ملی در گرمخانه‌های تهران تا دختر تحصیلکرده‌ای که مترجم زبان انگلیسی است/ یک میلیون تومان سقف اجاره پرداختی زنان آسیب‌دیده/ وعده‌های غذایی‌مان کم است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نظر رهبر انقلاب درباره چند همسری، دفاع عملی از حقوق زنان بودسید محمدعلی ابطحی در اینستاگرام نوشت: نظر مقام معظم رهبری در مورد حتی مستحب نبودن چند همسری از چند جهت پر اهمیت بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »