صدور حکم ۱۲ سال زندان برای یک معلم در فارس

19/12/1400 07:26 ب.ظ

دستگاه قضایی جمهوری اسلامی در حکمی که از سوی کانون صنفی معلمان ایران «ظالمانه» خوانده شده، مهدی_فتحی، معلم و فعال صنفی فرهنگیان استان فارس را به ۱۲ سال زندان محکوم کرده است. اخبار_ایران فارس

استان‌وایر- دستگاه قضایی جمهوری اسلامی در حکمی که از سوی کانون صنفی معلمان ایران «ظالمانه» خوانده شده، مهدی فتحی، معلم و فعال صنفی فرهنگیان استان فارس را به ۱۲ سال زندان محکوم کرده است.

کانون صنفی معلمان ایران روز پنج‌شنبه ۱۹ اسفند با اعلام این خبر نوشته که آقای فتحی علاوه بر حبس به دو سال تبعید به گرمسار، دو سال ممنوع‌الخروجی و دوسال ابطال گذرنامه نیز محکوم شده است. مهدی فتحی در اواخر شهریور ماه امسال در شهرستان پاسارگاد توسط نیروی انتظامی بازداشت شده بود.

این فعال حقوق معلمان با وجود ابتلا به ناراحتی قلبی، حدود ۴ ماه را در سلول‌های انفرادی زندان عادل‌آباد شیراز گذراند و سرانجام در اواسط دی ماه با قرار وثیقه به صورت موقت آزاد شد. آقای فتحی پیش از این نیز به دلیل افشای تخلفات مالی برخی مسئولان از جمله امام جمعه شهرستان پاسارگاد به تحمل ۱۴ ماه حبس و جزای نقدی محکوم شده بود.

ادامه مطلب:
iranwire »

نخستین سفر یک رئیس‌جمهوری اسرائیل به ترکیه پس از ۱۸ سالرسانه‌های اسرائیل یکی از اهداف سفر اسحاق هرتزوگ را تلاش برای دور کردن ترکیه از ایران و جنبش حماس دانسته‌اند. آره مثلا گاز ترکیه از اسرائیل وارد بشه

بریتانیا: تا پایان سال 2022 واردات نفت و فرآورده‌های نفتی روسیه را متوقف خواهیم کرد📍وزیر کار، انرژی و استراتژی صنعتی بریتانیا: تا پایان سال 2022 واردات نفت و فرآورده‌های نفتی روسیه را متوقف خواهیم کرد

تأثیر معدل ۳ سال آخر در «کنکور» افزایش می‌یابدوزیر آموزش و پرورش با اشاره به تلاش دانش‌آموزان صرفا برای جلسه کنکور تصریح کرد: در راستای تشویق دانش‌آموزان و افزایش تمرکز آن‌ها در طول دوره‌های تحصیلی، تأثیر معدل ۳ سال آخر در کنکور افزایش می‌یابد.

دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۴۰۱ براساس سند تحول دولت مردمی ارزیابی خواهند شدنخستین جلسه تبیین سند تحول دولت مردمی در بخش نظام اداری با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی، رئیس مرکز ملی بهره‌وری،‌ رییس مرکز آموزش مدیریت دولتی،‌ رئیس امور عملکرد و ارتقای فرهنگ سازمانی و جمعی از نخبگان و استادان دانشگاه، ۱۷ اسفند در ساختمان مرکزی این سازمان برگزار شد. اين بابا معلوم نيست داماد سر خونه يا پسر كدوم اقازاده ي دزده لطفا اعلام بفرمایید که چند درصد از بودجه کشور صرف حقوق خدمه دولت میشود ؟ اسمشونم می‌نوشتید بشناسیم. شاید با مسئولین آشنا در اومد ارادتمند شدیم 🙂

افزایش ۵۰ تا۷۰ درصدی قیمت مرغ و تخم‌مرغ در سال آینده

سازمان ملل: 240 هزار یمنی در سال گذشته از سیل آسیب دیدندسازمان ملل متحد اعلام کرد که در سال گذشته 240 هزار یمنی از باران‌های شدید و سیل آسیب دیده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

استان‌وایر- دستگاه قضایی جمهوری اسلامی در حکمی که از سوی کانون صنفی معلمان ایران «ظالمانه» خوانده شده، مهدی فتحی، معلم و فعال صنفی فرهنگیان استان فارس را به ۱۲ سال زندان محکوم کرده است.

کانون صنفی معلمان ایران روز پنج‌شنبه ۱۹ اسفند با اعلام این خبر نوشته که آقای فتحی علاوه بر حبس به دو سال تبعید به گرمسار، دو سال ممنوع‌الخروجی و دوسال ابطال گذرنامه نیز محکوم شده است.

مهدی فتحی در اواخر شهریور ماه امسال در شهرستان پاسارگاد توسط نیروی انتظامی بازداشت شده بود.

این فعال حقوق معلمان با وجود ابتلا به ناراحتی قلبی، حدود ۴ ماه را در سلول‌های انفرادی زندان عادل‌آباد شیراز گذراند و سرانجام در اواسط دی ماه با قرار وثیقه به صورت موقت آزاد شد.

آقای فتحی پیش از این نیز به دلیل افشای تخلفات مالی برخی مسئولان از جمله امام جمعه شهرستان پاسارگاد به تحمل ۱۴ ماه حبس و جزای نقدی محکوم شده بود.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: