سردشت, شورای_عالی_امنیت_ملی

سردشت, شورای_عالی_امنیت_ملی

صدور دستور تخلیه شش روستای مرزی در سردشت

25/09/2020 07:18:00 ب.ظ

هنگ مرزی شهرستان سردشت دستور تخلیه شش روستای مرزی در این شهرستان را صادر کرده است. این روستاها از آنجا که در «حریم قرمز مرز» قرار دارند، با تصمیم شورای_عالی_امنیت_ملی باید تخلیه شوند. اخبار_ایران بیشتر بخوانید👇

اینروستاهااز آنجا که در «حریم قرمز مرز» قرار دارند، با تصمیم شورای عالی امنیت ملی باید تخلیه شوند.این شورا به تمام استانداری‌ها ابلاغ کرده که باید روستاهایی که در «حریم قرمز مرز» قرار دارند را تخلیه کنند.کمال حسین‌پور نماینده سردشت و پیرانشهر در مجلس هم در نامه‌‌ای خطاب به علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی به این تصمیم اعتراض کرده است.

انتقاد شدید اسرائیل از حضور نماینده اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف رئیسی | DW | 03.08.2021 آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم المپیک توکیو؛ کشتی‌گیر کوبایی چهارمین طلای پیاپی را گرفت - BBC News فارسی

حسین‌پور در نامه خود نوشته که «نمی‌توان با عنوان‌هایی چون دستورالعمل امنیتی مرز، امنیت روحی و روانی خانواده‌های مستضعف را ندیده گرفت.»وی نوشته «برای جابجایی ساکنان این روستاها و تجمیع آنان با سایر روستاهای مجاور، جلب رضایت قلبی آنان امری بسیار مهم و حیاتی است.»

ادامه مطلب: ایران وایر »

کرونا در ایران؛ شمار ابتلا و بستری روزانه به بالاترین سطح از زمان آغاز همه‌گیری رسید

شمار ابتلا و بستری روزانه در ایران به بالاترین سطح از زمان آغاز همه‌گیری ویروس کرونا در این کشور و شمار قربانیان روزانه این بیماری نیز به بالاترین سطح از ۲۸ آوریل(۸ اردیبهشت) رسید.

دستور به کمیته‌های امنیتی- اجتماعی و درمان برای تشدید نظارت‌ها و اعمال مجازات متخلفینرئیس جمهور تاکید کرد که دولت از ابتدای شیوع بیماری کرونا، فارغ از همه تنگناها و محدودیت‌های اقتصادی ناشی از تحریم‌های ظالمانه، تامین نیازهای بخش سلامت و کادر درمان را به عنوان رزمندگان خط مقدم مقابله با بیماری کرونا، در اولویت قرار داده است و این سیاست همچنان تداوم خواهد یافت. از قبض برق صفر ریالی هم خبری نشده مثل گشایش اقتصادی!!!! واقعا شرم نمیکنی اینهمه دروغ میگی چقدر رو داری در حماقت این دولت همین بس که کشوری یک پنجم جمعیت جهان داره و چندین ماهه دیگر مورد جدید کرونا ندارد و ما 80 میلیون جمعیت داریم و هر روز داریم بدبختر میشیم. و حالا دارن وزیر بهداشت رو اذیت میکنن تا ول کنه بره. پول بهش نمیدن بجای محدودیت ها به داد وزیر بهداشت برس بنده خدا نمیدونه حرص تو رو بخوره یا کاراشو مدیریت کنه؟

یک میلیارد دلار گواهی ارزی صادر شد/ سیاست‌های کلان احتیاطی در دستور بانک مرکزیرئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه کنترل نقدینگی و مهار تورم مهمترین قدم در بهبود و اصلاح کلان اقتصادی است، از صدور یک میلیارد دلار گواهی ارزی برای ترخیص مواد اولیه کارخانجات از گمرک خبر داد.

تاوان شعارنویسی علیه خامنه‌ای؛ محاکمه بدون وکیل و صدور حکم ۱۸ سال زندان برای شهین خاکپورصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. تف به قبر یکی از پدرهات اگه دروغ بگی! حقشه نوید افکاری قهرمان آزادیخواه ایران زمینشاهین_ناصری_کجاستمنوچهر_بختیاری_کجاستسهیلا_حجابعلیرضاعلینژاد_آزاد_کنید

مقاومت ساکنان روستاهای مرزی آذربایجان در برابر حملات ارامنهمردم روستاهای مرزی جمهوری آذربایجان٬ با وجود حملات نیروهای ارمنی به غیرنظامیان٬ خانه‌های‌شان را ترک نمی‌کنند. - خبرگزاری آناتولی

طلا در مسیر ثبت بزرگترین کاهش هفتگی شش هفته گذشتهقیمت طلا در معاملات روز جمعه بازار جهانی تحت تاثیر امیدواری به تدابیر محرک مالی بیشتر آمریکا اندکی افزایش یافت اما در مسیر ثبت بزرگترین کاهش هفتگی در بیش از یک ماه اخیر قرار گرفت.

یک میلیارد دلار گواهی ارزی صادر شد/ سیاست‌های کلان احتیاطی در دستور بانک مرکزیرئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه کنترل نقدینگی و مهار تورم مهمترین قدم در بهبود و اصلاح کلان اقتصادی است، از صدور یک میلیارد دلار گواهی ارزی برای ترخیص مواد اولیه کارخانجات از گمرک خبر داد.