صدور دستور تخلیه شش روستای مرزی در سردشت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هنگ مرزی شهرستان سردشت دستور تخلیه شش روستای مرزی در این شهرستان را صادر کرده است. این روستاها از آنجا که در «حریم قرمز مرز» قرار دارند، با تصمیم شورای_عالی_امنیت_ملی باید تخلیه شوند. اخبار_ایران بیشتر بخوانید👇

روستاهااین شورا به تمام استانداری‌ها ابلاغ کرده که باید روستاهایی که در «حریم قرمز مرز» قرار دارند را تخلیه کنند.

کمال حسین‌پور نماینده سردشت و پیرانشهر در مجلس هم در نامه‌‌ای خطاب به علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی به این تصمیم اعتراض کرده است. حسین‌پور در نامه خود نوشته که «نمی‌توان با عنوان‌هایی چون دستورالعمل امنیتی مرز، امنیت روحی و روانی خانواده‌های مستضعف را ندیده گرفت.» وی نوشته «برای جابجایی ساکنان این روستاها و تجمیع آنان با سایر روستاهای مجاور، جلب رضایت قلبی آنان امری بسیار مهم و حیاتی است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستور به کمیته‌های امنیتی- اجتماعی و درمان برای تشدید نظارت‌ها و اعمال مجازات متخلفینرئیس جمهور تاکید کرد که دولت از ابتدای شیوع بیماری کرونا، فارغ از همه تنگناها و محدودیت‌های اقتصادی ناشی از تحریم‌های ظالمانه، تامین نیازهای بخش سلامت و کادر درمان را به عنوان رزمندگان خط مقدم مقابله با بیماری کرونا، در اولویت قرار داده است و این سیاست همچنان تداوم خواهد یافت. از قبض برق صفر ریالی هم خبری نشده مثل گشایش اقتصادی!!!! واقعا شرم نمیکنی اینهمه دروغ میگی چقدر رو داری در حماقت این دولت همین بس که کشوری یک پنجم جمعیت جهان داره و چندین ماهه دیگر مورد جدید کرونا ندارد و ما 80 میلیون جمعیت داریم و هر روز داریم بدبختر میشیم. و حالا دارن وزیر بهداشت رو اذیت میکنن تا ول کنه بره. پول بهش نمیدن بجای محدودیت ها به داد وزیر بهداشت برس بنده خدا نمیدونه حرص تو رو بخوره یا کاراشو مدیریت کنه؟
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

یک میلیارد دلار گواهی ارزی صادر شد/ سیاست‌های کلان احتیاطی در دستور بانک مرکزیرئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه کنترل نقدینگی و مهار تورم مهمترین قدم در بهبود و اصلاح کلان اقتصادی است، از صدور یک میلیارد دلار گواهی ارزی برای ترخیص مواد اولیه کارخانجات از گمرک خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تاوان شعارنویسی علیه خامنه‌ای؛ محاکمه بدون وکیل و صدور حکم ۱۸ سال زندان برای شهین خاکپورصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. تف به قبر یکی از پدرهات اگه دروغ بگی! حقشه نوید افکاری قهرمان آزادیخواه ایران زمینشاهین_ناصری_کجاستمنوچهر_بختیاری_کجاستسهیلا_حجابعلیرضاعلینژاد_آزاد_کنید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مقاومت ساکنان روستاهای مرزی آذربایجان در برابر حملات ارامنهمردم روستاهای مرزی جمهوری آذربایجان٬ با وجود حملات نیروهای ارمنی به غیرنظامیان٬ خانه‌های‌شان را ترک نمی‌کنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طلا در مسیر ثبت بزرگترین کاهش هفتگی شش هفته گذشتهقیمت طلا در معاملات روز جمعه بازار جهانی تحت تاثیر امیدواری به تدابیر محرک مالی بیشتر آمریکا اندکی افزایش یافت اما در مسیر ثبت بزرگترین کاهش هفتگی در بیش از یک ماه اخیر قرار گرفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک میلیارد دلار گواهی ارزی صادر شد/ سیاست‌های کلان احتیاطی در دستور بانک مرکزیرئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه کنترل نقدینگی و مهار تورم مهمترین قدم در بهبود و اصلاح کلان اقتصادی است، از صدور یک میلیارد دلار گواهی ارزی برای ترخیص مواد اولیه کارخانجات از گمرک خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »