صدور سند مالکیت ساختمان‌های اداره میراث فرهنگی در ایرانشهر سرعت گرفت

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایرانشهر از تسریع در روند صدور سند مالکیت ساختمان‌های اداره میراث فرهنگی این شهرستان خبر داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رحمان ریگی در گفت وگو با ایسنا- بیان کرد: بر اساس تاکید سرپرست اداره کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان با توجه به دستورالعمل‌های ابلاغی و نیز لزوم مستند سازی املاک تحت اختیار این اداره نسبت به اخذ اسناد مالکیت اراضی و اموال غیر منقول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایرانشهر اقدام، و اسناد مالکیت آن صادر شد.

وی افزود: صدور این اسناد با همکاری امور حقوقی و املاک اداره کل و با استناد به قانون تثبیت مالکیت دولت جمهوری اسلامی ایران برای املاکی که دارای گواهی بند د ماده ۲۶ آیین نامه اموال دولتی بودند، انجام شده است. رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایرانشهر ادامه داد: اقدامات لازم پیرامون اصلاح و یا صدور سند مالکیت تفکیکی باقیمانده املاک نیز در دستور کار این اداره قرار دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ثبت جهانی «سرای افضل» تاثیر فراوانی در توسعه گردشگری شوشتر داردسرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی شوشتر گفت: ثبت «سرای افضل» در فهرست میراث جهانی قطعا تاثیر فراوانی در توسعه گردشگری شوشتر خواهد داشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جشنواره‌ انار در روستای جوشقان برگزار می‌شودرئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کاشان از برگزاری جشنواره‌ انار در روستای جوشقان این شهرستان در روزهای ۲۷ و ۲۸ مهرماه خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چندین پروژه پیشران برای گردشگری کرمانشاه تعریف کرده‌ایمسرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه از تعریف چندین پروژه پیشران برای توسعه گردشگری استان در حوزه های مختلف خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مسیرهای مهم گردشگری آبادان و خرمشهر توسعه می‌یابندسرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری‌ و صنایع‌ دستی آبادان از آغاز طرح‌ مطالعاتی تعیین و آماده‌سازی مسیرهای مهم گردشگری در آبادان و خرمشهر خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صدور سند کاداستری ۱۵۰ مدرسه در استان یزدمدیر کل ثبت اسناد و املاک استان یزد از مستندسازی، هویت سازی و صدور سند مالکیت کاداستری بیش از ۱۵۰ مدرسه و آموزشگاه استان در شش ماه اول سال خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »