صدها نفر در پورتلند به افزایش خشونت‌ علیه آسیایی تبارها اعتراض کردند

29/03/2021 12:03:00 ق.ظ

صدها نفر در پورتلند به افزایش خشونت‌ علیه آسیایی تبارها اعتراض کردند

ایالات متحده آمریکا, نژاد پرستی

صدها نفر در پورتلند به افزایش خشونت‌ علیه آسیایی تبارها اعتراض کردند

شرکت‌کنندگان در این تجمع یاد قربانیان تیراندازی‌های روز ۱۶ مارس (۲۶ اسفند) در شهر آتلانتا واقع در ایالت جورجیا را گرامی داشتند.

صدها نفر روز جمعه در شهر پورتلند در غرب آمریکا به خشونت های نژادی علیه آسیایی تبارها اعتراض کردند.شرکت کنندگان در این تجمع یاد قربانیان تیراندازی های روز ۱۶ مارس (۲۶ اسفند) در شهر آتلانتا واقع در ایالت جورجیا را گرامی داشتند. تجمع های مشابهی نیز طی روزهای جمعه و شنبه در دیگر شهرهای ایالات متحده برگزار شد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

El mundo está lleno de pobreza, terrorismo, guerra, hambre y enfermedades. ¿No es hora de que Jesucristo y el Mahdi (el duodécimo imán de los chiítas) regresen y llenen el mundo de justicia nuevamente? ThePromisedSaviour ما که شنیده بودیم امریکایی ها مهد حقوق بشر هستن گویا مهد حقوق حشر هستن

سرکوب مخالفان و اقلیت‌ها در میانمار؛ صدها نفر کشته و ۱۲ هزار نفر آواره شده‌اند«اقدامات غیرانسانی آنها [کودتاچیان] علیه غیرنظامیان غیر مسلح، باعث مرگ بسیاری از افراد از جمله كودكان و دانش‌آموزان شده است.» اقليت نيستن مخالف ارتش اند رهبر شان ريس كشور بود قبل باز داشت و همچنان در زمان حكومت رهبر جاهل شان اقليت هاي كشور شان را آتش مي زدن و جهان تماش مي كرد. حد اقل رسانه بايد حافظه تاريخي بايد داشته .

نهایی شدن ثبت نام۴۲ نفر در حوزه انتخابیه تهران/۱۲۲ نفر در حال ثبت نام هستندمعاون سیاسی استاندار تهران از نهایی شدن ثبت نام۴۲ نفر برای انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران خبر داد. مموتی م هست؟! امیدوارم انسان های خداترس و وارسته ای بیان که برای رضای خدا کار انجام بدن نه ی مشت گوسفند فاسد

بازداشت صدها فعال کارگری در ترکیه در تظاهرات اول ماه مه | DW | 01.05.2021صدها تن از فعالان کارگری ترکیه که به رغم محدودیت‌های کرونایی قصد داشتند به مناسبت روز_جهانی_کارگر تجمع‌هایی برگزار کنند، بازداشت شدند. این در حالی است که پلیس استانبول به فعالان سندیکایی اجازه تجمع در میدان تقسیم را داده بود. از متن شما چنین استنباط می‌شود که بازداشت‌ها فقط به دلیل رعایت نکردن محدودیت‌های کرونایی بوده و اجاره‌ی پلیس هم جهت برگزاری یک راهپیمایی شبه حکومتی نبوده! از DW انتظار چنین گزارشی نداشتم!

هزاران نفر در اعتراض به نژادپرستی علیه آسیایی‌تباران در آمریکا تظاهرات کردند«از سال گذشته و در جریان شیوع ویروس کرونا، که سرچشمه آن شهر ووهان چین بود، نفرت علیه آسیایی‌تباران در ایالات متحده افزایش یافته است.» باید همه چینیها روکشت دنیارو به گندکشیدن کرونا بکی ازهدایایه چین به دنیاست لعنت به نژاد پرستی و نژاد پرستان ما از کنگرس امریکا خواهشمندیم که جلوی تعصبان تبار گرای استاده شود وممثل دیموکراسی واقعی باشد

پنج هزار نفر در کنسرت واقعی راک در بارسلونبرگزارکنندگان با این حال ماسک‌های با کیفیتی را به تماشاچیان داده و از آنها خواستند که در تمام مدت اجرا آن را روی دهان و بینی خود نگه دارند.

به روز شده در: ۲۸/۰۳/۲۰۲۱ صدها نفر روز جمعه در شهر پورتلند در غرب آمریکا به خشونت های نژادی علیه آسیایی تبارها اعتراض کردند.Aa دولت کودتا در میانمار با محدودتر کردن دسترسی به اینترنت به سرکوب خونین معترضان ادامه داده و حملات هوایی ارتش این کشور به برخی محل‌های سکونت اقلیت‌ها نیز سبب آوارگی هزاران نفر شده است.به گزارش ایسنا، شکرالله حسن بیگی اظهار کرد: در اولین روز از ثبت نام انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران ثبت نام  ۴۲ داوطلب نهایی شد و ۱۲۲ نفر نیز  در حال ثبت نام از طریق موبایل یا کامپیوتر هستند.تظاهرات روز اول ماه مه ۲۰۲۱ در استانبول نیروهای امنیتی ترکیه در استانبول شمار زیادی تظاهرکننده را بازداشت کردند که قصد داشتند در میدان"تقسیم" و خیابان"استقلال" که به این میدان ختم می‌شود، به مناسبت اول ماه مه، روز جهانی کارگر، دست به تظاهرات بزنند.

شرکت کنندگان در این تجمع یاد قربانیان تیراندازی های روز ۱۶ مارس (۲۶ اسفند) در شهر آتلانتا واقع در ایالت جورجیا را گرامی داشتند. تجمع های مشابهی نیز طی روزهای جمعه و شنبه در دیگر شهرهای ایالات متحده برگزار شد. همزمان، دولت نظامی میانمار دستور بازداشت معترضان و کنشگران اینترنتی تأثیرگذار در جریان اعتراضات را صادر کرده است. از هشت قربانی تیراندازی های روز ۱۶ مارس در آتلانتا شش نفر زنان آسیایی تبار بودند. خشونت های نژادی علیه آسیایی تبارها در بسیاری از کشورها پس از همه گیری ویروس کرونا طی یک سال گذشته افزایش یافته است. انجمن حمایت از زندانیان سیاسی میانمار با ذکر این آمار گفته است که ۴۶ نفر از این قربانیان کودک بوده‌اند. . در سال ۱۹۷۷ تک‌تیراندازان به سوی اجتماع ۵۰۰هزار نفری کارگری به مناسبت روز جهانی کارگر، شلیک کردند و ۳۴ نفر را به قتل رساندند.