صدها آتش‌نشان برای اطفای حریق جنگلی در پرتغال بسیج شدند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 59%

در حالی که ییش از ۷۰۰ مامور آتش‌نشانی برای اطفای حریق بسیج شده‌اند وزش شدید باد کار را برای آنها دشوارتر کرده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

صدها مامور آتش نشانی پرتغال روز یکشنبه در عملیات مقابله با حریق جنگل های مرکز این کشور شرکت کردند.

در حالی که بیش از ۷۰۰ مامور آتش نشانی برای اطفای حریق بسیج شده اند وزش شدید باد کار را برای آنها دشوارتر کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کمیسیون آموزش طرحی برای لغو کنکور در هیچ مقطعی نداردیک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که هیچ تصمیمی درباره تهیه طرح دو فوریتی برای لغو کنکور در مقاطع ارشد، دکتری و کارشناسی در کمیسیون آموزش گرفته نشده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تعطیلی برخی صنوف در تهران از امروز برای یک هفته تمدید شدتهران- ایرنا - معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران از تمدید تعطیلی یک هفته ای برخی صنوف پرتردد و پرریسک به دلیل موج دوم شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: تعطیلی این صنوف از امروز آغاز شده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

زلمی خلیلزاد: ایران از تلاش ها برای برقراری صلح در افغانستان حمایت کافی نمی‌کند🔺زلمی خلیلزاد: ایران از تلاش ها برای برقراری صلح در افغانستان حمایت کافی نمی‌کند ⚡️زلمی خلیلزاد، نماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستان می‌گوید که ایران از تلاش‌ها برای برقراری صلح در افغانستان حمایت کافی نمی‌کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ابهامی در زمان برگزاری کنکور سراسری وجود ندارد/ اتخاذ تمهیدات برای بازرسی بدنی داوطلبانعضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از اتخاذ تمهیدات برای بازرسی بدنی داوطلبان در روز کنکور سراسری خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ورود هزار زائر مجاز به مکه برای حج در شرایط ویژه کرونا آغاز شدمقامات همچنین گفته‌اند که برای زائران، آب استریل‌ شده زمزم در بطری در نظر گرفته شده و برای مراسم رجم شیطان، سنگ‌ریزه‌های ضدعفونی شده در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رد افزایش ۴۰۰ درصدی نرخ عوارض ساخت و ساز در پایتخت/ عوارض رایگان برای بافت فرسودهمعاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران: افزایش ۴۰۰ درصدی عوارض ساخت و ساز در سال ۹۹ نداشتیم، عوارض امسال نسبت به سال ۹۸، در کل شهر تهران رشد ۳۰ درصدی داشته است بافت فرسوده عمدتا در جنوب تهران است که عوارض آن رایگان است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »