صدها تن بر اثر وقوع زلزله شدید در افغانستان جان باختند

01/04/1401 09:17 ق.ظ

تاکنون 255 تن بر اثر زلزله در افغانستان جان باخته‌اند

بر اثر وقوع زلزله بسیار شدیدی در جنوب شرق افغانستان تاکنون 280 تن جان خود را از دست داده‌اند. - خبرگزاری آناتولی 22.06.2022 استانبول/خبرگزاری آناتولی زمین‌لرزه بسیار شدیدی در دو ولایت پکتیا و خوست واقع در جنوب شرق افغانستان تاکنون 280 کشته برجای گذاشته است.

❮ شمار تلفالت زلزله در افغانستان به 255 تن رسید بنا به اعلام منابع درمانی در افغانستان، این حادثه بامداد امروز سه شنبه 22 ژوئن داده است و بر اثر آن همچنین بیش از 600 تن دیگر نیز زخمی شده‌اند.

مرکز این زمین لرزه در 46 کیلومتری جنوب غربی ولایت خوست واقع در شرق افغانستان و در مرز با پاکستان بوده است

ادامه مطلب:
aa_persian »

صدها تن بر اثر وقوع زلزله شدید در افغانستان جان باختند

مروری بر کتاب «ازدواج موقت در ایران» اثر کلودیا یعقوبیکلودیا یعقوبی در جدیدترین کتاب خود «ازدواج موقت در ایران»، به واکاوی تصویر و بازنمایی­‌های ازدواج موقت در تعدادی از آثار ادبی و سینمایی دوران پهلوی و جمهوری اسلامی پرداخته است.

آتش‌سوزی در یک ساختمان تجاری در تهران دست‌کم ۹ مصدوم بر جای گذاشتآتش‌سوزی گسترده در ساختمان تجاری لیدوما در غرب تهران دست‌کم ۹ مصدوم بر جای گذاشته است. دوستان من

شناسایی ۲۳۱ بیمار جدید کرونا در کشور/ ۳ تن دیگر جان باختند۳ فوتی و ۲۳۱ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۲۳۱ نفر *جانباختگان جدید: ۳ نفر *مجموع مبتلایان: ۷۲۳۴۹۸۸ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۷۰۶۰۶۲۲ نفر مجموع جانباختگان: ۱۴۱۳۶۶ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۵۰۲۴۱۳۵۸ دُز

ایران: چند تن از عوامل موساد در سیستان و بلوچستان بازداشت شدندایران: چند تن از عوامل موساد در سیستان و بلوچستان بازداشت شدند دادستان عمومی و انقلاب زاهدان از دستگیری تعدادی از عوامل «موساد» در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

بر باد رفتن امیدها به عضویت سریع سوئد و فنلاند در ناتونمایندگان سوئد و فنلاند روز دوشنبه درباره بن‌بست در روند عضویت در ناتو با مقامات ترکیه گفت‌وگو کردند ولی به حل موانع موجود قبل از اجلاس سران ناتو در هفته آینده اميد چندانی نيست. این بسادگی تمام ، حمایت غرب از تروریست‌های پکک و یپگ و پژاک را نشان می دهد اقلیتی که همیشه غرب،ارمنی ها ، تهران و حتی روس‌ها بر علیه ترک ها چه در ازربایجان بزرگ و چه در ترکیه مورد استفاده سیاسی قرار دادند‌

جان بر کف دست؛ اعتصاب غذای دادخواهان محبوسمریم_کریم‌بیگی، «رضا شهابی»، «وحید باقری»،«رضا سلمان‌زاده»، و ۱۰ معلم معترض که هفته گذشته بازداشت شده‌اند، هم اکنون در اعتصاب غذا هستند. گفت‌وگو با «شهناز اکملی»، مادر مریم و «مصطفی کریم‌بیگی» حقوق_بشر roqayehrezaei

بر اثر وقوع زلزله بسیار شدیدی در جنوب شرق افغانستان تاکنون 280 تن جان خود را از دست داده‌اند.

22.06.2022

استانبول/خبرگزاری آناتولی

زمین‌لرزه بسیار شدیدی در دو ولایت پکتیا و خوست واقع در جنوب شرق افغانستان تاکنون 280 کشته برجای گذاشته است.

شمار تلفالت زلزله در افغانستان به 255 تن رسید

بنا به اعلام منابع درمانی در افغانستان، این حادثه بامداد امروز سه شنبه 22 ژوئن داده است و بر اثر آن همچنین بیش از 600 تن دیگر نیز زخمی شده‌اند.

مرکز این زمین لرزه در 46 کیلومتری جنوب غربی ولایت خوست واقع در شرق افغانستان و در مرز با پاکستان بوده است

شبکه «الجزیره» قطر این خبر را به نقل از یکی از مسئولین طالبان اعلام کرده و نوشته که زلزله چنان شدید بوده لرزه‌های آن در شهرهای اسلام‌آباد و پیشاور پاکستان و همچنین کابل، پایتخت افغانستان نیز احساس شده است.