صدها معترض هنگ‌ کنگ بار دیگر در خارج از فرودگاه این دولت‌شهر تجمع کردند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺صدها معترض هنگ ‌کنگ بار دیگر در خارج از فرودگاه این دولت‌شهر تجمع کردند ⚡️صدها نفر از معترضان در هنگ کنگ روز یکشنبه ۱۰ شهریور بار دیگر برای تجمع به سمت فرودگاه بین المللی این دولت‌شهر رفته‌اند.

مایک پمپئو: نفتکش ایرانی دوباره به سمت سوریه می‌رود؛ اعتماد به ظریف اشتباه بزرگی بود

سیگال مندلکر، معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا در امور تروریسم و اطلاعات مالی در این بیانیه گفت نفتکش آدریان دریا ۱ که حجم زیادی از نفت را حمل و منتقل می‌کند، برای تامین مالی فعالیت‌های بدخواهانه رژیم و تبلیغ تروریسم مورد استفاده است.نفتکش آدریان دریا ۱ - که پیشتر نام آن گریس ۱ بود - حدود یک ماه و نیم از سوی جبل‌الطاق به خاطر تلاش برای انتقال نفت به سوریه توقیف شده بود. دولت محلی این نفتکش را به درخواست بریتانیا برای نقض تحریم سازمان ملل توقیف کرد. این نفتکش حامل ۲.۱ میلیون بشکه نفت است.

جبل‌الطارق پس از رفع توقیف این نفتکش، اعلام کرده بود که مقام‌های جمهوری اسلامی تضمین داده‌اند این کشتی به سمت سوریه حرکت نخواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعلام ممنوعیت ۶۰ روزه سوزاندن در جنگل‌های آمازونبه دنبال اعتراض‌های جهانی در مورد آتش سوزی‌های آمازون و داده‌هایی حاکی از وقوع صدها حریق جدید در این جنگل‌های بارانی از روز گذشته ممنوعیت ۶۰ روزه سوزاندن جنگل در برزیل اعمال می‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توییت ترامپ؛ طعنه یا پیغام آشتیتوئیتی که دونالد_ترامپ همراه با تصویری واضح و باکیفیت از انفجار احتمالی موشک_ماهواره‌بر ایران در مرکز فضایی این کشور منتشر کرد، به گمانه‌زنی‌ها در ارتباط با دست داشتن آمریکا در این رویداد، دامن زد. بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

تداوم اعتراض‌های ضد دولتی در هنگ‌کنگ، علیرغم ممنوعیت تجمع
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

واعظی:‌ برخی افراد از سخنان رئیس‌جمهور تعابیر غلط کردند/ دیداری بین روحانی و ترامپ صورت نمی‌گیرد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس‌دفتر روحانی:‌ *برخی افراد از سخنان رئیس‌جمهور تعابیر غلط کردند *دیداری بین روحانی و ترامپ صورت نمی‌گیرد *بحث دیدار با ترامپ به هیچ وجه مطرح نبوده و نیست
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

حوثی‌ها: در حمله ائتلاف به رهبری عربستان به زندان ذمار ۶۰ نفر کشته شدندشاهدان عینی در ذمار از شش حمله هوایی به ساختمان زندان این شهر سخن گفته اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تظاهرات مردم یمن علیه امارات متحده عربیهزاران یمنی در استان تعز این کشور در اعتراض به اقدامات امارات متحده عربی تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »