صدرنشینی دوچرخه‌سوار بلژیکی در جام ریاست جمهوری ترکیه

23/01/1401 04:42:00 ب.ظ

صدرنشینی دوچرخه‌سوار بلژیکی در جام ریاست جمهوری ترکیه جاسپر فیلیپسن، دوچرخه‌سوار بلژیکی از تیم آلپجین فنیکس در رده نخست مرحله سوم پنجاه و هفتمین تور دوچرخه سواری جام ریاست جمهوری ترکیه قرار گرفت.

دوچرخه‌سوار بلژیکی در مرحله سوم تور دوچرخه سواری جام ریاست جمهوری ترکیه در رده نخست قرار گرفت. - خبرگزاری آناتولی 12.04.2022 ازمیر/ خبرگزاری آناتولی جاسپر فیلیپسن، دوچرخه‌سوار بلژیکی از تیم آلپجین فنیکس در رده نخست مرحله سوم پنجاه و هفتمین تور دوچرخه سواری جام ریاست جمهوری ترکیه قرار گرفت.

روز سوم پنجاه و هفتمین تور دوچرخه سواری جام ریاست جمهوری ترکیه از شهر ازمیر در استان ازمیر آغاز و در این شهر پایان یافت.

در دور سوم این مسابقات که به مسافت 121.8 کیلومتر برگزار شد، 162 دوچرخه‌سوار از 25 تیم 14 کشور جهان به رقابت پرداختند. جاسپر فیلیپسن، دوچرخه‌سوار بلژیکی تیم آلپجین فنیکس با مدت زمان 2 ساعت و 35 دقیقه و 19 ثانیه در رتبه نخست دور سوم مسابقات ایستاد. فیلیپسن بدین ترتیب در پایان روز سوم به رتبه اول جدول رده‌بندی صعود کرد.

همچنین کادن الکساندر از استرالیا و میگوئل فرنداندز اسپانیانی از تیم گلوبال 6 سایکلینک مالزی نیز در رده‌های بعدی مرحله سوم قرار گرفتند. تور دوچرخه‌سواری ترکیه که اولین بار با عنوان «تور مرمره» در سال 1963 برگزار شده و در سال 1965 بین المللی شد، اولین و تنها مسابقه دوچرخه سواری مرحله بین قاره‌ای در جهان است و امسال در رده UCI ProSeries با شعار احترام به تاریخ و طبیعت برگزار می‌شود. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

توضیح سفیر ایران در کابل در مورد 'بدرفتاری' با مهاجران افغان در ایران - BBC News فارسیبهادر امینیان، سفیر ایران در کابل در دیدار با امیرخان متقی وزیر امور خارجهٔ طالبان در مورد گزارش‌های 'بدرفتاری' با مهاجران افغان در ایران توضیح داده است. در همین حال، سفارت ایران در افغانستان در بیانیه‌ای خبرها و 'کلیپ‌های منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر آزار و اذیت اتباع افغانستان' در داخل آن کشور را رد کرده و آن را اقدامی 'هدف‌مند وبرنامه‌‌ریزی‌شده' با هدف 'ضربه‌زدن' به روابط دو کشور خوانده است. ای بی بی سی ای تاجر خبر ای نون به نرخ روز خور ای ای ای و هزاران ای ما ایرانی‌ها نژاد پرست هستیم و همیشه با مردم افغانستان در ایران خیلی بد رفتار کردیم!

نرخ مشارکت در دور نخست انتخابات ریاست جمهوری فرانسه به ۶۵ درصد رسیدهر چند نرخ مشارکت تا ساعت ۱۷ پایین‌تر از سه دوره اخیر انتخابات ریاست جمهوری فرانسه است ولی بالاتر از نرخ مشارکت ۵۸.۴۵ درصدی دور نخست انتخابات سال ۲۰۰۲ است.

مکرون و لی پن در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری فرانسه رقابت می‌کنندامانوئل مکرون و مارین لی پن در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری فرانسه رقابت خواهند کرد. - خبرگزاری آناتولی

euronews - اخبار بین المللی در مورد انتخابات ریاست جمهوری فرانسه ۲۰۲۲انتخابات ریاست جمهوری فرانسه ۲۰۲۲ | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی شما اگر این روش سلام دادن و روبوسی را از فرانسوی بگیری یعنی نصف فرانسه را حذف کردی. نصفه دیگرش هم باگت است ووی ووی ووی ترسیدم 😏 💩

کشف اجساد غیرنظامیان در گورهای جمعی در بوچا ادامه داردکشف اجساد غیرنظامیان در گورهای جمعی در بوچا ادامه دارد به‌دنبال اینکه نیروهای روسیه از شهر بوچا واقع در کی‌یف، پایتخت اوکراین رانده شده و این شهر دوباره تحت کنترل ارتش این کشور درآمد، گورهای جمعی در بوچا کشف و باز می‌شود.

دادستانی اوکراین از کشف بیش از «۱۲۰۰ جسد» در اطراف کی‌یف در روز یکشنبه خبر دادمناطقی که اجساد در آن‌ها کشف شده است، تا هفته پیش در کنترل قوای نظامی روسیه بود اما با خروج آن‌ها، فرصت برای تحقیقات در مورد تعداد قربانیان فراهم شد. این عکس چیه ؟ مسیحیان مگه مرده را کفن میکنن؟