صدراعظم آلمان: لحظه تصمیم‌گیری برای ایران فرارسیده است | DW | 19.02.2022

30/11/1400 07:52:00 ب.ظ

صدراعظم آلمان می‌گوید که برای جمهوری اسلامی، زمان تصمیم‌گیری برای رسیدن به توافق هسته‌ای فرارسیده است. او هشدار داد، چنانچه مذاکرات احیای برجام خیلی زود به نتیجه نرسد، احتمال شکست این مذاکرات وجود دارد.

صدراعظم آلمان می‌گوید که برای جمهوری اسلامی، زمان تصمیم‌گیری برای رسیدن به توافق هسته‌ای فرارسیده است. او هشدار داد، چنانچه مذاکرات احیای برجام خیلی زود به نتیجه نرسد، احتمال شکست این مذاکرات وجود دارد. اولاف شولتس، روز شنبه ۳۰ بهمن ‌(۱۹ فوریه) در جریان سخنرانی در کنفرانس امنیتی مونیخ، با اشاره به مذاکرات احیای برجام در وین گفت: «ما در ده ماه گذشته یک مسیر طولانی را پیموده‌ایم. همه عناصر برای پایان دادن به مذاکرات، روی میز هستند».

او تصریح کرد، این قابل قبول نیست که ایران به غنی‌سازی اورانیوم ادامه دهد و در عین حال، نظارت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را نیز به حالت تعلیق درآورد. صدراعظم آلمان تاکید کرد: «ایران هسته‌ای برای ما قابل قبول نیست چرا که امنیت اسرائیل برای ما غیرقابل مذاکره است».

شولتس با بیان اینکه ''اکنون شانس رسیدن به توافقی را داریم که می‌تواند برداشتن تحریم‌ها را هموار کند'' در عین حال هشدار داد که ''اگر خیلی سریع موفق نشویم، خطر ناکامی مذاکرات، وجود دارد''. صدراعظم آلمان خطاب به مقام‌های جمهوری اسلامی گفت: «رهبری ایران اکنون یک انتخاب دارد: اکنون لحظه حقیقت است». headtopics.com

ایران خیلی وقت هست تصمیم گرفته. شما خوابید

وقتی ازم میپرسن چرا دلت میخواد بچت دختر باشه جواب من:

هشدارهای پیشین درباره ضرورت تصمیم

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

کنفرانس امنیتی مونیخ؛ صدراعظم آلمان: لحظه موعود برای رهبران ایران فرا رسیده استاولاف شولتس، صدراعظم آلمان روز شنبه هشدار داد که شانس نجات توافق هسته‌ای با ایران در حال کاهش است. EuropeNews جزئیات بیشتر🔽 دوران شیره مالی سر مذاکره کنندگان اصلاح طلب به سر اومده دادا ب جهنم zoheirasna این چی میگه؟

لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ مقامات ارشد ارتش اوکراین به دنبال گلوله‌باران به پناهگاه رفتندلحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ مقامات ارشد ارتش اوکراین به دنبال گلوله‌باران به پناهگاه رفتند بیشتر بخوانید🔽 نظر به تجربه از دیدگاه ذهنی و عملی طرف امپریالیسم را گرفتن به نفع هیچ یکی از کشور های اروپایی نبوده و نخواهد بود.. تجربه نشان داده است.

اولیانوف: مذاکرات وین می‌تواند در ماه میلادی جاری به پایان برسدنماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین عنوان کرد که مذاکرات وین بر سر احیای برجام می‌تواند در ماه جاری به پایان برسد.

پیشرفت در مذاکرات وین؛ نرخ ارز به پایین‌ترین حد در ۶ ماه گذشته رسیدحسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران در بدو ورود به آلمان برای شرکت در کنفرانس امنیتی مونیخ ابراز امیدواری کرد که گفت‌و های ایران و ۱+۴ در وین منجر به رسیدن به یک توافق خوب در آینده نزدیک شود. جزئیات بیشتر🔽 خزانه بشدت خالیست و به دریوزگی و گدایی افتاده‌اند. داریم به لیسیدن خایه‌های بایدن خابالو توسط خامنه‌ای نزدیک میشویم در زمان برجام اولیه در سال 2015 هم خیلی‌ها به این امید بودند که دلار 3600 تومانی به 1200 تومان برسد و بعد به دنبال خرید انواع کالا مثل کامپیوتر💻 بروند!🤣

نماینده مجلس: ما اصلاً نیازی به مذاکرات نداریمنبویان کونی خبری از قیمت کرایه خانه ،گوشت،مرغ و...ندارد هر کس بر طبل عدم مذاکره می زند منافعش از تحریم تهیه می شود . باز اینا رو یابو برداشت راست میگه ، توله هاشون که خارج از ایرانند پولاشون هم تو بانک‌های امن دولت های خیانتکار خارجی ، خودشون هم که تا ۱۰۳ سالگی مفت میخورند و پول مفت میگیرند معلومه نیازی به مذاکرات ندارند.

اعلام آمادگی ایران برای کمک به حل بحران اوکرایناعلام آمادگی ایران برای کمک به حل بحران اوکراین امیرعبداللهیان به وزیر خارجه اوکراین: ایران آمادگی دارد تا برای حل و فصل مسالمت‌آمیز بحران هر گونه کمک و اقدام لازم را انجام دهد. پسر ما داریم تو عن خودمون دست و پا میزنیم، تا چیزمون رفتیم تو گل، این کارا چیه اخه! احمق ها حال و روز مردم هر روز بدتر از دیروز ، کمتر زر مفت بزنید منطقی هم هست.پوتین گفته اگه ایران رو سرِ برجام اذیت کنین منم اکراینو میخورم🤣😂