صدراعظم آلمان: ماه‌های بسیار بسیار دشواری در پیش داریم! | DW | 26.10.2020

05/08/1399 05:52:00 ب.ظ

آنگلا مرکل نسبت به افزایش شتابان شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور ابراز نگرانی کرده است. صدراعظم آلمان همچنین درباره احتمال افزایش بیشتر میزان مبتلایان به کرونا هشدار داده است. از محدودیت‌های بیشتر سخن می‌رود.

آنگلا مرکل نسبت به افزایش شتابان شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور ابراز نگرانی کرده است. صدراعظم آلمان همچنین درباره احتمال افزایش بیشتر میزان مبتلایان به کرونا هشدار داده است. از محدودیت‌های بیشتر سخن می‌رود. غروب یکشنبه ۲۵ اکتبر، در یک کنفرانس آنلاین، آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان با رهبران فراکسیون حزب دموکرات مسیحی در ایالت‌های مختلف آلمان گفت‌وگو کرده است.

هدف از این گفت‌وگو آمادگی بیشتر برای نشست روز ۳۰ اکتبر دولت فدرال و دولت‌های ایالتی آلمان بر سر هماهنگ کردن سیاست مقابله با کرونا اعلام شده است.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید روزنامه"بیلد" به نقل از مرکل در کنفرانس یاد شده اعلام کرده است: «ما ماه‌های بسیار بسیار دشواری در پیش داریم!» صدراعظم آلمان نسبت به افزایش بیشتر شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آلمان هشدار داده و گفته است که به باور او، برگزاری مراسم بزرگ حتی در فضای آزاد نیز تا ماه فوریه ممکن نخواهد بود.

"اوضاع نمی‌تواند اینگونه ادامه یابد" آنگلا مرکل همچنین درباره جلسه نخست‌وزیران ایالت‌های مختلف آلمان که قرار است روز ۳۰ اکتبر برگزار شود گفته است که"احساس خوبی ندارد". صدراعظم آلمان همچنین تاکید کرده است که "اوضاع نمی‌تواند اینگونه ادامه یابد." مرکل تاکید کرده است که غلبه بر این ویروس با استفاده از ساده‌ترین امکانات ممکن است. اشاره مرکل به رعایت پروتکل‌های پزشکی نظیر استفاده از ماسک و رعایت فاصله بوده است. headtopics.com

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

کرونا در آلمان؛ نزدیک به ۱۵ هزار نفر مبتلا در یک روز | DW | 24.10.2020شمار مبتلایان کرونا در آلمان در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۵ هزار نفر نزدیک شده است. سازمان بهداشت جهانی درباره شیوع کرونا در اروپا هشدار داد. تاکنون ۴۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در جهان به کووید-۱۹ مبتلا شدند.

شمار قربانیان حمله انتحاری به مرکز آموزشی در کابل به 18 نفر رسید

حجم صادرات مرکبات و میوه ترکیه به ایتالیا به 4 میلیون دلار رسید

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 40 هزار و 833 نفر رسید

شمار موارد روزانه ابتلا به کرونا در فرانسه به بالاترین میزان از آغاز اپیدمی رسیداداره بهداشت عمومی فرانسه از ثبت بالاترین موارد روزانه ابتلا به کرونا از آغاز همه‌گیری جهانی این بیماری تاکنون در این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

ادعای سایت عربی: خداحافظی پوگبا از تیم ملی فرانسه به خاطر اهانت به پیامبرادعای سایت عربی: خداحافظی پوگبا از تیم ملی فرانسه به خاطر اهانت به پیامبر بعضی از سایت های عربی از خداحافظی پل پوگبا از تیم ملی فوتبال فرانسه به خاطر اهانت به پیامبر گرامی اسلام سخن به میان آوردند که این باعث شد تا روزنامه سان واکنش نشان داد. ب کتفم انوقت رئیس دولت و وزیر خارجه ی جمهوری اسلامی، نصف رجب اردوغان جسارت ندارن بیان یک بیانه ی تند بدن. شما هم که بدتون نمیاد هر چرت و پرتی رو که باب میل شماست نشر بدین! مهم نیست منبعش چقد موثوقه.مهم اینه که خبر قند تو دل شما جماعت اب میکنه! خودتونم که به عنوان یک خبر گزاری عرضه و توان تحقیق مستقل درباره این خبر رو ندارین!