صدرالساداتی ها آفتابی شدند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

16/06/1398 07:10 ق.ظ

«صدرالساداتی‌ها آفتابی شدند» مهدی صدرالساداتی دقایقی قبل با انتشار یک استوری در اینستاگرام خود رسماً پس از ٧٢ ساعت اعلام حضور کرد

با آفتابی شدن صدرالساداتی ها به نظر میرسد عملاً پروژه ی مشکوک اختفای اختیاری شکست خورده است. او در این استوری اینستاگرامی که ساعت 11:19 دقیقه جمعه شب ثبت شده عکسی از تابلوی سبز بزرگراه ها منتشر کرده که نشان میدهد در ٥ کیلومتری کیاسر است.

صدرالساداتی ذیل این عکس نوشته "نه در قم هستیم و نه در اختفای اختیاری"

اشاره او به خبر شب گذشته درباره اختفای اختیاری آنها و همچنین اظهارات ذوالنوری رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس و احمد امیرابادی دیگر نماینده مجلس است که در واقع خبراولیه را تایید و جزییاتی به آن افزوده بودند.

استوری صدرالساداتی در واقع تلاش کرده این روایت را مخدوش کند اما این استوری بیش از هرچیز در تایید همین روایت است. دو نماینده مجلس خبر تسنیم درباره برادران صدر‌الساداتی را تایید کردندهمچنین برخی اکانتهای توئیتری تصاویری که توسط دوربین های مداربسته گرفته شده منتشر کردند که در آن نشان می دهد آقای صدرالساداتی در حوالی ساعت 10 دیشب(جمعه شب) از یک مغازه در حال خرید قلیان است! headtopics.com

از بیش از ٢٤ ساعت قبل برخی فعالان فضای مجازی نزدیک به صدرالساداتی نوشتند که برادران صدرالساداتی ٤٨ ساعت است که از خانه در قم خارج شده اند تا از تهران به بندرعباس بروند ولی گوشی هر دوی آنها خاموش شده و معلوم نیست در کجا به سر می برند.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

تحریم ها باعث شده تا به سمت تولید داخلی حرکت کنیم/ مردم امیدوارند شرایط بهبود یابد

تامین نیاز دارو و مواد اولیه داروسازی ها برای یک سالوزیر بهداشت: برای عبور از دالان‌های تاریک فساد هیچ راهی جز شفافیت در پیش رو نداریم متاسفانه برخی پزشکان در نسخه‌ها برند خارجی می‌نویسند در صورتی که مشابه داخلی باکیفیت وجود دارد

افزایش تعداد متقاضیان استفاده از خدمات رفاهی دانشگاه‌ها به علت تحریم ها/ در نظر گرفتن اعتبار ۵۰۰ میلیاردی برای وام‌های دانشجوییرییس صندوق رفاه دانشجویان گفت: با شرایط اقتصادی و اجتماعی حاکم بر کشور و همچنین شرایط تحریم‌ها تعداد متقاضیان استفاده از خدمات رفاهی دانشگاه‌ها در حوزه غذا، وام‌ها و خوابگاه‌ها افزایش پیدا کرده است.

دروغ جدید بی‌بی‌سی فارسی این بار برای حجت‌الاسلام ناطق‌نوری +تصاویر- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«دروغ جدید بی‌بی‌سی فارسی این بار برای حجت‌الاسلام ناطق‌نوری» بی‌بی‌سی ادعا کرده است که حجت‌الاسلام ناطق نوری دیگر به جلسات مجمع تشخیص نمی‌رود؛ اما تصاویر منتشر شده از آخرین جلسه مجمع نشان می‌دهد که ادعای این رسانه انگلیسی دروغ است

فرمانده سپاه: قدرت دفاعی و امنیتی ایران نفوذ ناپذیر است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimفرمانده سپاه: *قدرت دفاعی و امنیتی ایران نفوذ ناپذیر و شکست ناپذیر است *توان بازدارندگی ایران اسلامی برمبنای غلبه بر دشمنان بزرگ ایجاد شده است *رزمندگان با رصد شبانه روزی دشمنان، امنیت کامل را همچون گذشته برای مردم به ارمغان خواهند آورد

حمله انتحاری طالبان به نیروهای امنیت ملی در کابل- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim🎥تصاویر انفجار امروز در پایتخت افغانستان انفجار امروز نزدیک سفارت آمریکا در کابل ۴ کشته و ۸ زخمی بر جا گذاشت طالبان مسئوليت انفجار انتحاری در کابل، پايتخت افغانستان را بر عهده گرفت

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزای تسنیم، مهدی صدرالساداتی دقایقی قبل با انتشار یک استوری در اینستاگرام خود رسماً پس از ٧٢ ساعت اعلام حضور کرد.

او در این استوری اینستاگرامی که ساعت 11:19 دقیقه جمعه شب ثبت شده عکسی از تابلوی سبز بزرگراه ها منتشر کرده که نشان میدهد در ٥ کیلومتری کیاسر است.

صدرالساداتی ذیل این عکس نوشته "نه در قم هستیم و نه در اختفای اختیاری"

اشاره او به خبر شب گذشته درباره اختفای اختیاری آنها و همچنین اظهارات ذوالنوری رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس و احمد امیرابادی دیگر نماینده مجلس است که در واقع خبراولیه را تایید و جزییاتی به آن افزوده بودند.

استوری صدرالساداتی در واقع تلاش کرده این روایت را مخدوش کند اما این استوری بیش از هرچیز در تایید همین روایت است.

دو نماینده مجلس خبر تسنیم درباره برادران صدر‌الساداتی را تایید کردندهمچنین برخی اکانتهای توئیتری تصاویری که توسط دوربین های مداربسته گرفته شده منتشر کردند که در آن نشان می دهد آقای صدرالساداتی در حوالی ساعت 10 دیشب(جمعه شب) از یک مغازه در حال خرید قلیان است!

از بیش از ٢٤ ساعت قبل برخی فعالان فضای مجازی نزدیک به صدرالساداتی نوشتند که برادران صدرالساداتی ٤٨ ساعت است که از خانه در قم خارج شده اند تا از تهران به بندرعباس بروند ولی گوشی هر دوی آنها خاموش شده و معلوم نیست در کجا به سر می برند.

مشخصاً این فضاسازی نهادهای امنیتی و قضایی را متهم میکرد که صدرالساداتی در پی مطالب اینستاگرامش با برخورد قضایی امنیتی و یا ربایش افراد نامعلوم روبرو شده است.

اما ماجرا آنگاه پیچیده تر شد که منابع مطلع گفتند آنها نه تنها ربوده و یا دستگیر نشده اند بلکه در اختفای اختیاری در حوالی قم به سر می برند.منابع مطلع در این باره جزییات بیشتری با تسنیم در میان گذاشتند.

"صدرالساداتی ها از همان ابتدا با خاموش کردن گوشیهایشان به روستای فردو در نزدیکی قم بازگشته و در منزل برادر غفار عباسی(معروف به عباس غفاری) مستقر شده بودند. با این حال این برادران امروز و پس از روشن شدن جزییات برنامه شان و افشای آن توسط رسانه ها، از منزل خارج شده راننده خود را در حوالی پردیسان قم پیاده کرده و سپس به سمت مازندران به راه افتاده اند."

قوه قضاییه هنوز دستوری برای دستگیری آنها نداده است.

احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس نیز دقایقی پیش در توییتر خود نوشت: " آقای صدرالساداتی شما به قم آمدید و بعد به روستای فردو رفتید در شهر کهک خرید کردید بعدش هم به تهران رفتید بعد هم به طرف کیاسر. پدر بزرگوار ادعا کرده بی خبر و نگرانم به جای استوری یه تماس با ایشان می گرفتید. به خدا پناه می بریم از شر شیطان"