صدراعظم آلمان خطاب به پوتین: دیگر دست نگه دارید!

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدراعظم آلمان که اکنون در آنکارا به سر می‌برد، پس از دیدار با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه با او نشست خبری مشترک برگزار کرد و خطاب به پوتین گفت که «دیگر دست نگه دارید»!

به گزارش ایسنا، «اولاف شولتس» صدراعظم آلمان که اکنون در آنکارا به سر می‌برد، پس از دیدار با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه با او نشست خبری مشترک برگزار کرد و خطاب به پوتین گفت که «دیگر دست نگه دارید»!

وی تصریح کرد: پیامدهای تحریم‌ها علیه روسیه قوی‌تر از آن چیزی بود که ما انتظار داشتیم و باید تا رسیدن به صلح ادامه پیدا کند. رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه هم گفت: ما به تلاش‌های خود برای برقراری آتش‌بس پایدار بدون وقفه میان روسیه و اوکراین ادامه خواهیم داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خو تو کشتی نازی

ای کاش اردوغان یک کلاس و دوره آموزشی منافع ملی برای ما می گذاشت .

فوری محرمانه دقایقی پیش اقای پوتین به حضرت خامنه ای زنگ زدند و فرمودند کمی بیشتر از روسیه و جنگ در اوکراین حمایت کنید مقام معظم رهبری نیز در پاسخ فرمودند. هاپ هاپ هاپ و اندکی نیز دم تکان دادند !

خردوغان منافق مارمولک متقلب که شده پادوی موساد

دقت کردین دیشب هم چه قبل از شلیک موشک به اربیل و چه بعد شلیک موشکها اسمان ایران کلیر نشده بود چون جان انسانها هرگز برای رژیم اخوندی ارزش و اهمیت نداره و همه مردم بیگناه فقط برای اخوند یک سپر گوشتی محسوب میشن مسولین رژیم فاسد اخوندی چقدر بی وجدان و حیوان صفتن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

‏ابتلای امیرعباس آزرم‌وند به کرونا در زندان و عدم دسترسی به دارو
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نقش اسکادران آلمان و فرانسه در محافظت از قلمرو شرقی ناتوبا تهاجم روسیه به اوکراین، گرچه ناتو از درگیری مستقیم در جنگ خودداری کرد اما تدابیری برای محافظت از قلمروی شرقی آن اتخاذ شده که اسکادران ترابری هوایی آلمان و فرانسه در آن نقش دارد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

دەها هزار نفر در آلمان با مردم اوکراین اعلام همبستگی کردند | DW | 13.03.2022هزاران نفر در چند شهر آلمان، برای نشان دادن همبستگی با مردم اوکراین و مخالفت با جنگ به خیابان‌ها آمدند. سازمان‌دهندگان این تظاهرات از مشارکت حدود ۱۲۵هزار نفر این این اجتماعات خبر می‌دهند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

استقبال رسمی اردوغان از صدراعظم آلمان در آنکاراصدراعظم آلمان با استقبال رسمی رئیس‌جمهور ترکیه وارد مجتمع بش‌تپه در آنکارا شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سرمان در دنیا بالاست/ اراده حل مشکلات در دولت جدید وجود داردفرمانده ناجا: *سرمان در دنیا بالاست *اراده حل مشکلات در دولت جدید وجود دارد *امروز ایران روی پای خود ایستاده است *امروز آمریکایی‌ها رو به افول هست *بیانات و تحلیل آقا از وقایع اوکراین را هیچ یک از سیاستمداران دنیا نتوانستند ارائه کنند کار از خزعبل گویی و پاچه خواری در عیان گذشته اینها رسما' بیمار هستند و بیشتر به نظر میرسد جایشان در بیمارستان روانیست تا در مسند و قدرت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دو دُز واکسن شرط ورود به موزه‌ها در نوروزوزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام کرد: صدور بلیت برای بازدیدکنندگان موزه‌ها پس از احراز سلامت آن‌ها و استعلام تزریق دو دُز واکسن کرونا امکان‌پذیر شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »