صدراعظم آلمان: شاهد یک چرخش دوران هستیم | DW | 27.02.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اولاف شولتس در سخنرانی خود در پارلمان آلمان تهاجم روسیه به اوکراین را آغاز یک 'چرخش دوران' خواند. او تغییرات اساسی در سیاست دفاعی و خارجی آلمان را اعلام کرد. شولتس گفت بودجه دفاعی آلمان ۱۰۰میلیارد یورو افزایش می‌یابد.

اولاف شولتس در سخنرانی خود در پارلمان آلمان تهاجم روسیه به اوکراین را آغاز یک"چرخش دوران" خواند. او تغییرات اساسی در سیاست دفاعی و خارجی آلمان را اعلام کرد. شولتس گفت بودجه دفاعی آلمان ۱۰۰میلیارد یورو افزایش می‌یابد.اولاف شولتس، صدراعظم آلمان در نطق خود در بوندستاگ، پارلمان آلمان در روز یکشنبه ۲۷ فوریه تضمین همبستگی کشورش با اوکراین در برابر تهاجم روسیه را اعلام کرد.

اولاف شولتس در سخنرانی خود افزود که پوتین سیاست خود را یک‌شبه تغییر نخواهد داد. اما رهبری روسیه خیلی زود حس خواهد کرد که چه هزینه سنگینی باید برای آن بپردازد. شولتس هم‌زمان تأکید کرد: «ما از گفت‌وگو با روسیه امتناع نخواهیم ورزید.» حتا در موقعیت‌های دشوار، این وظیفه دیپلماسی است که مسیرهای گفت‌وگو را باز نگه دارد. هر چیز دیگر، غیرمسئولانه است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایلان ماسک استارلینک را در سراسر اوکراین در دسترس قرار داداینترنت استارلینک ایلان ماسک در اوکراین فعال شد ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا،‌ در توییتی خطاب به معاون نخست‌وزیر اوکراین گفت اینترنت ماهواره‌ای استارلینک در سرتاسر اوکراین در دسترس است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صدراعظم آلمان: پوتین در پی‌ تشکیل امپراطوری روسیه استصدراعظم آلمان: پوتین در پی‌ تشکیل امپراطوری روسیه است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: استفاده الیگارش‌های روس از دارایی‌های مالیشان در بازارهای اتحادیه اروپا را ممنوع کنیمرئیس کمیسیون اروپا: برخی بانک‌های تعیین شده روسيه از سیستم جامعه جهانی ارتباطات مالی بین بانکی (سوئیفت) حذف خواهند شد. - تلاش می‌کنیم تا اجازه دسترسی و استفاده الیگارش‌های روس از دارایی‌های مالیشان در بازارهای اتحادیه اروپا را ممنوع کنیم.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جانسون: اولین قدم را در حذف روسیه از سیستم مالی جهانی برداشتیمبوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس گفت: تصمیم محدود سازی دسترسی برخی بانک های روسی به سیستم بین المللی سوئیفت، اولین گام در جهت حذف کامل روسیه از سیستم مالی جهانی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پول می‌دهم جرمم را گردن بگیر؛ حبس‌کشی در زندان مهاباد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو روسیه را به توقف عملیات نظامی در اوکراین فرا خواندوزیر امور خارجه ترکیه در تماس تلفنی با همتای روس خود خواستار توقف عملیات نظامی این کشور در اوکراین شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »