صدا و سیما در سایه فضای مجازی قرار گرفته است/ اظهارات رئیس رسانه ملی درباره «گاندو» و «نود» با واقعیت متفاوت است/ طرح نظارت بر صداوسیما چارچوبی برای این دستگاه ایجاد می‌کند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 60 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سیاووشی در گفت‌وگو با ایلنا: صدا و سیما در سایه فضای مجازی قرار گرفته است/ اظهارات رئیس رسانه ملی درباره «گاندو» و «نود» با واقعیت متفاوت است/ طرح نظارت بر صداوسیما چارچوبی برای این دستگاه ایجاد می‌کند

طیبه سیاووشی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره این که مطرح می‌شود بودجه به سازمان صدا و سیما و سایر نهادهای فرهنگی بر اساس عملکردشان داده شود، گفت: بحثی که دولت درباره سازمان و صدا و سیما مطرح کرد اشتباه بود، به هر حال سازمان حدود ۵۰ هزار کارمند دارد که باید حقوق‌شان را دریافت کنند.

نماینده مردم تهران خاطرنشان کرد: سیاست‌گذاری در رسانه ملی در جای دیگری صورت می‌گیرد اما بودجه را دولت می‌دهد؛ از طرف دیگر مشاهده می‌کنیم تصمیم‌گیری جور دیگری است خب مشخص است در فضایی که وجود دارد فقط و فقط اوضاع بهم می‌ریزد. وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها به ویژه صداوسیما در حال حاضر تحت الشعاع فضای مجازی هستند، گفت: مردم به شدت تحت راست و دروغ فضای مجازی قرار می‌گیرند، حتی گاهی اوقات مشاهده می‌کنیم بزرگان ما خبری را می‌بینند فردی را زیر سوال می‌برند و بعد از تحقیق متوجه می‌شوند که این خبر درست نبوده عذرخواهی می‌کنند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: معتقدیم طرح اداره و نظارت بر صداوسیما می‌تواند یک چارچوب برای این دستگاه عریض و طویل که در دوره‌های مختلف بزرگ و بزرگتر شده ایجاد کند.نماینده مردم تهران ادامه داد: صدا و سیما یک‌سری طرح‌های مشارکتی دارد که دستگاه‌های بزرگ آن‌ها را می‌گیرند، بحث ما در این مورد این است که با وجود ۵۰ هزار کارمند که تعدادی از آن‌ها تهیه کننده هستند چرا کارها با تهیه‌کننده‌ای خارج از صدا و سیما از بیرون انجام می‌گیرد.

وی ادامه داد: بحث ما این نیست که یک جناح مثلا اصلاح‌طلب را هم دخیل کنند، خیر به هیچ عنوان چنین چیزی را نمی‌خواهیم بلکه عقیده داریم صدا و سیما باید به مطالبات مردم توجه کند که به این امر اهتمام نمی‌ورزد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

'مرگ بیش از ۵۰ نفر' در جریان شورش در زندانی در برزیلبه گفته مقام های برزیلی دست کم ۵۲ نفر در جریان یک شورش زندانیان که شاهد نبرد پنج ساعته گروه های تبهکار رقیب بود کشته شده اند. به گزارش ها رسانه های محلی اعضای یک گروه از یک بخش زندان آلتامیرا در ایالت پارا به بخش دیگری حمله کردند. آخ اگر ایران یه زندانی عطسه میکرد شما خودتونو شرحه شرحه میکردید، اما خب چون ایران نیست باید دوز خبرو خیلی بیارید پایین
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

جسد ستاره اینستاگرامی روس در چمدان پیدا شد؛ فارغ التحصیل دانشکده پزشکی «قربانی حسادت» شدجسد ستاره اینستاگرامی روس در چمدان پیدا شد؛ فارغ التحصیل دانشکده پزشکی «قربانی حسادت» شد این ستاره جوان اینستاگرام به عنوان پزشک متخصص پوست دریک دانشکده پزشکی در مسکو کار می‌کرد. او یک وبلاگ محبوب نیز داشت که ماجراهای سفرهایش را درآنجا به اشتراک می گذاشت خوشبختانه انگار فالوئر ایرانی نداشته یا اینکه هنوز ایرانیا کشفش نکردن که برن براش کامنت بذارن!!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تعداد معاملات مسکن تهران در تیر ماه حدود ۶۵ درصد نسبت به پارسال کاهش یافتبانک مرکزی ایران در گزارشی از کاهش تعداد معاملات مسکن در تیرماه امسال در مقایسه با ماه مشابه سال قبل (تیر ماه ۱۳۹۷) خبر داده است. بر این اساس در تیر ماه امسال ۴۷۹۰ آپارتمان در شهر تهران معامله شده است که این رقم نسبت به تیر ماه گذشته ۶۴.۶ درصد کاهش نشان می‌دهد. در گزارش اخیر بانک مرکزی همچنین به افزایش قابل توجه قیمت مسکن در پایتخت اشاره شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سه کشته در تیراندازی فستیوال غذا در کالیفرنیادر تیراندازی صورت گرفته در فستیوال غذا در کالیفرنیای آمریکا تاکنون حداقل سه نفر کشته و ۱۱ نفر زخمی شده‌اند. پلیس اعلام کرده که یکی از عاملان مسلح تا این لحظه توسط پلیس کشته شده است. کشتن بخشی ازنمایش فستیوالهاشده گویا عنقریب است که درندگان وچرندگان ولایی بیان زیراین پست وسعی درموجه جلوه دادن کشتارمردم ایران توسط رژیم غاصب اخوندی کنند. اگر این کشتار در ایران اتفاق اُفتاده بود ، پیرتروریستهای کمپ تیرانا و bbcو العربیه چه ها که نمیگفتند؟ آمریکایی وحشی غیرمتمدن
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پراید در بازار واقعی ۴۸، در بازار مجازی ۵۰ میلیون تومان!رییس اتحادیه فروشندگان خودرو تهران: بازگشت قیمت‌ها به بازار مجازی خودرو، تاثیر منفی بر بازار دارد پراید در بازار واقعی ۴۸، دربازار مجازی ۵۰ میلیون تومان است! با بازگشت دوباره قیمت‌ها به بازار مجازی خودرو می‌خواهند بازاری که آرام شده بود را دوباره بهم بزنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سپاه در جنگ هشت ساله (بخش چهارم): شکست در خاک عراقچیزی ک توو ایران مهم نبوده و نیست جوون آدماس و چیزی ک بسیار مهمه حفظ نظام ب هر قیمتیه .
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »