صدای خسته ترامپ در گردهمایی جمهوری‌خواهان؛ «نتیجه باید تغییر کند»

07/09/1399 02:20 ب.ظ

🎥صدای خسته ترامپ در گردهمایی جمهوری‌خواهان؛ «نتیجه باید تغییر کند» بیشتر بخوانید:

با وجود اینکه جو بایدن، رئیس‌جمهوری منتخب ایالات متحده بخشی از کابینه و تیم اجرایی خود را معرفی کرده است، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری این کش کماکان به «ادعاهای اثبات نشده خود» مبنی بر تقلب دموکرات‌ها در انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری آمریکا تاکید می‌کند. وی روز سه‌شنبه در سخنانی که به صورت تلفتی در گردهمایی اعضای حزب جمهوری خواه پخش شد گفت: «نتایج باید تغییر کند و ما تنها به قاضیان بی‌طرف نیاز داریم.

» انتظار می‌رفت که آقای ترامپ شخصا در این گردهمایی که در شهر گتیسبورگ ایالت پنسیلوانیا برگزار شده بود، حضور یابد اما پس از ابتلای یکی از اعضای تیم حقوقی‌اش به کرونا از حضور در این گردهمایی منصرف شد.

رودی جولیانی، وکیل دونالد ترامپ که در این گردهمایی حضور داشت توانست تلفنی با آقای ترامپ گفت‌وگو کند. ترامپ با صدایی خسته از اتاق کارش در کاخ سفید تلفنی با حاضران سخن گفت. آقای ترامپ باز هم بر «ادعای ثابت‌ نشده» خود پافشاری کرد و گفت‌: «این انتخاباتی بود که به سادگی پیروز آن بودیم، در این انتخابات تقلب شده، ما در پنسیلوانیا و برخی ایالت‌های چرخشی دیگر با فاصله پیروز شدیم.»

او تاکید کرد: «این مساله برای کشور ما بسیار غم‌انگیز است و آنها باید نتایج را تغییر دهند. برای من آسان است که بگویم، خب بیایید نگران چهار سال دیگر باشیم. اما نه! دموکرات‌ها بازنده این انتخابات بودند، آنها تقلب کردند. آنها در رای‌گیری کلاهبرداری کردند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

خسته نیاشید باشه حتما نغییر می کند 😂 هم خبر کنفرانس رو پوشش دادید ، هم یه تیکه به ترامپ انداختید که صداش خستست . نه سیخ سوخت نه کباب گوش های شما خسته بود که صدای ترامپ را خسته شنیدین کیرم سر در یورو نیوز و بقیه فیک نیوزهای فارسی به جنون رسیده مدیا! 😂😂😂 از طرفی اینجا که می بینی گردهمایی جمهوری خواهان نیس، اینجا جلسه استماع سنای پنسیلوانیاس ، کمتر مردم رو فریب بدید

واقعا بیشعور و فریبکارید ، من بعضی وقتا به خاطر بکار بردن واژه fake news توسط ترامپ ناراحت میشدم ولی الان متوجه میشم که واقعا حق داشته

مردم خشمگین و خسته از فساد دولت لبنان، در بیروت دوباره در خیابانها تجمع کردندمردم خشمگین و خسته از فساد دولت لبنان، در بیروت دوباره در خیابانها تجمع کردند به گزارش آسوشیتدپرس، تاکتیک تازه معترضان لبنانی، نشانه خشم شدید مردم به طبقه حاکم است که در اصلاح نظام سیاسی و اقتصادی در هم شکسته کشور کاری نمی کند کفگیر خورده ته دیگ، بهشون بگید صبور باشن، عمو بایدن کون پنبه ایی داره تلاششو برای آزاد سازی پولای ج.ا میکنه کی میخواهید این تیتر را در باره مردم ایران بزنید وقتی باز به خیابان آمدند؟ اما آنروز خواهد رسید چه برای آسوشیتدپرس و چه برای شما که از خشم ایرانیان از جمهوری اسلامی بنویسید مردم لبنان باید سید حسن نصرالله مادر ق .........ه را آتش بزنند تا دنیا آرامش بخود بگیرد

عوضش صدای نعره‌ی شادی نویسنده‌ی این تیتر بعد از خوردن یک لیوان آبکیر اسب ایدزی خیلی پرانرژیه. مادرجنده مگه باهاش بودی میگی خسته ؟ تو یورو نیوزی یا خایه مال خامنه ایی و چپ ها خیلی خوبه وقتی دارم میبینم که قشنگ ریده به هیکل کل اروپای کثیفتون شما فکر کنید این دوره و هم ازش بگیرید دنیای بعد از ترامپ دنیای متفاوتی خواهد بود ترامپ یک شخصیت یا یک نفر نیست ترامپ دیگه یک سبک زندگی کردن و یک مکتب هستش یورو نیوز 🖕(رسانه‌ کثیف )

مادر بخطا خبر رو مخابره کن، شما پزشکی یا چی؟.. این موضوع رو از کدوم قسمت صداش فهمیدی که خستس؟ کثافت میباره از این رسانه های فارسی. البته 4 سال تمام ترامپ رو کوبیدید چون جیره و مواجب رو قطع کرده، حق هم دارید. منم بودم گاومیش وار هر چرت و پرتی علیهش مینوشتم. با همین خستگی کونتون میزاره صبر کنید حالا صدای خودت خسته است. برو بمیر 😆

بایدم تغییر کنه شکی نیست . واقعا خجالت نمی کشید؟ کجای صداش خسته بود؟ لطفا اطلاع رسانی کنید بدون جاج کسشعر چرا میگید؟ از کجا به این نتیجه رسیدید صدای ترامپ خسته بود؟ شما هم سرنوشتی بهتر از cnn و Fox نخواهید داشت DiaperDon

پنجمین ترور در دو ماه: مدیرمسئول رادیوی صدای غور در افغانستان کشته شدهنوز هیچ گروه یا شخصیتی مسئولیت ترور این روزنامه‌نگار ۲۸ ساله را بر عهده نگرفته است، اما آقای عادل هفته پیش از دستگاه‌های امنیتی افغانستان گله کرده بود که تهدیدها علیه او را جدی نمی‌گیرند. FinishTheRegime FinishTheRegime هر کجا سخن از ترور و ناامنی هست نام جمبولی اسهالی میدرخشد🙌

صدای گزارش فردوسی ‌پور پس از مدت ها در تلویزیون شنیده شدصدای گزارش فردوسی ‌پور پس از مدت‌ها در تلویزیون شنیده شد پخش مستند «دیگو مارادونا» از شبکه مستند که به بهانه درگذشت این اسطوره فوتبال جهان اتفاق افتاد، باعث شد که صدای گزارشگری عادل فردوسی پور پس از مدت‌ها، هرچند درقالب مستندی آرشیوی از تلویزیون شنیده شود وای خدای من...مامانم اینا خجالت بكشين بابا از اينكه اسم عادل و ميارين بربم پا صندوق خودمونو پاره کنیم برا میر اصلاحات یا زوده؟

صدای ما در سیاست خارجی باید واحد باشد/نمایندگان سونامی طرح ها راه انداختندرئیس جمهور با اشاره به تحویل بودجه سال ۱۴۰۰ پیش از موعد مقرر به مجلس تاکید کرد: این اولین کار مشترک مجلس یازدهم و دولت دوازدهم است؛ متاسفانه در این چند ماه امکانش فراهم نشده که کار مشترکی انجام بدهیم. چون نمایندگان مجلس محترم لوایح ما را به بایگانی بردند و سونامی طرحها را راه انداختند. روحانی اینم گفت که مردم به یک برنامه ۲۴ میلیون رای داده اند...در چند ماه گذشته نشد که با مجلس یک کار مشترک انجام دهیم آقای رئیس‌جمهور!نمایندگان مجلس حق دارند برکاردستگاه های اجرایی نظارت داشته باشندوحتی حسب مورد توضیح بخواهند! دولت به گونه ای رفتار کرده که دیگر نمیشود از جمع ما استفاده کرد،اسرائیل نشان می دهد که دشمن ایران است،این اصلاح طلبان در لباس دوست خنجر میزنند،هوشیار باشیم

جماران: شنیده‌شدن صدای آژیر خطر در برخی مناطق غرب تهرانساعات اولیه روز شنبه 30 ژانویه 2021 صدای آژیر خطر در مناطقی از غرب تهران شنیده شد؛ این اولین بار از

با وجود اینکه جو بایدن، رئیس‌جمهوری منتخب ایالات متحده بخشی از کابینه و تیم اجرایی خود را معرفی کرده است، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری این کشور کماکان به «ادعاهای اثبات نشده خود» مبنی بر تقلب دموکرات‌ها در انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری آمریکا تاکید می‌کند.

وی روز سه‌شنبه در سخنانی که به صورت تلفتی در گردهمایی اعضای حزب جمهوری خواه پخش شد گفت: «نتایج باید تغییر کند و ما تنها به قاضیان بی‌طرف نیاز داریم.»

انتظار می‌رفت که آقای ترامپ شخصا در این گردهمایی که در شهر گتیسبورگ ایالت پنسیلوانیا برگزار شده بود، حضور یابد اما پس از ابتلای یکی از اعضای تیم حقوقی‌اش به کرونا از حضور در این گردهمایی منصرف شد.

رودی جولیانی، وکیل دونالد ترامپ که در این گردهمایی حضور داشت توانست تلفنی با آقای ترامپ گفت‌وگو کند. ترامپ با صدایی خسته از اتاق کارش در کاخ سفید تلفنی با حاضران سخن گفت.

آقای ترامپ باز هم بر «ادعای ثابت‌ نشده» خود پافشاری کرد و گفت‌: «این انتخاباتی بود که به سادگی پیروز آن بودیم، در این انتخابات تقلب شده، ما در پنسیلوانیا و برخی ایالت‌های چرخشی دیگر با فاصله پیروز شدیم.»

او تاکید کرد: «این مساله برای کشور ما بسیار غم‌انگیز است و آنها باید نتایج را تغییر دهند. برای من آسان است که بگویم، خب بیایید نگران چهار سال دیگر باشیم. اما نه! دموکرات‌ها بازنده این انتخابات بودند، آنها تقلب کردند. آنها در رای‌گیری کلاهبرداری کردند. ما همه مدارک لازم را داریم، شواهد و استشهادها را، تنها به قضاتی نیاز داریم که این‌ها را بشنوند و جهت‌گیری سیاسی و یا مشکل دیگری نداشته باشند.»

دونالد ترامپ همچنان از پذیرش نتیجه انتخابات امتناع می‌ورزد. مقام‌های رسمی ایالتی تاکید دارند که هیچ مدرکی مبنی بر تقلب گسترده رای دهندگان وجود ندارد. تیم حقوقی ترامپ بارها پرونده‌های خود را در دادگاه مطرح کرده اما به نتیجه‌ای نرسیده است.