صدای مهیب و مشاهده نور در شرق تهران

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بامداد امروز صدای مهیبی در شرق تهران، پایتخت ایران شنیده و همزمان نور بزرگ نارنجی در آسمان دیده شد. - خبرگزاری آناتولی

26.06.2020به گزارش خبرگزاری «مهر»، همزمان با این صدای مهیب، نور بزرگ نارنجی در آسمان دیده شد.

بر اساس این گزارش، هنوز علت این صدا و نور مشخص نیست، اما صدا در پردیس، بومهن و مناطق اطراف به وضوح شنیده شد. گزارش‌ها در شبکه‌های اجتماعی نیز حاکی از آن است که نور از زمین نشات گرفته و تا ارتفاع بالا آسمان را روشن کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک فعال مدنی در گفتگو با صدای آمریکا: بدون اجازه دفاع در دادگاه محکوم شدمیک فعال مدنی در گفتگو با صدای آمریکا: بدون اجازه دفاع در دادگاه محکوم شدم رضا مظاهری، فعال مدنی، می‌‌گوید در دادگاهی به ریاست ‌قاضی مقیسه در حالی که فرصت صحبت کردن به او داده نشده و قاضی حتی تفاوت پیامک و توئیت را نمی‌دانسته، به زندان محکوم شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پوتین در رژه «روز پیروزی» در میدان سرخ در آستانه همه‌پرسی قانون اساسیولادیمیر پوتین روز چهارشنبه در مراسم «روز پیروزی» در میدان سرخ مسکو حاضر شد. به باور منتقدان برگزاری این مراسم در آستانه همه‌پرسی قانون اساسی که می‌تواند دوران ریاست جمهوری او را تا سال ۲۰۳۶ تمدید کند، نمایش تبلیغاتی میهن‌پرستی است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نگرانی از شیوع کرونا؛ ازدحام جمعیت در سواحل در گرم‌ترین روز سال در بریتانیادر حالی که امروز در بریتانیا گرمترین روز سال بوده، جمعیت زیادی به سواحل این کشور به خصوص سواحل شنی جنوب انگلستان سفر کردند. با توجه به مقررات مربوط به مقابله با شیوع کرونا و نگرانی‌ها، مسئولان مناطق ساحلی از مردم خواستند از سفر به این مناطق خودداری کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

از کاهش دما در نیمه شمالی تا خیزش گرد و خاک در نوار شرقی کشوراز کاهش دما در نیمه شمالی تا خیزش گرد و خاک در نوار شرقی کشور مدیر کل سازمان هواشناسی ضمن اشاره به این که از روز جمعه تا یکشنبه کاهش نسبی دما در برخی مناطق کشور پیش‌بینی می‌شود، گفت: در نوار شرقی کشور وزش باد شدید سبب کاهش کیفیت هوا خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شناسایی ۲۵۳۱ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور/ ۱۳۳ فوتی در ۲۴ ساعت گذشتهشناسایی ۲۵۳۱ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور ۱۳۳ فوتی در ۲۴ ساعت گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۲۵۳۱ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۱۳۳ نفر *تعداد کل مبتلایان: ۲۱۲۵۰۱ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۱۷۲۰۹۶ نفر *تعداد فوت شدگان: ۹۹۹۶ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آتش سوزی گسترده در جنگل‌ها و مراتع 'لوداب' بویراحمد/ ۸۰ هکتار تاکنون در آتش سوختبخشدار لوداب از توابع شهرستان بویراحمد: *آتش‌سوزی گسترده در جنگل‌ها و مراتع این بخش رخ داده است *آتش‌سوزی از کنترل خارج شده است *نیاز فوری و جدی به نیروی کمکی و تجهیزات و امکانات داریم *تاکنون بیش از ۸۰ هکتار از جنگل‌ها در آتش سوخته است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »