صداوسیما تعداد جان‌باختگان در اعتراض‌ها را ۳۵ نفر اعلام کرد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صداوسیما تعداد جان‌باختگان اعتراض‌های اخیر در کل کشور را ۳۵ نفر اعلام کرد و وزیر کشور از کشته شدن «چهار گروه» در روزهای گذشته خبر داد.

روسیه در سال ۲۰۱۴ میلادی نیز با همین شیوه برگزاری رفراندوم، شبه‌جزیرۀ کریمه را به خاک خود ضمیمه کرد

روسیه «همه‌پرسی» را پس از آن عملی کرد که در دوره اخیر در صحنه‌های میدانی جنگ متحمل ناکامی‌های زیاد شده و مدافعان اوکراینی توانسته‌اند هزاران کیلومتر از مناطق اشغال شده را باز پس بگیرند. به گزارش رویترز، در پی الحاق قریب‌الوقوع این چهار استان، مسکو ممکن است جنگ را با عنوان «دفاع از خاک فدراسیون روسیه» تشدید کند. در این راستا، ولادیمیر پوتین روز ۳۰ شهریور بسیج نظامی نیروهای ذخیره را اعلام کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

از حمله مردم آمریکا به گنگره آمریکا تسخیر آن، چند نفر کشته شده اند ؟!!!!

خدا لعنت کنه کسایی که خون این ۳۵ عزیز رو روی زمین ریختن... مهسا_امینی MahsaAmini oplran

امروز حمله به همان صدا و سیما اشغال شده…

Be our voice 📢🌍 🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘IRAN Iran's dictatorial regime is killing people. Help مهسا_امینی MahsaAmini OpIran

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پهپادهای «انتحاری»؛ اوکراین اعتبارنامه سفیر ایران را لغو می‌کنداوکراین روز جمعه اعلام کرد که روابط دیپلماتیک خود با ایران را کاهش داده و استوارنامه سفیر جمهوری اسلامی در «کی‌یف» را لغو خواهد کرد. این کار رو همه دنیا باید بکنن مهسا_امینی MahsaAmini OpIran همه كشورها بايد اينكار رو انجام بدن اگر واقعا ميخوان حمايت كنن. محكوم كردن و بيانيه دادن كافي نيست. امریکا که می گفت پهپادهای ایران بدرد نمی خوره ؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کلاس‌های درس در دو دانشگاه تهران و بهشتی مجازی برگزار می‌شودپس از اعلام برگزاری مجازی کلاس‌های درس در دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی نیز اعلام کرد که کلاس‌های درس در هفته دوم نیم‌سال جاری در این دانشگاه آنلاین برگزار می‌شود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نخست وزیر کانادا: حکومت ایران به سرکوب آزادی بیان و تبعیض علیه زنان پایان دهدجاستین ترودو، نخست وزیر کانادا هم روز پنجشنبه حمایت کشورش را از اعتراضات به حانباختن ژینا (مهسا) در بازداشت گشت ارشاد اعلام کرد. Finally MahsaAmini OpIran ریده دیوس با راه دادن دزدان و آدم کشان به کشورش ریده دولت خارجی از دولت کانادا مزور و دورو تر نمی شناسم مهسا_امینی
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

غرق شدن قایق پناهجویان در نزدیکی آب‌های سوریه؛ دست‌کم ۷۳ نفر جان باختنداین قایق حرکت خود را از لبنان آغاز کرده بود و در نزدیکی طرطوس در سوریه غرق شد و دست‌کم ۷۳ نفر جان خود را از دست دادند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اوکراین اعتبار‌نامه سفیر ایران در کی‌یف را لغو کرداوکراین اعتبارنامه سفیر ایران در کی‌یف را لغو کرده و تعداد کارکنان سفارت ایران در کی‌یف را کاهش داد. - خبرگزاری آناتولی البته عملکرهای داخلی و خارجی حکومت فرقه فارسیسم اشغالگر کشور و استعمارجهانی با فریب و گشتار ایرانیان طبق تکرار پروژه ی گورباچف و استعمار جهانی با برنامه به پیش میرود!....
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واتس‌اپ: شماره‌های ایران را مسدود نکرده‌ایمدر پی انتشار گزارش‌هایی در خصوص محدودیت‌ اپلیکیشن‌های زیرمجموعه «متا» در ایران، واتس‌اپ اعلام کرد در تلاش برای حفظ ارتباط میان کاربران ایرانی است.به دنبال
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »