صداوسیما تحت فرمان گروه‌های خارج از این سازمان است

22/05/1399 09:34 ق.ظ

محمد هاشمی، عضو سابق حزب کارگزاران سازندگی، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:صداوسیما تحت فرمان گروه‌های خارج از این سازمان است این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

با اشاره به شرایط کشور و راه‌های گذر از بحران در شرایط شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: در کشور حالتی به عنوان قهر ملی نداریم،‌ البته لازم است در روزهایی که کشور درگیر مشکلات زیادی است همدل و متحد باشیم تا بتوانیم موانع را از میان برداریم.

این فعال سیاسی در ادامه گفت: متاسفانه برخی از رفتارها هم باعث دلخوری می‌شود و هم ناکارآمدی به وجود می‌آورد؛ به عنوان مثال همین مساله رد صلاحیت‌ها که در ادوار مختلف مشاهده شده و گروهی را از حضور در انتخابات محروم می‌کند. این در حالی است که اگر همه گروه‌ها بتوانند فرصت ابراز وجود پیدا کنند، بی‌شک شاهد موفقیت‌های بیشتری خواهیم شد.او سپس با تاکید بر نقش دولت توضیح داد: ایران این روزها گرفتاری‌های زیادی دارد و دولت به عنوان متولی اصلی امور اجرایی کشور تلاش می‌کند به نحوی وضع موجود را به حالت مطلوب برساند. اما باید متذکر شد که دولت به تنهایی نمی‌تواند بر تمام مشکلات فائق آید و به همین دلیل قوای دیگر هم باید به اندازه توان خود تلاش کنند تا با همگرایی مشکلات حتی‌المقدور کاهش یابد.هاشمی ادامه داد: در چند ماه اخیر کرونا هم مزید بر علت شده است، بنابراین همه باید اختلاف‌ سلیقه‌ها را کنار بگذارند تا به کمک یکدیگر این بحران را پشت سر بگذاریم.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

ادامه تنش‌ها در مناطق تحت محاصره تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در دیرالزورتنش‌ در استان دیرالزور در شرق سوریه که تحت محاصره گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ است٬ ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

آیا مناطق تحت کنترل طالبان به پناهگاه امن مجرمان فراری خشونت علیه زنان تبدیل شده؟ - BBC News فارسینهادهای دولتی که در راستای حمایت از حقوق زنان کار می‌کنند می‌گویند که شماری از عاملان خشونت علیه زنان برای فرار از مجازات به ساحات ناامن تحت کنترل طالبان فرار می‌کنند. طالبان اما می‌گویند به پرونده هر مجرمی به هر اتهامی حاضرند در محاکم شان رسیدگی کنند.

جزئیات 'گشایش اقتصادی' امروز مشخص می‌شود/ سامانه وزارت راه و شهرسازی به بانک‌ها متصل نشده است/ تکذیب خالی بودن ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار مسکن تحت تملک بانک‌هاهمتی در جمع مدیران عامل بانک‌ها تأکید کرد؛ جزئیات 'گشایش اقتصادی' امروز مشخص می‌شود/ سامانه وزارت راه و شهرسازی به بانک‌ها متصل نشده است/ تکذیب خالی بودن ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار مسکن تحت تملک بانک‌ها

کرونا در ایران – روزنامه‌ای که افشا کرده بود آمار رسمی کرونا «یک بیستم آمار حقیقی است»، توقیف شدکرونا در ایران – روزنامه‌ای که افشا کرده بود آمار رسمی کرونا «یک بیستم آمار حقیقی است»، توقیف شد براساس آمار رسمی در ایران در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸۹ بیمار دیگر به خاطر ابتلا به کرونا جان باختند تا تعداد کل قربانیان به ۱۸ هزار و ۶۱۶ نفر برسد.

آمریکا از تصمیم لویه ‌جرگه و رئیس جمهوری افغانستان برای موافقت با آزاد کردن زندانیان طالبان استقبال کردآمریکا از تصمیم لویه ‌جرگه و رئیس جمهوری افغانستان برای موافقت با آزاد کردن زندانیان طالبان استقبال کرد نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان در پیامی گفت: «با این گام‌های جسورانه و پس از ۴۰ سال جنگ، فرصتی تاریخی برای صلح دست‌یافتنی است.»

پرزیدنت ترامپ: آمریکا به لبنان کمک فرستاده استپرزیدنت ترامپ: آمریکا به لبنان کمک فرستاده است دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز یکشنبه در موریس‌تاون ایالت نیوجرسی، پیش از پرواز به واشنگتن به خبرنگاران گفت که به دنبال انفجار سهمگین هفته گذشته در بیروت، ایالات متحده به لبنان کمک فرستاده است.