صحبت‌های خاتمی تکلیف جریان اصلاحات را روشن کرد/ امروز کشور به وفاق و گفت‌وگوی ملی نیاز دارد/ اصلاح‌طلبان به تحریم انتخابات فکر نمی‌کنند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

میرزایی‌نیکو در گفت‌وگو با ایلنا: صحبت‌های خاتمی تکلیف جریان اصلاحات را روشن کرد/ امروز کشور به وفاق و گفت‌وگوی ملی نیاز دارد/ اصلاح‌طلبان به تحریم انتخابات فکر نمی‌کنند

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره صحبت‌های رئیس دولت اصلاحات مبنی بر حضور حداکثری مردم و جریان اصلاحات در انتخابات اسفند ماه ۹۸، گفت: مهم‌ترین پیام صحبت‌های سید محمدخاتمی این بود که اصلاح‌طلبان به تحریم انتخابات فکر نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه جمع‌بندی گروه‌های اصلاح‌طلب تحریم انتخابات نیست، عنوان کرد: از سوی دیگر اصلاح‌طلبان شروطی هم مطرح کرده بودند، مانند اینکه با چه رویکرد سیاست‌ورزی وارد میدان شوند که می‌توان روی آن‌ها بحث کرد. وی ادامه داد: رئیس دولت اصلاحات تکلیف را روشن کرد که قطعا در انتخابات حضور خواهیم داشت. اما نکته مهم این است که بین این‌ها چگونه برآیند به وجود بیاید که باید بحث کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سالمرگ شاملو و ساعدی؛ تکرار ناسزا به روشنفکران و درهای بسته مزار شاعرانهفته ای گرم بود، گرمایی که کلاه سیمین از سر دماوند برداشت، اما غروب ها را صفا بخشید و در شهرهای بزرگ شب بیداری جمعی را رایج کرد. تجمع خطر در تنگه هرمز، گرچه رسانه های جهان را به نوشتن گزارش ها و مقالات هر روزه مجبور کرد، اما نشانه ای نیست که ثابت کنند رسانه های سراسری و محلی رغبتی به این اخبار داشته باشند. اما نابینایانی برای نخست بار شاید در جهان، در سالنی نشستند و فیلمی را شنیدند. سالمرگ چیه بیسوادای بی کلاس. سالگرد یا یادمان صحیح است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

همتی برنامه‌های آتی اقتصاد ایران را اعلام کردرئیس کل بانک مرکزی: *ثبات نسبی حاکم بر بازارها از آشکار شدن آغاز شکست تلاش دشمنان ایران حکایت می‌کند *با تمام وجود می‌پذیرم که به خاطر شوک ایجاد شده در بازارها و تورم ناشی از آن زندگی اقتصادی بخش وسیعی از هموطنان در تنگنا قرار گرفته است وقتی یک قرمساق ولائی میشود وزیر معلوم است که فرق تورم و رکود وگرانی را نمیداند. مفتخر به ولایتمدارن بودند و نه سواد و دانش. کدام ثبات والله خجالت داره
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران ۹ نفر از خدمه نفتکش توقیف‌ شده ریاح را آزاد کردهند تائید کرد که ایران ۹ تن از ۱۲ خدمه نفتکش توقیف شده ریاح را آزاد کرده‌است. همچنان ۲۱ تبعه هند شامل سه خدمه ریاح و ۱۸ خدمه نفتکش استنا ایمپرو در بازداشت باقی ماندند.نمایندگان سفارت هند پنج‌شنبه با «خدمه هندی» این نفتکش در بندرعباس دیدار کردند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

سریالی درباره کودکانی که کارتن‌خواب شده‌اند/ ۸ کودک نقش‌های اصلی را برعهده دارندیکی از تولیدات سیما فیلم در سال جاری به موضوع کودکان کارتن‌خواب می‌پردازد که قرار است با رگه‌های طنز مشکلات بچه‌های خیابان را روایت کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نازنین زاغری تغییرات سیاسی بریتانیا را دنبال می‌کند و نگران است فراموش شودقرار بود جاسوسارو اعدام کنند که...چرا زندس😑😤
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پدر و پسری ۱۳۰۰ نفر را دچار فساد اقتصادی کردند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »