صحبت درباره پرونده تخلف «حسن رعیت» در شهرداری ؛جلسه آینده/تهیه طرح حفاظت از حریم آثار هنری در فضاهای عمومی شهر / افزایش صددرصدی بودجه اربعین در شهرداری

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 69 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 31%
  • Publisher: 53%

سخنگوی شورای شهر تهران خبر داد؛ صحبت درباره پرونده تخلف «حسن رعیت» در شهرداری ؛جلسه آینده/تهیه طرح حفاظت از حریم آثار هنری در فضاهای عمومی شهر / افزایش صددرصدی بودجه اربعین در شهرداری

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرنگار ایلنا، ششمین نشست خبری سخنگوی شورای شهر تهران در سال جاری، در تالار شیبانی شورای شهر برگزار شد.

وی با بیان اینکه شهرهای ما با آیین‌های عاشورایی بیگانه نیست افزود: باید در این باره بحث کرد تا برای شهرهای امروز فعالیت‌های هویت بخش را بار دیگر به شکلی شایسته انجام دهیم. وی اضافه کرد: در نتیجه یگان حفاظت شهرداری نمی‌تواند حفاظت اموالی را بر عهده گیرد که در فضای عمومی واقع شده‌اند . با توجه به اینکه مدت زیادی شاهد سرقت سریالی مجسمه‌ها نبودیم این گونه به نظر نمی‌رسد که مجددا روندی به جریان افتاده باشد که ادامه دار باشد.

وی با تاکید بر اینکه تکلیف ساخمان باید قبل از ساخت و ساز روشن شود تاکید کرد: این که اکنون عملیات ساختمانی در آنجا انجام می‌شود به این دلیل است که بخشی از طبقات زیرین در اثر حادثه پلاسکو تخلیه شد و شهرداری اجازه داد تا حد همکف عملیات ساختمانی انجام شود اما برای ادامه حتما باید پروانه دریافت شود. وی در پاسخ به سئوالی درباره نقش معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در پرونده تخلف حسن رعیت و امضای ایشان به عنوان شهردار منطقه یک در حالی که در سمت معاونت خدمات شهری قرار دارند اظهار کرد: در این باره بررسی چندانی انجام ندادم و در جلسه آینده پاسخ خواهم داد.

عضو شورای شهر تهران در ادامه در پاسخ به سئوالی درباره سامانه شفافیت و انتشار گزینشی میزان حقوق مدیران اظهار داشت: سامانه شفافیت از ابتدا برای این راه‌اندازی شد که به صورت تدریجی و گام به گام مجموعه اطلاعات شهرداری تهران را در دسترس عموم قرار دهد. منکر آن نیستم که بخشی از اطلاعات ممکن است اشتباه باشد اما اگر میزان اشتباهات فراتر از ارقام باشد به ضد خود تبدیل می‌شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انفجار در منطقه محل استقرار شرکت‌های خارجی در کابل ۱۶ کشته در پی داشتانفجار یک خودرو بمب‌گذاری شده در منطقه سبز کابل دست‌کم ۱۶ کشته بر جای گذاشت.\r\n به گزارش رویترز، حمله طالبان به یک ساختمان در کابل، پایتخت افغانستان که محل استقرار شرکت‌های خارجی بوده است منجر به کشته
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تجمع پنج روزه کارگران شهرداری سی‌سخت در اعتراض به معوقات مزدی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تردید درباره صلاحیت ۱۷ قاضی در دو استان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازتاب سخنان امروز روحانی درباره رد مذاکره دوجانبه ایران و آمریکا در رسانه‌های جهانسخنان رییس‌جمهور ایران در جلسه امروز مجلس مورد توجه رسانه‌های بین‌المللی قرار گرفت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

داستان پسری که در ۱۰ ماهگی خواند و در ۶ سالگی به دانشگاه آکسفورد رفتداستان پسری که در ۱۰ ماهگی خواند و در ۶ سالگی به آکسفورد رفت جاشوا بکفورد کم‌سن‌ترین فردی است که در آکسفورد پذیرش شده این نوجوان نابغه زمانی‌ که ۱۰ ماه داشت، قادر به خواندن و نوشتن بود بکفورد در ۳ سالگی توانست ژاپنی صحبت کند او سابقه ابتلا به اوتیسم دارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مایک پنس در مراسم هشتادمین سالگرد آغاز جنگ جهانی دوم در لهستان شرکت کردمایک پنس در مراسم هشتادمین سالگرد آغاز جنگ جهانی دوم در لهستان شرکت کرد معاون رئیس جمهوری ایالات متحده روز یکشنبه ۱۰ شهریور به نمایندگان دیگر کشورهایی که در لهستان برای شرکت در مراسم هشتادمین سالگرد آغاز جنگ جهانی دوم گرد هم آمده‌اند، پیوست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »