صالحی امیری: لغو بازی‌های آسیایی تصمیم دولت چین بود

16/02/1401 12:40:00 ب.ظ

رییس کمیته ملی المپیک: شورای المپیک آسیا اعلام کرد که با تصمیم دولت چین بازی‌های آسیایی هانگژو به تعویق افتاده است چین هیچ مشکلی برای میزبانی از این رقابت‌ها نداشته است اما شیوع کرونا در این کشور دلیل لغو بازی‌ها اعلام شده است

رییس کمیته ملی المپیک با تایید لغو برگزاری بازی های آسیایی 2022 هانگژو اظهار کرد که دلیل این اتفاق تصمیم دولت چین بوده است. وی افزود: در جلسه شورای المپیک آسیا، یک کمیته اضطراری برای این موضوع تشکیل شد و قرار است این کمیته ظرف یک ماه آینده درباره تاریخ جدید بازی‌ها تصمیم‌گیری کند.

صالحی امیری افزود: براساس گزارش ارایه شده، دولت چین اعلام کرده که به خاطر شیوع کرونا در این کشور، بازی‌ها به تعویق می‌افتد.

رییس کمیته ملی المپیک ایران ادامه داد: گزارش کاملی از آمادگی‌های کشور چین برای میزبانی از بازی های آسیایی هانگژو در این جلسه ارایه شد. چینی‌ها نیز آمادگی کاملی برای برگزاری رقابت ها داشتند. وی تاکید کرد: چین هیچ مشکلی برای میزبانی از این رقابت‌ها نداشته است اما شیوع کرونا در این کشور دلیل لغو بازی‌ها اعلام شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

لغو بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ چین/ تاریخ جدید اعلام می‌شودلغو بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ چین هیچ دلیل رسمی برای لغو بازی‌های آسیایی ارائه نشده است، اما این اعلام در حالی است که چین شرایط سختی را به خاطر شیوع کرونا تجربه می‌کند. تاریخ های جدید مسابقات در آینده اعلام خواهد شد.

«نادیده» گرفته شدن دانشمندان زن؛ آیا فضای علمی همچنان مردسالارانه است؟بسیاری از زنان پژوهش‌گر یا دانشمند بوده و هستند که در مراسم اهدای جوایز نادیده گرفته شده‌اند و یا شاید به اندازه کافی به‌ کار آنها اهمیت داده نشده است. بسیاری از زنان دانشمندی هستند که به دلیل مشارکت‌شان با مردان در تحقیقات، نقش اصلی آنها یا به فراموشی سپرده شده یا نادیده گرفته می‌شود.

حمیدرضا اژدری، کودک-مجرم، با «خطر اعدام روبه‌رو است»سازمان حقوق بشر ایران می‌گوید پرونده حمیدرضا اژدری، کودک-مجرم، به دلیل ایرادهای جدی از جمله سن حقیقی او در هنگام وقوع جرم انتسابی و «اعتراف اجباری تحت شکنجه» از نو بررسی شود. کودک مجرم مرتکب قتل شده یا نه؟! اعدام در هر حالت شنیع است

موافق صحبت‌های رئیس کمیسیون اقتصادی نیستم / مجلس حامی افزایش 57 درصدی حقوق کارگران استنماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس گفت: در وضعیت موجود افزایش دستمزد کارگران ضرورت دارد و من با صحبت‌های رئیس کمیسیون اقتصادی موافق نیستم و فکر هم نمی‌کنم نمایندگان از این صحبت حمایت کنند؛ چرا که به شدت حامی بخش کارگری هستیم.

هشدار سازمان حقوق بشر ایران: یک کودک متهم در خطر اعدام استسازمان حقوق_بشر ایران روز ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ از خطر اعدام فوری یک کودک متهم به نام «حمیدرضا اژدری» خبر داد که در زندان شیراز محبوس است. اخبار_ایران حقوق_کودک

سازمان ملل: تجاوز جنسی سربازان روس به مردان و پسران اوکراینی در دست بررسی استمقام‌های سازمان ملل متحد و اوکراین می‌گویند در میان قربانیان تجاوز جنسی توسط سربازان روسی در اوکراین، مردان و پسران نیز هستند. افغان ها ملامت هستند اگر حین تجاوز روس ها به افغانستان بالای روس ها تجاوز کرده لواطت نمی کردن حالا این روس ها در اوکراین چنین کاری انجام نمی دادن اوه! مقامات سازمان ملل چقدر سریع «مجرم» را تشخیص دادند!