صالحی: ظرفیت اورانیوم 20 درصدی ایران به 57 کیلوگرم رسیده است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

صالحی: ظرفیت اورانیوم 20 درصدی ایران به 57 کیلوگرم رسیده است العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

صالحی، چهارشنبه 18 فروردین، در حاشیه نشست هیات وزیران در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: «امروز ظرفیت غنی‌سازی کشور به 16هزار و 500 سو رسیده و 57 کیلو اورانیوم 20 درصد داریم.»

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران به مقایسه برنامه اتمی پیش و پس از توافق هسته‌ای پرداخت و افزود: «ما 15 نوع سانتریفیوژ جدید داریم که اورانیوم غنی‌سازی می‌کنند مثل IR4 و IR6 و IR2M در صورتی که ما در سال 92 فقط با IR1 غنی‌سازی می‌کردیم.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در تهران: تکمیل ظرفیت بیمارستان‌ها و وضعیت قرمز سراسری | DW | 12.04.2021هشدارها نسبت به چهار رقمی شدن مرگ و میر روزانه کرونایی بالا می‌گیرد. استاندار تهران از تکمیل طرفیت تخت‌های بیمارستانی پایتخت خبر می‌دهد و فرمانده عملیات ستاد مقابله با کرونا در استان از افزایش دو برابر و نیمی قربانیان. Mephistopheles🔥 فرکانس نجات^ مقدمات ظهور منجی ۱-اینترنت جهانی🌍 توسط اقایelonmusk ۲-شخص اول،رهبر،رییس جمهور یا حاکم تمام کشور های جهان تا این لحظه (از ۳۱۳نفر یار) ۳-سمینار آرزوی شما دستور شماست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نامه 'زالی' به 'نمکی' درباره استفاده از ظرفیت سایر بخش‌ها در اجرای طرح واکسیناسیون کرونافرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران در نامه ای از وزیر بهداشت خواستار استفاده از ظرفیت سایر بخش‌ها نظیر آموزش و پرورش و شهرداری برای اجرای طرح واکسیناسیون کرونا شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جهانگیری و شریعتمداری از ظرفیت لازم برای اداره کشور برخوردار هستندفعال سیاسی اصلاح طلب گفت: جهانگیری و شریعتمداری از ظرفیت لازم برای اداره کشور برخوردار هستند اما آنها باید بتوانند جبهه اصلاحات ایران و مردم را متقاعد کنند، که برنامه‌های آنها برای حل مسائل کنونی راه گشا است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

روحانی: برای مصرف آب و برق مراعات کنیم/ ظرفیت سدها خالی است- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimروحانی: سدها خالی است در مصرف آب و برق مراعات کنید در بخش برق، برق‌هایی که برق‌آبی هستند امسال دچار مشکلاتی می‌شوند ولی برجام واسه این‌ بود که این مشکل آب و برق‌ مارو حل کنه! ۴درصد برق ما برق آبی هست آقایون بخاطر قرارداد پاریس نمیتونند برق تولید کنند بهانه تراشی میکنند مملکت رو تو عذاب انداختند با این غرب لیسشون نکبت کریه
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »