صالحی امیری: پرونده جودو ملی است

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جودو | رییس کمیته ملی المپیک پرونده جودوی ایران را یک «پرونده ملی» عنوان کرد و گفت: کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان به صورت مشترک برنامه را پیش می‌برند. اگر روند رسیدگی به این پرونده عادلانه دنبال شود، جودوی ایران سربلند بیرون خواهد آمد

به گزارش ایرنا؛ سیدرضا صالحی امیری روز سه شنبه در گفت و گوی مجازی با خبرنگاران و در آستانه روز خبرنگار افزود: رسانه در گذشته ابزار و بستر انتقال بود اما اکنون هدف است و می تواند در جهت توسعه یا تخریب اهداف ملی عمل کند. اگر در ایران، استقلال در گفتمان را به رسمیت بشناسیم و ابزار فشار را از روی خبرنگار برداریم اتفاقات قشنگی رخ می دهد.

وی درباره کناره گیری سید نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی ایران به المپیک توکیو و یکی از اعضای تیم مذاکره کننده در دادگاه بین المللی ورزش را تکذیب کرد و گفت: این پرونده با حضور مهدی علی‌نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان، سجادی، داورزنی، زارعیان سرمربی تیم ملی جودو، آرش میراسماعیلی رییس فدراسیون و برخی دیگر دنبال می شود.

صالحی‌امیری ادامه داد: تلاش ما این بود هر چه روی کاغذ می‌آوریم اجرایی کنیم. اینطور نبوده تعهدی روی کاغذ باشد اما اجرایی نشده باشد. امسال هم ۱۰ درصد بودجه را افزایش دادیم. روز گذشته با رییس سازمان برنامه و بودجه نشستی داشتیم و تلاش داریم منابع را به هر قیمت به ورزش بیاورم. ما ۲۵ درصد بودجه را پرداخت کردیم و در ادامه هم این کار صورت می‌گیرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا با پیدا شدن متهم اصلی یک پرونده اقرار من که بی‌گناه بودم بی‌اثر می‌شود؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه سازمان جنگل‌ها درباره اراضی ملی کوه دماوند و جنگل‌های آق مشهد مازندرانسازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با انتشار بیانیه ای ضمن اشاره به جلسه معاون اول رییس جمهوری با روسای سازمان های ذیربط تاکید کرد که کوه و جنگل قابلیت وقف شدن ندارند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

راه اندازی پویشی ملی برای تهیه تبلت دانش آموزی/۳.۲ میلیون دانش آموز ابزار هوشمند ندارندمعاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سه میلیون و ۲۲۵ هزار دانش آموز را به تفکیک منطقه و مدرسه شناسایی کردیم که به دلیل نداشتن دستگاه هوشمند و عدم دسترسی به گوشی و تبلت امکان استفاده از آموزش های مجازی را نداشتند گفت: هزینه ساخت یک مدرسه زیاد است اما یک تبلت دانش آموزی با ۱.۵ میلیون تومان هزینه می تواند آموزش با کیفیت را در اختیار یک دانش آموز محروم قرار دهد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پس از طرح نام خوآن کارلوس در پرونده قطار سریع السیر عربستان، پادشاه سابق اسپانیا کشورش را ترک می‌کند - BBC News فارسیتنها چند هفته پس از آن که نام خوآن کارلوس، پادشاه سابق اسپانیا، در ارتباط با تحقیق و تفحص از مناقصه قطار سریع السیر مکه-مدینه مطرح شد، او در نامه‌ای به پسرش فیلیپه ششم، که اکنون پادشاه اسپانیا است، اطلاع داده که قصد ترک کشور را دارد هر چند آماده پاسخ‌گویی به سوالات احتمالی دادستان‌های پرونده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مشاور امنیت ملی کاخ سفید: روسیه از تعهد پرزیدنت ترامپ نسبت به دفاع از آمریکا به خوبی باخبر استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

استعفای وزیر امور خارجه لبنانبحران اقتصادی، مشکل بیکاری و همچنین کاهش ارزش پول ملی از موضوعاتی است که شدیدا نارضایتی عمومی در لبنان را تشدید کرده و تظاهرات خیابانی را در این کشور پدید آورده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »