صالحی:شورای عالی امنیت ملی درباره عوامل خرابکاری حادثه نطنز نظر می‌دهد- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس سازمان انرژی_اتمی: درباره عوامل خرابكاری در سایت نطنز شورای عالی امنیت ملی باید نظر بدهد اقدام خرابکارانه که انجام شد، مربوط به سانتریفیوژ‌های پیشرفته بود تصمیم گرفته شد که سالن مدرن‌تر، وسیع‌تر و فراگیرتری در دل کوه همان اطراف نطنز تاسیس شود

به نقل از خانه ملت، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه نشست عصر امروزکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: کمیسیون امنیت ملی یکی از کمیسیون‌های مهم به خصوص در بحث محوری فعالیت‌های جمهوری اسلامی ایران است. به ویژه فعالیت‌هایی که تبدیل به چالش عمده بین ایران و جهان استکبار شده است.

رئیس سازمان انرژی اتمی افزود: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم دنبال رایزنی با سازمان انرژی اتمی است تا بُعد امنیتی این مسئله برای جمهوری اسلامی ایران را بررسی کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نشست شورای عالی همکاری ترکیه و ایران فردا به صورت مجازی برگزار می‌شود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهور ترکیه و رئیس شورای اروپا تلفنی گفتگو کردندرئیس‌جمهور ترکیه و رئیس شورای‌اروپا تلفنی گفتگو کردند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شورای هماهنگی تشکلهای صنفی فرهنگیان: مردم از به خطر انداختن جان فرزندانشان پرهیز کنند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جلسات شورای هماهنگی مرتب برگزار می‌شود/ هنوز وارد مباحث انتخاباتی نشدیم/ مأموریت کمیته سیاسی برای تبیین مانیفست اصلاحات/ احتمال حمایت از لاریجانی وجود نداردعضو شورای هماهنگی جبهه اصلاح‌طلب، گفت: درون شورای هماهنگی کمیته سیاسی تشکیل شده و این کمیته اکنون به دنبال تبیین مانیفست اصلاحات است. به همین منظور در جلسات خود از صاحب‌نظران مختلف دعوت می‌کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

'در شبکه فروش صلاحیت پای نوه‌ یکی از فقهای شورای نگهبان در میان است' | DW | 07.09.2020محمود صادقی، نماینده سابق مجلس در مصاحبه‌ای با اشاره به چگونگی کشف شبکه فروش صلاحیت نمایندگی و بازداشت ۲۰ نفر از جمله حقوق‌دانان، اعضای سابق شورای نگهبان و اعضای پژوهشکده شورای نگهبان، از مسکوت بودن پرونده خبر داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

محمود صادقی: واسطه فروش صلاحیت‌ها با نوه یکی از فقهای شورای نگهبان کار می‌کرده - BBC News فارسیمحمود صادقی نماینده پیشین مجلس با انتقاد از عدم اطلاع‌رسانی قوه قضائیه درباره پرونده فروش صلاحیت در جریان انتخابات مجلس گفت طبق شنیده‌ها ۲۰ نفر در ارتباط با این پرونده بازداشت شده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »