صادرات محصولات غلات توسط روسیه متوقف شد

23/03/2020 06:34:00 ب.ظ

غلات, روسیه

صادرات محصولات غلات توسط روسیه متوقف شد

23.03.2020مسکو/ امره گورکان آبای/ خبرگزاری آناتولییوکیا شوابائوسکنه، معاون رئیس سرویس فدرال نظارت بر دامپزشکی و بهداشت گیاهی روسیه اعلام کرد: صادرات انواع غلات خوراکی و دامی را از 20 مارس به مدت 10 روز متوقف کردیم.وی افزود: این تصمیم به دستور شورای دولتی روسیه با هدف جلوگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا در این کشور اتخاذ شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

افزایش 27 درصدی صادرات میوه و سبزیجات ترکیه صادرات میوه و سبزیجات ترکیه از ژانویه تا 19 مارس سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 27 درصد افزایش یافته و به 581 میلیون دلار رسید. - خبرگزاری آناتولی

ایتالیا فعالیت‌های تولیدی غیراستراتژیک و ضروری را متوقف کرد

ترکیش ایرلاینز پروازهای خود به خارج از کشور را متوقف می‌کند

قطع راه ۴۰ روستا در شهرستان بشاگردقطع راه ۴۰ روستا در شهرستان بشاگرد در پی بارش‌های اخیر رودخانه جگین طغیان کرد و راه بیش از ۴۰ روستای شهرستان بشاگرد در استان هرمزگان مسدود شد در این روستا‌ها بیش از هفت هزار نفر زندگی می‌کنند TishallaaFaisal بو عبدالله ، آنا ما عرفت الا هزار نفر ، الله يحفظهم

تعویق بازی های لالیگا تا اطلاع ثانویبازی های لالیگای اسپانیا برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی برگزار نخواهد شد.

در خواست برزیل از IOC برای تعویق یک‌ساله المپیکریس کمیته ملی المپیک برزیل نیز خواستار تعویق یکساله بازی های المپیک توکیو شد.

روسیه برای مقابله با شیوع کرونا در این کشور صادرات محصولات غلات خود را از 20 مارس به مدت 10 روز متوقف کرد.صادرات میوه و سبزیجات ترکیه از ژانویه تا 19 مارس سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 27 درصد افزایش یافته و به 581 میلیون دلار رسید.نخست‌وزیر ایتالیا ویروس کرونا را بزرگ‌ترین بحران پس از جنگ جهانی دوم خوانده و از صدور دستور توقف تمامی فعالیت‌های تولیدی غیراستراتژیک و ضروری خبر داد.شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز (THY) برای مقابله با شیوع کرونا پروازهای خود به خارج از کشور را به‌جز 5 شهر متوقف می‌کند.

23.03.03.2020 مسکو/ امره گورکان آبای/ خبرگزاری آناتولی یوکیا شوابائوسکنه، معاون رئیس سرویس فدرال نظارت بر دامپزشکی و بهداشت گیاهی روسیه اعلام کرد: صادرات انواع غلات خوراکی و دامی را از 20 مارس به مدت 10 روز متوقف کردیم.2020 رم/ خبرگزاری آناتولی جوزپه کونته، نخست‌وزیر ایتالیا به دنبال شیوع گسترده ویروس کرونا در این کشور دستور توقف تمامی فعالیت‌های تولیدی غیراستراتژیک و ضروری را صادر کرد. وی افزود: این تصمیم به دستور شورای دولتی روسیه با هدف جلوگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا در این کشور اتخاذ شده است.6 درصد افزایش یافته و به 581 میلیون دلار رسیده است. گفتنی است تقاضای مردم برای محصولات غلات به‌دلیل شیوع کرونا در روسیه افزایش یافته و این باعث رشد بیش از 30 درصدی در قیمت برخی از این نوع محصولات شد. پروازهای باربری ادامه خواهد یافت.

. سال گذشته حجم صادرات میوه‌ و سبزیجات تازه کشور 858 هزار تن بوده ولی این رقم در سالجاری به 956 تن رسیده است. کونته همچنین افزود: هر روز شمار بسیاری از شهروندان‌مان جان می‌بازند و چاره‌ای جز جدی گرفتن تدابیر نداریم.