صادرات محصولات غلات توسط روسیه متوقف شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

روسیه برای مقابله با شیوع کرونا در این کشور صادرات محصولات غلات خود را از 20 مارس به مدت 10 روز متوقف کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

یوکیا شوابائوسکنه، معاون رئیس سرویس فدرال نظارت بر دامپزشکی و بهداشت گیاهی روسیه اعلام کرد: صادرات انواع غلات خوراکی و دامی را از 20 مارس به مدت 10 روز متوقف کردیم.

وی افزود: این تصمیم به دستور شورای دولتی روسیه با هدف جلوگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا در این کشور اتخاذ شده است. گفتنی است تقاضای مردم برای محصولات غلات به‌دلیل شیوع کرونا در روسیه افزایش یافته و این باعث رشد بیش از 30 درصدی در قیمت برخی از این نوع محصولات شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش 27 درصدی صادرات میوه و سبزیجات ترکیهصادرات میوه و سبزیجات ترکیه از ژانویه تا 19 مارس سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 27 درصد افزایش یافته و به 581 میلیون دلار رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایتالیا فعالیت‌های تولیدی غیراستراتژیک و ضروری را متوقف کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیش ایرلاینز پروازهای خود به خارج از کشور را متوقف می‌کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قطع راه ۴۰ روستا در شهرستان بشاگردقطع راه ۴۰ روستا در شهرستان بشاگرد در پی بارش‌های اخیر رودخانه جگین طغیان کرد و راه بیش از ۴۰ روستای شهرستان بشاگرد در استان هرمزگان مسدود شد در این روستا‌ها بیش از هفت هزار نفر زندگی می‌کنند TishallaaFaisal بو عبدالله ، آنا ما عرفت الا هزار نفر ، الله يحفظهم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تعویق بازی های لالیگا تا اطلاع ثانویبازی های لالیگای اسپانیا برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی برگزار نخواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در خواست برزیل از IOC برای تعویق یک‌ساله المپیکریس کمیته ملی المپیک برزیل نیز خواستار تعویق یکساله بازی های المپیک توکیو شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »