صابون‌ هتل‌های لوکس چطور جان کودکان فقیر را نجات می‌دهد؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صابون‌ هتل‌های لوکس چطور جان کودکان فقیر را نجات می‌دهد؟ جزئیات بیشتر:

یک سازمان غیرانتفاعی سوییسی صابون‌های مصرف‌نشدهٔ هتل‌های لوکس را جمع‌آوری می‌کند و آنها را پس از بازیافت به‌منظور ارتقا بهداشت و سطح سلامت نیازمندان در اختیار آنان قرار می‌دهد.

آمار یونیسف نشان می‌دهد که سالانه ۳۰۰ هزار کودک زیر پنج سال در اثر ابتلا به اسهال عفونی جان می‌بازند که دلیل عمده‌اش کمبود لوازم بهداشتی و شستشو و نیز آب خوراکی تصفیه شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

امیدوارم واقعا ، این تصمیم در همه جا اجرایی بشود

اقدامی در خور تحسین و ستایش

کلی راهکار برا نابودی فقر و گرسنگی وجود داره اونوقت این بیکارا نشستن ایده دادن.

جاوید_شاه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرتاب دو کودک خردسال از دیوار مرزی آمریکا و مکزیکاین دو نفر پس از رها کردن کودکان در خاک مکزیک فرار کردند و ساعتی بعد مأموران مرزبانی آمریکا دو کودک را یافته و نجات دادند. امضا کنید
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ قاچاقچیان دو کودک را از بالای دیوار مرزی آمریکا و مکزیک رها می‌کننداین دو نفر پس از رها کردن کودکان در خاک آمریکا، فرار کردند و ساعتی بعد مأموران مرزبانی آمریکا دو کودک را یافته و نجات دادند. تیتر مبهم زدی که چی بشه؟ باید توی تیتر خبر بنویسی که قاچاقچیا این کارو کردن. یا حرفه ای نیستی یا مزدوری یورونیوز جان.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کروناکرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کرونا آمار جمع‌آوری شده توسط تارنمای «دنیای ما در قالب آمار» نشان می‌دهد شمار مرگ و میر روزانه به ازای هر میلیون نفر در ایران، از هند بالاتر است و تقریبا نزدیک کشور ایتالیا است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جراحان روس زیر این شعله‌ها عمل قلب باز کردندرئیس بخش جراحی قلب این بیمارستان پس از عمل جراحی و مهار شعله‌های آتش گفت باید جان بیمار را نجات می‌دادیم. امضا کنید
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فاجعه چرنوبیل چطور یک نژاد اسب وحشی را از خطر انقراض نجات داد؟تعدادی از این نژاد اسب‌های وحشی در سال ۱۹۹۸ در منطقه چرنوبیل رها شدند و حالا بعد از گذشت بیش از دو دهه تعداد این گونه در حال انقراض به ۱۵۰ راس در این منطقه افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »