شیوه‌نامه برگزاری مصاحبه دکتری ۹۹ ابلاغ شد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شیوه‌نامه برگزاری مصاحبه_دکتری۹۹ ابلاغ شد ا مصاحبه‌ها به صورت غیرحضوری خواهد بود بیشتر بخوانید:

به گزارش روز چهارشنبه وزارت علوم، ابلاغیه علی خاکی صدیق با تأکید بر برگزاری مصاحبه‌ها به صورت غیرحضوری، با هدف تضمین ملاحظه نکات و موارد اساسی در تحقق هدف‌های مرحله دوم آزمون، به ویژه طراحی و اجرای مصاحبه علمی با داوطلبان تهیه شده است.

نکته حایز اهمیت، ملاحظه سهولت دسترسی به نرم‌افزار و سکوی اجرای مصاحبه به ویژه با تضمین نسبی سرعت و حفظ و استمرار کیفیت برقراری ارتباط با هر داوطلب است.روش مصاحبه دکتری تخصصی به صورت چهره به چهره است، در شیوه غیرحضوری یا الکترونیکی مرحله دوم دکتری تخصصی سال جاری این روش مصاحبه مورد استفاده قرار می گیرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نمایشگاه کتاب تهران مجازی شدنمایشگاه کتاب تهران مجازی شد معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد همزمان با اعلام برنامه‌های جایگزین نمایشگاه کتاب تهران، از احتمال برگزاری نمایشگاه کتاب به صورت مجازی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

راهپیمایی مراسم جاماندگان اربعین امسال برگزار نمی‌شود/ امکان سفر انفرادی به عراق وجود ندارددبیر ستاد مرکزی اربعین از عدم برگزاری راهپیمایی مراسم جاماندگان اربعین در سال جاری خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نرخ‌ رشد اقتصادی در بهار ۹۹ اعلام شدرئیس کل بانک مرکزی ضمن اعلام جزئیات رشد اقتصادی با نفت و بدون نفت در بهار امسال(۱۳۹۹)، گفت: منفی بودن رشد نفتی در مقایسه با بهار ۹۸، هم به دلیل فشار تحریم‌ها و هم به دلیل کاهش تقاضای جهانی ناشی از کرونا، طبیعی است که امید این است تا این بخش نیز با روند اخیر صادرات نفت به مسیر رشد خود بازگردد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وکیل مدافع روح الله زم: رای نهایی هنوز ابلاغ نشده استوکیل مدافع روح‌الله زم: *هنوز رای نهایی پرونده موکلم ابلاغ نشده است *شنبه برای پیگیری موضوع به دادگاه می‌روم *احتمالا رأی پرونده هفته آینده به من ابلاغ شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مخالفت‌ها در بحرین و اسرائیل با پیمان دوستی - BBC News فارسیپیمان دوستی میان بحرین و امارات متحده عربی با اسرائیل دقایقی پیش امضا شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اتهام نجفی قتل عمد دانسته شد/ رای دیوان عالی رد شددر جلسه امروز هیأت عمومی دیوان عالی کشور؛ اتهام نجفی قتل عمد دانسته شد/ رای دیوان عالی رد شد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »