شیوه‌نامه برگزاری مصاحبه دکتری ۹۹ ابلاغ شد

26/06/1399 01:59:00 ب.ظ

شیوه‌نامه برگزاری مصاحبه_دکتری۹۹ ابلاغ شد ا مصاحبه‌ها به صورت غیرحضوری خواهد بود بیشتر بخوانید:

تهران- ایرنا- معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، شیوه‌نامه برگزاری مصاحبه دکتری ۹۹ را به دانشگاه‌ها ابلاغ کرد. بر اساس سیاست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مرحله دوم آزمون شامل ثبت نام داوطلبان، بارگذاری...

بر اساس سیاست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مرحله دوم آزمون شامل ثبت نام داوطلبان، بارگذاری اطلاعات داوطلبی، مصاحبه و سنجش سوابق آموزشی و پژوهشی داوطلبان، اعلام نتایج اولیه به سازمان سنجش آموزش کشور، رسیدگی به شکایات داوطلبان و ثبت نام پذیرفته‌شدگان نهایی باید به‌صورت الکترونیکی و از طریق سامانه رسمی هر دانشگاه انجام شود.

نکته حایز اهمیت، ملاحظه سهولت دسترسی به نرم‌افزار و سکوی اجرای مصاحبه به ویژه با تضمین نسبی سرعت و حفظ و استمرار کیفیت برقراری ارتباط با هر داوطلب است. در بخش هایی از این ابلاغیه آمده است: روش مصاحبه دکتری تخصصی به صورت چهره به چهره است، در شیوه غیرحضوری یا الکترونیکی مرحله دوم دکتری تخصصی سال جاری این روش مصاحبه مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین اطلاعات روشن و دقیق درباره زمان مصاحبه غیرحضوری و جزییات مربوط به آن از طریق دانشگاه صورت می گیرد تا دسترسی به این اطلاعات برای همه داوطلبان ساده باشد. رمزهای مورد نظر برای احراز هویت داوطلب می تواند از مشخصات فردی وی دریافت و تعیین شود، اما به دلایل امنیتی، تماس تلفنی با داوطلب الزامی است. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »

خردگرایی مخل| بهمن بازرگانی

از دیر زمان هوس بلعیدن این حجم عظیم را داشتم. هر دو فیلم و سریال را دیده بودم. هیچ یک جای خالی کتاب را پر نمی‌کرد. این را به تأکید می‌گویم. پس از خواندنش. تأمل در فلسفه تاریخِ تولستوی، به درک رمان کمک می‌کند: «همه اشخاص بی‌شماری که در این جنگ شرکت داشتند بر این گمان بودند که می‌دانند چه می‌کنند حال آن‌که همه جز ابزارهایی بی‌اراده در خدمت تاریخ نبودند و کاری را پیش می بردند که خود از آن خبر نداشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نمایشگاه کتاب تهران مجازی شدنمایشگاه کتاب تهران مجازی شد معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد همزمان با اعلام برنامه‌های جایگزین نمایشگاه کتاب تهران، از احتمال برگزاری نمایشگاه کتاب به صورت مجازی خبر داد.

راهپیمایی مراسم جاماندگان اربعین امسال برگزار نمی‌شود/ امکان سفر انفرادی به عراق وجود ندارددبیر ستاد مرکزی اربعین از عدم برگزاری راهپیمایی مراسم جاماندگان اربعین در سال جاری خبر داد.

نرخ‌ رشد اقتصادی در بهار ۹۹ اعلام شدرئیس کل بانک مرکزی ضمن اعلام جزئیات رشد اقتصادی با نفت و بدون نفت در بهار امسال(۱۳۹۹)، گفت: منفی بودن رشد نفتی در مقایسه با بهار ۹۸، هم به دلیل فشار تحریم‌ها و هم به دلیل کاهش تقاضای جهانی ناشی از کرونا، طبیعی است که امید این است تا این بخش نیز با روند اخیر صادرات نفت به مسیر رشد خود بازگردد.

وکیل مدافع روح الله زم: رای نهایی هنوز ابلاغ نشده استوکیل مدافع روح‌الله زم: *هنوز رای نهایی پرونده موکلم ابلاغ نشده است *شنبه برای پیگیری موضوع به دادگاه می‌روم *احتمالا رأی پرونده هفته آینده به من ابلاغ شود

مخالفت‌ها در بحرین و اسرائیل با پیمان دوستی - BBC News فارسیپیمان دوستی میان بحرین و امارات متحده عربی با اسرائیل دقایقی پیش امضا شد.

اتهام نجفی قتل عمد دانسته شد/ رای دیوان عالی رد شددر جلسه امروز هیأت عمومی دیوان عالی کشور؛ اتهام نجفی قتل عمد دانسته شد/ رای دیوان عالی رد شد