شیوع شتابان کرونا در ایتالیا و فیلیپین؛ تلفات در ایران از ۲۱ هزار نفر گذشت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

همزمان با عبور تعداد جانباختگان ناشی از ابتلا به بیماری کووید۱۹ در ایران از مرز ۲۱ هزار نفر، شیوع ویروس کرونا در ایتالیا به بالاترین حد در سه ماه گذشته رسید و فیلیپین نیز به کانون جدید همه‌گیری این ویروس بدل شد.

وزارت بهداشت ایران روز چهارشنبه اعلام کرد که شمار مبتلایان به بیماری کووید۱۹ در این کشور با دو هزار و ۲۴۳ مورد افزایش در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر پنجم شهریور به ۳۶۵ هزار و ۶۰۶ نفر رسید که سه هزار و ۸۳۱ تن از آنها در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت ویژه قرار دارند.

گزارش وزارت بهداشت ایران همچنین حاکی است که تعداد جانباختگان این بیماری نیز با اضافه شدن ۱۱۹ نفر دیگر به ۲۱ هزار و ۲۰ نفر رسیده است. البته در میان کشورهای اروپای غربی، فرانسه و اسپانیا در دو روز گذشته شاهد بیشترین تعداد ابتلای جدید به ویروس کرونا بوده‌اند. در حالی که وزارت بهداشت فرانسه روز سه‌شنبه از ثبت سه هزار و ۳۰۴ بیمار جدید گزارش داد و اسپانیا نیز روز دوشنبه ابتلای دو هزار و ۸۰ نفر را تایید کرد ولی شمار جانباختگان ناشی از این بیماری همچنان در میان کشورهای اروپایی پایین‌تر از کشورهای آمریکا، آفریقا و آسیا است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد از عرضه ماسک در خارج از داروخانه / تعدد نهادهای تصمیم گیر در حوزه خدمات داروییرییس انجمن داروسازان تهران ضمن انتقاد از تعدد نهادهای تصمیم گیر در حوزه داروخانه ها گفت: جامعه داروسازی این گلایه را دارد که در شرایطی که در هر مغازه و ایستگاه مترو و... ماسک و ضدعفونی‌کننده با هر قیمتی و بدون کیفیت عرضه می‌شود، اما تمام نظارت‌ها بر روی داروخانه متمرکز شده است. در حالی که ما مدعی هستیم که چرا سازمان تعزیرات و .... اجازه دادند که ماسکی بیرون از داروخانه عرضه شود. فضاهای بیرون داروخانه باید کنترل می‌شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان به بیش از 24 میلیون نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در دوران شیوع کرونا روند آموزش حتی یک روز در کشور تعطیل نشدجهانگیری: *نیازمند بالا بردن تاب‌آوری جامعه برای عبور از سختی‌ها هستیم *سختی و دشواری بر زندگی مردم سایه انداخته است *فرهنگ ایرانی-اسلامی قادر است ایران را از همه مشکلات عبور دهد *در دوران شیوع کرونا روند آموزش حتی یک روز در کشور تعطیل نشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 238 هزار و 795 نفر رسیدتعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 238 هزار و 795 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سخنان تامل‌برانگیز یکی از مجروحان حمله تروریستی به مسجدی در نیوزیلند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار بهبود یافتگان از کرونا در ترکیه به 239 هزار و 797 نفر رسیدشمار بهبود یافتگان از کرونا در ترکیه به 239 هزار و 797 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »