شیوع کرونا؛ منع رسمی بازدید از اردوگاه‌های پناهجویان در یونان

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دولت یونان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که اجازه بازدید و ملاقات از ارودگاه‌های پناهجویان این کشور را تا چهارده روز نخواهد داد.

دولت یونان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا اجازه ملاقات پناهجویان مستقر در اردوگاه‌ها را لغو کرد. این ملاقات اعم دیدار با خویشاوندان، فعالان حقوق پناهجویان و یا اعضای سازمان های دولتی و مردم نهاد است.

یونان با توجه به شیوع ویروس کرونا و مرگ بیش از ۳۸۷ مقرارت سخت‌گیرانه منع رفت و آمد را مانند دیگر کشورهای اروپایی وضع کرده است. یونان پنجمین کشور اروپایی است که بیشترین تعداد مبتلا به کرونا را دارد. کمپ موریا در این جزیره که برای اسکان ۳ هزار پناهجو برپا شده است، اکنون نزدیک به بیست هزار پناهجو را در داخل و حاشیه اش جای داده است.

سازمان‌های حقوق بشری و مدافع حقوق پناهجویان می‌ترسند که دولت های میزبان، از جمله یونان و ایتالیا، بدلیل مشکلات داخلی ناشی از شیوع ویروس، پناهجویان را فراموش کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شاید از کرونا نمیریم اما ممکن است از حرص‌وجوش و چاقی سکته کنیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

معاینات مکرر از زندانیان انجام می‌شود/ بیش از ۵۰ درصد زندانیان امنیتی از مرخصی اخیر استفاده کردند/ جزئیات ماجرای ضرب و شتم یک زن در تهرانسخنگوی قوه قضائیه گفت: از محوری‌ترین برنامه‌های قوه قضائیه مبارزه با کهنه ویروس منفور و ناامیدکننده فساد در کشور بود که به لطف خداوند و تلاش همکاران ما می‌توان ادعا کرد که در مهار این ویروس موفقیت های چشم‌گیری حاصل شده که گزارش آن در فواصل مختلف اعلام شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بیرون کردن یک بازیگر از برنامه زنده تلویزیون ایران پس از انتقاد از عملکرد مسئولان در مقابله با کرونا؛...پس از آن که امیرحسین رستمی، بازیگر سینما و تلویزیون ایران، در یک برنامه زنده تلویزیونی از عملکرد مسئولان جمهوری اسلامی و پنهان‌کاری آن‌ها در رابطه با شیوع ویروس کرونا در کشور انتقاد کرد، این برنامه مت بابا انگار جمهورى چسلامى اسهالى تازه اومده سر كار بابا اينا از اول هم نمى تونستند كه انتقاد رو بپذيريد براى همين توى اين حكومت دروغگو به شدت سركوب و زندان و شعار امسال بازم تاكيد كنيد هر ايرانى يك پرونده قضايى كه معنى ضد نظام رو داره در كارنامه اش رقم خواهد زد از تلویزیون که سهله اینا اگه میتونستن همه ی مارا از کشور بیرون می کردن تا فقط خودی هاشون بمونن دمش گرم ، برعکس یکسری از سلبریتیهای دوزاری ، خیلی مرده .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا از آزمایشگاه تسلیحات بیولوژیک آمریکا خارج شده است؟یک سایت چینی اعلام کرد شواهد و قرائن نشان می‌دهد ویروس کرونا که از ووهان چین شیوع پیدا کرد در یکی از آزمایشگاه‌های بیولوژیک ارتش آمریکا ساخته شده است. مرکز تحقیقات پزشکی بیماری‌های واگیردار وابسته به ارتش آمریکا در «فورت دیتریک» تعطیل شده است و احتمالاً این تعطیلی چند ماه به طول خواهد انجامید. کرونا از مغز هر متعفنی هم خارج شده باشد آیا مغز ترسو شما جرات خبر رسونی به موقع را داشت؟ شما چطور خبر نگاری هستی از آزمایشگاه آمریکا خبر درج می کنی ولی از اتفاقاتی که بیخ گوش ات اتفاق می افتد خبر نداری؟! تا اقتصاد خودش را فلج کنه؟ 🤣
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

آسیب‌پذیری ایران را بالا می‌دانم؛ اما از طرف دیگر فروپاشی آن را یک فاجعه🔻محسن صفایی_فراهانی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب:آسیب‌پذیری ایران را بالا می‌دانم اما از طرف دیگر فروپاشی آن را یک فاجعه/ارکان حاکمیت جمهوری را پذیرفتند اما ساختار جمهوری را نه/اهداف سیاسی ایدئولوژیک سیاست‌گذار بر سایر اهداف او ارجحیت دارد اینجا_بخوانیم👇 گفته شما روشن نیست. فروپاشی ایران معنا ندارد. شاید منظور فروپاشی نظام ایران است که در آن صورت فاجعه نیست و اگر فاجعه تلقی شود همان میشود که حاکمیت تاکنون خواسته و با همین فاجعه خواندن نبود خود، تاکنون به ستم بر مردم ایران ادامه داده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

توصیۀ شیخ حسین انصاریان به استفاده از فرصت خانه‌نشینی- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimاستاد حوزه علمیه به بیان راهکارهایی جهت استفاده بهتر از خانه‌نشینی در این ایام پرداخت.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »