شیوع کرونا در جهان؛ ۲۷ مورد ابتلای جدید در چین به ثبت رسید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

آخرین آمارها از ابتلای بیش از دو میلیون و ۲۵۲ هزار نفر در کشورهای مختلف جهان به ویروس جدید کرونا حکایت دارد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شیوع بیماری همه گیر «کووید ۱۹» در حالی همچنان در سراسر جهان ادامه دارد که تعداد جان باختگان بر اثر این بیماری از ۱۵۴ هزار نفر فراتر رفته است.

آخرین آمارها تا صبح روز شنبه از ابتلای بیش از دو میلیون و ۲۵۲ هزار نفر در کشورهای مختلف جهان به ویروس جدید کرونا حکایت دارد. افزایش چشمگیر موارد ابتلا در ژاپن این نگرانی را پدید آورده است که نظام درمانی این کشور نتواند به وضع همه بیماران رسیدگی کند. این در حالی است که شمار جان باختگان در ایالت کالیفرنیای آمریکا روز جمعه از هزار نفر فراتر رفت. رکورد روزانه جان باختگان در این ایالت پرجمعیت نیز روز جمعه شکسته شد. امری که این نگرانی را پدید آورده است که کانون اصلی شیوع کرونا در آمریکا از ایالت نیویورک به غرب این کشور منتقل شود.

تاکنون بیش از ۳۷ هزار نفر در ایالت متحده بر اثر ابتلا به نوع جدید ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند.را می توانید از این صفحه دنبال کنید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

شیوع کرونا در جهان؛ تعداد جان‌باختگان در اسپانیا از ۲۰ هزار نفر بیشتر شد بیشتر بخوانید:

با امید به بیشتر شدن مبتلایان و کشته ها در چین . این چین کثافت عمدا مردم دنیا را به قتلگاه فرستاد و روی هیتلر را سفید کرد

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۱۶۰۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشورسخنگوی وزارت بهداشت از ۱۶۰۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مشاهده 46 مورد جدید ابتلا به کرونا در چین
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آغاز موج اپیدمی کرونا در ۶ استان/ رتبه هشتم ایران در ابتلا به کووید ۱۹آغاز موج اپیدمی کرونا در ۶ استان بر اساس آخرین بررسی‌های صورت گرفته درباره کرونا تا روز ۲۷ فروردین، در ۶ استان بنظر می‌رسد موج جدید اپیدمی آغاز شده است؛ این درحالی است که باید مدنظر داشت یک استان می‌تواند چندین اپیدمی متوالی و چندین پیک منحنی را تجربه کند این ینی کونمون پارست شما هم کلا رسالت خبرنگاریتون رو بوسیدید گذاشتید کنار و شدید دستگاه تمام عیار پروپاگاندای رژیم جمهوری اسلامی. وقتی آخوند زمامدار باشه از این هم که هست حتما بدتر هم میشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تدفین در دوران کرونا؛ دشواری باورنکردنی در موقعیت آخرالزمانی | DW | 16.04.2020بیش از ۱۳۸ هزار انسان تا کنون در سراسر جهان قربانی ویروس کرونا شده‌اند. این ۱۳۸ هزار تن چگونه به خاک سپرده شدند؟ آیا حق بازماندگان آنها برای سوگواری محترم شمرده شد؟ نوشته‌ای از: میترا شجاعی
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در اروپا؛ شیوع گسترده ویروس در انگلستان و فرانسه📌کرونا در اروپا؛ شیوع گسترده ویروس در انگلستان و فرانسه ◀️انگلستان و فرانسه که شمار قربانیان کووید-19 در این دو کشور به سرعت در حال افزایش است ممکن است بیش از همه تحت تأثیر این بیماری همه گیر در اروپا قرار بگیرند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در اسرائیل؛ توافق مقدماتی در دولت نتانیاهو برای لغو تدریجی قرنطینهدولت اسرائیل طرحی را به طور مقدماتی به تصویب رسانده است که برخی محدودیت‌های سختگیرانه‌ که از حدود یک ماه پیش برای مهار اپیدمی کرونا بر بخش‌های تجاری، خدمات و تولیدات این کشور اعمال شده را به طور تدریجی و مشروط لغو می کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »