شیوع گسترده کرونا در غزه اشغالی؛ اسرائیل اجازه دسترسی فلسطینیان به واکسن را نمی‌دهد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

افزایش چشمگیر تعداد مبتلایان به کرونا در نوار غزه اشغالی و ممانعت اسرائیل از دسترسی فلسطینیان به واکسن کرونا بسیار خطرناک و نگران‌کننده است.اسرائیل از سال 2006 تاکنون نوار غزه که حدودا 2.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

1 میلیون فلسطینی در آنجا زندگی می‌کنند را اشغال و محاصره و تمام گذرگاه‌های زمینی، هوایی و دریایی این منطقه را مسدود کرده است.

اسرائیل بخش عظیمی از شهروندان خود را واکسینه کرده اما شرایط را برای ساکنان نوار غزه اشغالی فراهم نمی‌کند.اسرائیل از سال 2006 تاکنون نوار غزه که حدودا 2.1 میلیون فلسطینی در آنجا زندگی می‌کنند را اشغال و محاصره و تمام گذرگاه‌های زمینی، هوایی و دریایی این منطقه را مسدود کرده است. اسرائیل به ظلم خود علیه فلسطینیان در دوران پاندمی کرونا نیز ادامه داده و اجازه دسترسی فلسطینیان به واکسن را نمی‌دهد.

وضعیت بخش بهداشت در نوار غزه که به دلیل محاصره شرایط دشواری داشتند با گسترش کرونا بسیار بغرنج و وخیم‌تر شده‌است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بلژیک و سوئیس در اوج شیوع کرونا در اروپا، برخی محدودیت‌ها را برمی‌دارندنخست وزیر بلژیک در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که تا سه هفته دیگر برخی از محدودیت ها ناشی از مقررات قرنطینه در این کشور کاهش می یابند. شورای فدرال سوئیس هم اعلام کرده بصورت مشروط با بازگشایی رستوران ها، سالن های سینما و استادیوم ها موافق است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عوارض خانه‌نشینی در دوران کرونا: شیوع نزدیک بینی در کودکان | DW | 23.04.2021۲۳ آوریل روز جهانی عینک نام‌گذاری شده است، ابزاری که کرونا نیاز به آن را ظاهرا فزون‌تر کرده است. با کرونا ماندن در محیط محدود خانه و انجام امور مختلف به صورت آنلاین شدت یافته و به 'نزدیک‌بینی قرنطینه‌ای' منجر شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شیوع «تصاعدی» کرونا در همسایگی هند؛ در نپال نتیجه ۴۰ درصد تست‌ها مثبت استنپال ۱۸۵۰ کیلومتر مرز مشترک با هند دارد. مرز این کشور با هند همچنان به روی مسافرانی که برای کار یا دیدار خانواده‌هایشان بین دو کشور رفت و آمد می‌کنند باز است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جشن‌های خیابانی در اسپانیا پس از ۶ ماه وضعیت اضطراری به دلیل شیوع کروناگروهی از جوانان در بارسلون دقایقی پس از نیمه‌شب که مصادف با پایان رسمی وضعیت اضطراری بود در خیابان‌ها شعار «آزادی» سر دادند. ما هیچ ما نگاه ....
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت شیوع کرونا در ترکیهشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه با اتمام روند درمان و قرنطینه 52 هزار و 213 نفر به 3 میلیون و 844 هزار و 342 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »