شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن از کناره‌گیری از سمت خود به خاطر بیماری خبر داد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن از کناره‌گیری از سمت خود به خاطر بیماری خبر داد نخست وزیر ژاپن اعلام کرده که مشکل سلامتی او تا اوایل سال جاری تحت کنترل بوده است، اما در ژوئن هنگامی که او برای معاینه سالانه رفته بود، متوجه شد که این بیماری دوباره بازگشته است.

شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن، روز جمعه ۷ شهریور ماه اعلام کرد که قصد دارد به دلیل مشکلات جسمانی از قدرت کناره‌گیری کند.

نگرانی در مورد سلامتی نخست وزیر ژاپن از تابستان امسال آغاز شد. او دو هفته پیاپی برای معاینه های پزشکی نامشخص به بیمارستانی در توکیو مراجعه کرد. آقای آبه از نوجوانی به نوعی بیماری التهابی روده به نام «کولیت زخمی» مبتلا بوده و گفته شده است که این بیماری با مداوا کنترل می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

به گفته رسانه‌های ژاپن، شینزو آبه از نخست وزیری این کشور کناره‌گیری می‌کندرسانه‌های ژاپن روز جمعه اعلام کردند که شینزو آبه، نخست وزیر این کشور قصد دارد به دلیل شرایط سلامتی‌اش از سمت خود کناره گیری کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شینزو آبه از نخست وزیری ژاپن استعفا می‌دهدشینزو آبه در جریان نشست مطبوعاتی اعلام کرد که به دلیل شرایط سلامتی‌اش از نخست وزیری ژاپن کناره‌گیری می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گزینه‌های احتمالی نخست وزیری ژاپن پس از شینزو آبه چه کسانی هستند؟پس از کناره‌گیری غیرمنتظره شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن از قدرت نگاهی داریم به پنج سیاستمدارای که محتمل ترین جانشین های آبه خواهند بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ابراز تاسف چاووش‌اوغلو از استعفای شینزو آبهوزیر امور خارجه ترکیه از استعفای نخست وزیر ژاپن ابراز تاسف کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمایت از تولید و اشتغال بخش مهمی از نقشه راه فصل هشتم تدبیر استرئیس جمهور گفت: دولت تدبیر و امید عزم قطعی دارد که با حداکثر استفاده از فرصت یکساله پیش‌رو، با همکاری فعالان اقتصادی بخش خصوصی و اقتصاددانان کشور و با اجرای نقشه راه اقتصادی دولت، هدف تامین ثبات در اقتصاد را تحقق بخشد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آیا تامین جهیزیه برای ازدواج از سوی خانواده زن اجباری است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »