هند, ماجراجویی, شنا, میراث فرهنگی

هند, ماجراجویی

شیرجه و شنا در چاه‌پله تاریخی جودپور

شیرجه و شنا در چاه‌پله تاریخی جودپور ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

21/11/2019 06:37:00 ب.ظ

شیرجه و شنا در چاه‌پله تاریخی جودپور ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

سرداب تاریخی شهر جودپور ایالت راجستان هند این روزها به تفریح‌گاه گردشگران عاشق شیرجه بدل شده است.

منبع آبی این چاه‌پله در عمق ۶۰ متری سطح زمین قرار دارد و دمای حتی در سرمای زمستان از ۲۴ درجه سانتیگراد پایین تر نمی‌رود. شهر جاپور با حدود ۱ میلیون نفر جمعیت یکی از شهرهای کوچک هند به شمار می‌رود ولی بازارهای محلی میوه و ادویه آن از شهرت جهانی برخوردار است.

رضا پهلوی:‌ فرصت کوبیدن آخرین میخ بر تابوت رژیم ایران فراهم است شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است رضا پهلوی با انتقاد از اتحادیه اروپا: مشروعیت بخشیدن به رئیسی همانند یک سیلی بود ادامه مطلب: euronews فارسی »

چشم‌انداز: دوره مرگبار حسن روحانی، با ایران چه کرد؟

مردم ایران، حسن روحانی و دولت او را چگونه به یاد خواهند آورد؟ چهار ساله دوم ریاست‌جمهوری او، ایران و مردم ایران را به کدام سمت برد؟مهمانان برنامه: مهدی مهدوی...

یادآوری تاریخی؛ پیشنهاد دولت برای برگزاری اعتراضات قانونی چه بود؟تهران- ایرنا- دولت، هفده ماه پیش اماکنی را برای اعتراض در تهران و شهرستان‌ها تعیین کرده بود ولی دیوان عدالت اداری این مصوبه را ابطال کرد.

موسسه بهداشت ایالات متحده آمریکا: سیگار الکترونیکی فورا ممنوع شوددر ماه‌های اخیر هم در ایالات متحده و هم در اروپا مواردی از التهاب شدید ریوی در میان مصرف کنندگان این نوع سیگار مشاهده و گزارش شده است.

شرایط عادی و آرامش در غرب استان تهران/ کشف سلاح جنگی ‌از آشوبگرانفرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران: *در حال حاضر غرب استان تهران در امنیت و آرامش کامل است *شماری از گردانندگان و لیدرهای اصلی در ناآرامی‌های اخیر دستگیر شده‌اند *از برخی از اغتشاشگران و آشوبگران سلاح سرد و در مواردی سلاح جنگی نیز کشف شده است

اتصال به اینترنت در استان هرمزگان برقرار شداتصال اینترنت در استان هرمزگان برقرار شد از دقایقی قبل اتصال اینترنت در استان هرمزگان برقرار و شبکه‌های پیام رسان خارجی نظیر واتس آپ و اینستاگرام در دسترس است.

راهپیمایی (حمایت از اقتدار و امنیت) - شیرازراهپیمایی (حمایت از اقتدار و امنیت) - شیراز اغتشاشات

بی‌خبری مطلق از وضعیت بازداشتی‌هاروزنامه‌_خوانی ۳۰ آبان‌ماه کیهان: اصلاح‌طلبان، حامیان داخلی اراذل آشوبگر سازندگی: اعتراض حاشیه‌نشینان علیه متن اعتماد: مکان اعتراض، امکان انتقاد خراسان: اخطار پلمب به هایپرمارکت معروف مشهد شرق: بی‌خبری مطلق از تعداد و وضعیت بازداشتی‌ها بیشتر بخوانید: