شگفتی ها کامل نشد؛ شکست تیم ملی والیبال ایران به صربستان در بازی هشتم

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شگفتی ها کامل نشد؛ تیم ملی والیبال ایران که در لیگ جهانی والیبال شرکت کرده است در بازی هشتم نتوانست از پس صربستان برآید و شکست خورد بیشتر بخوانید🔽

تیم ملی والیبال ایران در چارچوب رقابت‌های لیگ جهانی والیبال، پس از برد شیرین در مقابل ایالات متحده، در برابر صربستان، یکی از مدعیان قهرمانی این لیگ قرارگرفت.

بدلیل هم امتیاز بودن دو تیم ایران و صربستان، این بازی اهمیت ویژه ای داشت چرا که برد یکی از تیم‌ها را به صدر جدول می‌برد. با وجود اهمیت این بازی، ولادیمیر رومانوویچ اَلِکنو، سرمربی روس و نابغه تیم ملی ایران از جوانان در ترکیب اولیه استفاده کرد. عابدینی، شریفی، وادی، سعادت و حضرت پور و اسفندیار بازی را آغاز کردند. سعید معروف در ترکیب اولیه حضور نداشت. امیرغفور و علیرضا مجرد همچنان مصدوم هستند.

یکی از نکات جالب توجه این بازی حضور اسلوبودان کواچ، سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران روی نیمکت تیم ملی صربستان بود. جوانان تیم ملی والیبال در ابتدا توانستند بخشی از شگفتی‌ها را ادامه دهند و دو بر یک در دو ست نخست پیش افتادند اما نهایتا تیم ملی والیبال ایران نتوانست ۶ پیروزی متوالی با سرمربی روس خود را تکمیل کند و ۳-۲ بازی را به صربستان واگذار کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

متاسفانه بعضيها بعد از بُرد پیا پی دیگه دچار غُرور مُفرط میشن و باخت را بدستان خودشان رقم میزنن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا قوانین ایران در مورد مهریه در ازدواج‌های ثبت شده در اروپا صادق است؟احوال شخصیه ایرانیان (از جمله نکاح) تابع قوانین ایران هستند و اگر شوهر ایرانی باشد مهریه قابل مطالبه است. مستنبط از ماده ٧ قانون مدنی و فصل تابعیت همان قانون
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روسیه در اعتراض به پیراهن تیم ملی اوکراین به یوفا نامه نوشتمسئولان فوتبال روسیه در این نامه اعلام کردند که پیراهن تیم ملی فوتبال اوکراین مغایر با اصول اساسی یوفا به شمار می‌رود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پنج ایرانی و سه افغان در تیم پناهندگان المپیک توکیو رقابت می‌کنند - BBC News فارسیکمیته بین‌المللی المپیک دیروز (سه‌شنبه ۲۹ خرداد/جوزا) فهرست ۲۹ نفره اعضای تیم پناهندگان در مسابقات المپیک توکیو را اعلام کرد که در میان آن‌ها سه ورزشکار از ایران و سه ورزشکار از افغانستان دیده می شوند. چرنمی نویسید،پنج ایرانی و سه افغانستانی؟ هرکه در افغانستان زندگی کرد افغان نیست.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

بازداشت ۲ نفر در یورش نیروهای سپاه به روستایی در سیستان و بلوچستان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اخلال در یک شرکت اینترنتی باعث قطع گسترده یک ساعته اینترنت در جهان شداخلال در یک شرکت اینترنتی باعث قطع گسترده یک ساعته اینترنت در جهان شد شرکت فستلی، که شرکتی برای ارائه شبکه و سرویس کلاود است، بدون اشاره به جزئیات این رویداد، اعلام کرد که این اخلال در حوزه تعریف خدماتی شبکه بوده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بایدن در مسیر اولین سفرهای خارجی، در برابر چالش‌های داخلی | DW | 09.06.2021جو بایدن و همسرش در اولین سفر خارجی خود ابتدا به بریتانیا می‌روند. بایدن در این سفر در اجلاس گروه هفت و ناتو شرکت و با صدراعظم آلمان و پوتین دیدار می‌کند. اما چالش‌های داخلی او بر معضلات سیاست خارجی‌ کشورش می‌چربد. نه داداش داری میری بریتانیا که برنامه از قبل تعیین شده ۴ ساله ات رو از فراماسونها بگیری
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »