شکیلا منفرد: در زندان امنیت جانی ندارم | DW | 12.02.2022

23/11/1400 04:54:00 ب.ظ

شکیلا منفرد، زندانی سیاسی محبوس در زندان قرچک، در یک فایل صوتی که به دست دویچه‌وله فارسی رسیده، می‌گوید در این زندان از امنیت جانی برخوردار نیست و مسئولان زندان با شماری از زندانیان خطرناک، همدستی می‌کنند.

شکیلا منفرد، زندانی سیاسی محبوس در زندان قرچک، در یک فایل صوتی که به دست دویچه‌وله فارسی رسیده، می‌گوید در این زندان از امنیت جانی برخوردار نیست و مسئولان زندان با شماری از زندانیان خطرناک، همدستی می‌کنند. شکیلا منفرد، روز شنبه ۲۳ بهمن (۱۲ فوریه) در یک فایل صوتی که به دست دویچه‌وله فارسی رسیده، گفته است که در زندان قرچک ورامین امنیت جانی ندارد و مسئولان زندان با زندانیانی که او آنها را ''خطرناک'' و ''اجیر شده'' می‌نامد، همدستی می‌کنند.

او می‌گوید در این زندان تاکنون از سوی چندین نفر ''تهدید به قتل'' شده و این موضوع را به مسئولان زندان هم اطلاع داده اما این مسئولان هیچ اقدامی در این خصوص انجام نداده‌اند. به گفته این زندانی سیاسی، ریاست اندرزگاه و اداره بازرسی زندان ''به علت کاملا نامعلومی'' به افرادی که او را به قتل تهدید می‌کنند، ''باج'' می‌دهند.

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید او می‌گوید این ''افراد خطرناک''، سایر زندانیان را نیز مورد اذیت و آزار قرار می‌دهند اما با این وجود، مسئولان زندان به درخواست‌ها برای انتقال آنها به بندی دیگر بی‌اعتنا هستند. headtopics.com

مسئولیت جان زندانیان بعهده مسئولین زندان و رژیم دژخیم است و هر گونه اتفاقی که برای زندانیان رخ دهد بگردن انها است و باید در مجامع بین المللی پاسخگو باشند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

فساد همه جای جمهوری اسلامی رو گرفته یکی بیاد یه جا نام ببره که دور از فساده

پیام صوتی شکیلا منفرد از زندان؛ تهدید به قتل شده‌ام

دست خالی جامعه کارگری در خانه ملت/ نامی از کارگران در مجلس برده نمی‌شوددبیر اجرایی خانه کارگر نیشابور گفت: متاسفانه نه تنها فریادی برای به حق‌خواهی کارگران در خانه ملت به گوش نمی‌رسد، بلکه نامی از کارگران در مجلس برده نمی‌شود.

ساکار عینی با وثیقه سنگین از زندان ارومیه آزاد شد

آرشام رضایی، در زندان رجایی‌شهر کرج اعتصاب غذا و دارو کرد

کارزار اعتراضی کوبیدن بر قابلمه‌های خالی در شب پیش از سالگرد انقلاب ۵۷فیلم‌هایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که جمعی از شهروندان در کارزاری اعتراضی شرکت کرده و همزمان با تاریکی هوا در شامگاه ۲۱ بهمن بر قابلمه‌های خالی می‌کوبند. همچنین ویدئوهایی منتشر شده که در آنها علیه جمهوری اسلامی و آیت‌الله خامنه‌ای شعار می‌دهند. این درحالی است که همه ساله در ۱۰ روزه... بسیار مضحک و خنده دار است این کار زار دوغکی. گمراه کردن مردم از مبارزه واقعی و خشن با این حکومت فاسد و جنایتکار است. آخوندها با خون آمده اند و فقط با خون خواهند رفت نه قابلمه و قاشق! مردمی ک با قابلمه ب دنبال تَغییرات باشند باید ب آن مردم خندید راه نجات ایران قیام و اَنقلاب علیه رژیم در کَف خیابان میباشد جنگیدن و قیام های گُسترده تنها راه آزادی ایران میباشد تو بگو و یک عده مثل خودت هم لاور کنند. ابله

واکسن آمریکایی نوواوکس بیش از ۸۰ درصد در نوجوانان کارایی دارد🔺واکسن آمریکایی نوواوکس بیش از ۸۰ درصد در نوجوانان کارایی دارد ▪️دو دز واکسن تولیدی شرکت آمریکایی نواوکس در فاز پایانی آزمایش‌های بالینی در گروه سنی ۱۲ تا ۱۷ سال، بالای ۸۰ درصد علیه ویروس کرونا کارآیی نشان داده است. ⬇️ بیشتر بخوانید: